Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    [QUOTE=hristo jivota;1992316] да се подигравам на обикновените ливадни майстори по този начин като ходя с мотора на места където те могат да стигнат само с раницата на гръб, QUOTE]
    Ето и в какво се състои заблудата ти според мен.От немога до не изкам дали има разлика кажи ти? Да мисля ли че катериш пътеки те прави необикновен?

    До господин Мотокрос първо се научи да улавяш иронията в дадени изказвания преди да се изкажеш ти!
    Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      [QUOTE=Даниел Чобанов; Да мисля ли че катериш пътеки те прави необикновен?[/QUOTE]

      Това ще го прецениш сам когато пробват обикновените да катерят пътеки.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        [QUOTE=Даниел Чобанов;1992377]
        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        да се подигравам на обикновените ливадни майстори по този начин като ходя с мотора на места където те могат да стигнат само с раницата на гръб, QUOTE]
        Ето и в какво се състои заблудата ти според мен.От немога до не изкам дали има разлика кажи ти? Да мисля ли че катериш пътеки те прави необикновен?

        До господин Мотокрос първо се научи да улавяш иронията в дадени изказвания преди да се изкажеш ти!

        Това все пак е обществен форум и средно статистическия потребител като мене, чете какво пише в дадена тема, а такава каквато беше последователността на темата до преди този ти пост излизаше, че се ебаваш с любителите на ендурото...Без този цитат твоята ирония, може да я доловите само ти и двама трима северно корейци.

        П.П. Ясно е, че тука става става въпрос за някакви лични нападки и мерене на пишки, затова спирам да се меся където не ми е работата!!
        Последно редактирано от cross4funbg; 11-11-12, 13:29.
        Life is good... on a dirt bike!

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
          Това ще го прецениш сам когато пробват обикновените да катерят пътеки.
          Господин Христо Необикновенния това че си покатерил 10-15пътеки които не са определящ фактор не ти дава право да правиш обща оценка на толкова много мотористи!Хайде може да се ограничат до Ендуристи.По принцип вече съм безучастен тук в този раздел защото вече не карам ендуро мотор и няма и да карам.Причината за да ти опонирам се състои в това че ти всяка година по време на откриване или закриване все мрънкаш и недоволстваш от нещо.И не пропускаш да споменеш калко си добър в катеренето на пътеки.И защо винаги си сам?Това ме навежда на мисълта че ти се комплексираш от стария ти и бавен мотор и на първо място безпаричието че не можеш да се впишеш в група с по модерни и бързи мотори които могат да си позволят да отидат по на далече.И тези твои уж приатели и колеги ти наричаш Полянкаджийски майстори!Моля ти се продължавай да си катериш пътеките щото става по бавно пък и е по евтино.
          Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Даниеле проевяваш типичната българска черта.....,виждам че и ти си от Карлово и сигурно се познавате и недей да плачеш като мадама!Христо може и с раница може и с мотор.Дори и да иска да доказва нещо той го доказва,когато и ти се качиш с мотор там тогава ще имаш право да се удариш гордо в гърдите и да кажеш:
            -И аз мога не само Ицо.До тогава си катери Айфеловата кула.
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
              По принцип вече съм безучастен тук в този раздел защото вече не карам ендуро мотор и няма и да карам.
              А тогава защо даваш излишни мнения. А относно това за възрастта на мотора - "Не е важно какво караш, а как го караш", защото както се вижда по голяма част от ендуристите независимо със стари или нови мотори не могат и да си помислят че ще се качат там където той ходи.
              Поздрави!
              Some call it a hobby, we call it a way of life!
              Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Даватеее давайтееее умирам за глупости. Тук било много весело.

                И първо кажете кой какво разбира под думата ендурист и за какво ендуро става въпрос.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Ако не спрете почвам АЗ !!!
                  Оставете "Живота"да си живее живота !!!

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Не се тряпкайте бре,Даниел е мой човек,просто разбра че ендурото не е шега работа и премина към ПВЦ.

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      И аз мога!!! Не само Христо!!!! )))))))) Всеки си има някаква тръпка към тип каране, мотор, терен.... Аз лично вече не мога да си задоволя жаждата за адреналин с моя мотор и на подобни пътеки..... За мен само състезанията от типа РШ 2010 могат да ме зарадват!!!

                      пп: Аз също се присмивам на ендуро манекените..... даже познавам един, но той не е точно от най-смешните
                      Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Даватеее давайтееее умирам за глупости. Тук било много весело.

                        И първо кажете кой какво разбира под думата ендурист и за какво ендуро става въпрос.
                        Аз докато питаш и случайно съм ти отговорил!!!
                        Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                          Господин Христо Необикновенния това че си покатерил 10-15пътеки които не са определящ фактор не ти дава право да правиш обща оценка на толкова много мотористи!Хайде може да се ограничат до Ендуристи.По принцип вече съм безучастен тук в този раздел защото вече не карам ендуро мотор и няма и да карам.Причината за да ти опонирам се състои в това че ти всяка година по време на откриване или закриване все мрънкаш и недоволстваш от нещо.И не пропускаш да споменеш калко си добър в катеренето на пътеки.И защо винаги си сам?Това ме навежда на мисълта че ти се комплексираш от стария ти и бавен мотор и на първо място безпаричието че не можеш да се впишеш в група с по модерни и бързи мотори които могат да си позволят да отидат по на далече.И тези твои уж приатели и колеги ти наричаш Полянкаджийски майстори!Моля ти се продължавай да си катериш пътеките щото става по бавно пък и е по евтино.
                          Малко повече са пътеките от 10-15.
                          Сега съм сам защото Николай с който карахме заедно се разсърди че снимам и качвам снимки от НПЦБ.
                          Кои са тези бързи мотори с които не мога да карам,ти караше расов ДР 350 R,явно си забравил че с моят бавен мотор постоянно ти бях до задното колело,и умишлено не съм те изпреварил да не те срамя.
                          Харесва ми бавното каране защото вече не съм на 20 години.

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                            Не се тряпкайте бре,Даниел е мой човек,просто разбра че ендурото не е шега работа и премина към ПВЦ.
                            По точно се върнах към ПВЦ!Брей и един двама млади защитници имаш къдет се бъркат при старите кокали спокойно бре момчета!Не откривате топлата вода с кой къв му е мотора и как кара.
                            Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                              И аз мога!!! Не само Христо!!!! )))))))) Всеки си има някаква тръпка към тип каране, мотор, терен.... Аз лично вече не мога да си задоволя жаждата за адреналин с моя мотор и на подобни пътеки..... За мен само състезанията от типа РШ 2010 могат да ме зарадват!!!

                              пп: Аз също се присмивам на ендуро манекените..... даже познавам един, но той не е точно от най-смешните
                              Аз пък се присмивам на хоро ходили на едно-две състезания ,качили две-три скали и после се пъчат в село като въшка на чело и понеже след това пъчене мотора е тотална развалина (ама тотална) и не става за каране (на закриване 2012 се караше на една скорост ,че лоста за скоростите му беше в раницата) и нямаме пари да го стегнем започваме да бръщолевим,че тези с кросаците са манекени или изобщо хора на който им пука за моторите им!Христо въпрос към теб? Ако мотора ти струва примерно 6500лв да кажем някакъв др щеше ли да драпаш тези пътеки нагоре надолу?Или щеше да си караш по царските пътища в посока пак балкана? Питам те защото аз като имах хр250 ходих също като теб из едни дерета ,каманаци ,храсталаци....и някъде като се ядосам ,че неможе да излезне и като му дам газ и мотора излиташе нагоре в точка ,след това мотора в бокса и за две години равносметката "тотална щета".
                              Последно редактирано от V.R.R.; 12-11-12, 20:28.
                              KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Тука бъркаш батеее, бъrкаш, и с мотор на двойна цена, на тази която посочи съм катерил, и ща катеря и по-лоши пътеки от Ичовите.
                                Така че мотора няма значение, когато нещо те прави щастлив.
                                Пък този човек с двете състезания е шампион на България.
                                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X