Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
    Тука бъркаш батеее, бъrкаш, и с мотор на двойна цена, на тази която посочи съм катерил, и ща катеря и по-лоши пътеки от Ичовите.
    Така че мотора няма значение, когато нещо те прави щастлив.
    Пък този човек с двете състезания е шампион на България.
    Добре бе Пачароз ,ти си в региона ,знаеш заплатите ,че са до 500лв бяхме на закриването и двамата колко мотора имаше там за над 5000лв колко от тях са готови да метнат моторите върху скалите като теб?Половината от тях изпокапаха по пътищата по равнака заедно с шампиона камоли ако тръгнат като теб из деретата! За това говоря ,че не всеки е готов да си хвърли мотора на скалите като теб и шампиона (за което не споря ,че нее шампион а че е един присмехулник който сега от тези дерета неможе да си стегне мотора ,защото няма нищо здраво в него) е тук е разковничето кой за какво си е купил мотора! Едни просто да се разкарват ,други да минават километър на час ,трети да ходят на кафе и......но да наричаш 90% от общината манекени ,не съм съгласен
    KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

    Коментар


    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

      Първоначално публикуван от влади кх Преглед на мнение
      Аз пък се присмивам на хоро ходили на едно-две състезания ,качили две-три скали и после се пъчат в село като въшка на чело и понеже след това пъчене мотора е тотална развалина (ама тотална) и не става за каране (на закриване 2012 се караше на една скорост ,че лоста за скоростите му беше в раницата) и нямаме пари да го стегнем започваме да бръщолевим,че тези с кросаците са манекени или изобщо хора на който им пука за моторите им!Христо въпрос към теб? Ако мотора ти струва примерно 6500лв да кажем някакъв др щеше ли да драпаш тези пътеки нагоре надолу?Или щеше да си караш по царските пътища в посока пак балкана? Питам те защото аз като имах хр250 ходих също като теб из едни дерета ,каманаци ,храсталаци....и някъде като се ядосам ,че неможе да излезне и като му дам газ и мотора излиташе нагоре в точка ,след това мотора в бокса и за две години равносметката "тотална щета".
      Ако имах пари щях да си купя чисто нов и пак ще си карам пътеките че дори и по зверски от тези,разбрах че най ми приляга стила Екстремно Ендуро,обърни внимание че в целият свят точно този стил започна най много да се тачи.Та ако исках да не се чупят моторите щях да си взема един пластмасов и да си го карам по асвалта,а не като ливадните майстори с манекенските мотори,аз въобще няма да се излагам като тях.Този мотор го карам 4 години и отгоре,умишлено никога не съм го хвърлял да лети в точка.А относно Иван Минков той се е доказал като добър състезател,2010г стана шампион в клас хоби,тази година на състезанието в Кърнаре отново се доказа,3-то място в клас Експерт,защо да не се кефи и да не се пери.На Закриване 2011 което беше комбинирано със състезание караше със спукана задна гума и със половината спици по каплата,жив беше за оплакване но се държа мъжки и караше наравно без да изостава от отбора си,не съм сигурен да ти кажа дори на кое място завършиха.А имам един въпрос към теб,като му завиждаш толкова ти защо не участваш в състезанията да те видим какво ще постигнеш.
      Последно редактирано от hristo jivota; 12-11-12, 21:57.

      Коментар


      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Ако имах пари щях да си купя чисто нов и пак ще си карам пътеките че дори и по зверски от тези,разбрах че най ми приляга стила Екстремно Ендуро,обърни внимание че в целият свят точно този стил започна най много да се тачи.Та ако исках да не се чупят моторите щях да си взема един пластмасов и да си го карам по асвалта,а не като ливадните майстори с манекенските мотори,аз въобще няма да се излагам като тях.Този мотор го карам 4 години и отгоре,умишлено никога не съм го хвърлял да лети в точка.А относно Иван Минков той се е доказал като добър състезател,2010г стана шампион в клас хоби,тази година на състезанието в Кърнаре отново се доказа,3-то място в клас Експерт,защо да не се кефи и да не се пери.А имам един въпрос към теб,като му завиждаш толкова ти защо не участваш в състезанията да те видим какво ще постигнеш.
        Аз да му завиждам?Бъркаш се нещо, упреквам го! Виж ся ,Иван го познавам по добре от теб, Пачапоза...това го казвам за да стане ясно,че не говоря за човек който непознавам комшия ми е!На въпроса ЗАЩО ще ти отговоря така : когато бях на 20 години карах чз а не кавазаки форума го нямаше, тати нямаше пари да ми купи кавазаки и нямах чичо като на шампиона да ми даде 2000 лв а аз другите 1200 да ги прибавя от гурбета в англия.Сега вече имам работа ,която е доста добра(от финансова гледна точка) и съм сметнал ,че ако имаш възможност за едното трябва да загубиш другото.Сметналсъм също така, че при едно падане и минавайки "между капките" само със счупен крак ,ще ме върне 5 години назад с парите поне, при мен няма "тати носи мама меси".Така или иначе моторите са ми хоби, но няма да стоя гладен заради едното хоби защото ако почна като вас да се завирам като теб и Пачароза из деретата и урвите няма да мога да му смогна за части а като се има и в предвид ,че се чака и15-20дена поръчка замина коня в ряката.Друг е въпроса ,че моя мотор изобщо нее за в дерето на второто укопаване и чайника му е заврял.Ти как се виждаш по твойте пътеки с кросак??? Искам да само да подчертая ,че пиша и тези диалози с най-добри чувства с никой не се заяждам нито с теб нито с Пачароза(Иван Минков е изключение защото ме ядоса с неговото изказване).
        KX 450F 2008 HONDA CR-V 2000г 147к.с.

        Коментар


        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

          Първоначално публикуван от влади кх Преглед на мнение
          .......(Иван Минков е изключение защото ме ядоса с неговото изказване).
          Аз казах, че не си от "най-смешните" !

          По темата.... понеже ме ядосваш! Само за две неща съм съгласен!
          Първо: Да мотора ми е развалина след шампионата.... Колкото мога стягам дано е временно явление!
          Второ: Разбирам, че работата е по-важна и трябва да си пазиш здравето!

          Не съм съгласен с това, че мотора ако ми е за 6000 лв. няма пак да карам по състезания!
          Друго е, че ти дори на състезание да гледаш не ходиш!!! За мен ти не си запален по ендурото и моторите! С най-добри чувства!!!

          ПП: Кога ще се прибираш да качим плуга за да изорем ябълките! Та да изкараме пари догодина за едно моторче за 7000- 8000 лв.
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

            Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
            .....На Закриване 2011 което беше комбинирано със състезание караше със спукана задна гума и със половината спици по каплата,жив беше за оплакване но се държа мъжки и караше наравно без да изостава от отбора си,не съм сигурен да ти кажа дори на кое място завършиха......
            В допълнение:

            -Семерите на предното окачване бяха изпуснали и маслото течеше по предната спирачка... Буквално едвам хващаше!
            -Съединителя ми боксуваше! И до ден днешен....
            Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

            Коментар


            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

              Лелеле...колко ендуристи имало в Карловския край.....а по каранията виждам само шепа познати физиономии дошли за да си направят кефа. Какво значение има на кои мотора колко му струва? И кои от какво се е лишил за да си купи части за мотора........

              Коментар


              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                Стягайте се че не остана,един ден ни дели от Ендуро състезанието Херкулес край язовир Копринка.

                Коментар


                • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                  Не се заяждаите с Живота той за мен е един от най сериозните ендуро маняци в БГ а и на последък прави страхотни репортажи за което много съм благодарен
                  Гората ражда хора полето тикви !

                  Коментар


                  • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                    Може ли някой да познае как се нарича местността от където съм снимал тази снимка,моментално черпя 2л бира.
                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 376.jpg
Прегледи:1
Размер:344.6 КБ
ID:5428025

                    Коментар


                    • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                      М да определено е интересно,така и очаквах да няма познали.
                      Ето нещо по лесно,от тук започва пътеката.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 395.jpg
Прегледи:2
Размер:219.6 КБ
ID:5428051

                      Коментар


                      • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                        Пак ли не се сещате,започвам да се притеснявам
                        Ето и най лесният жокер,останалите снимки знаете къде ще ги гледате.
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 342.jpg
Прегледи:1
Размер:292.5 КБ
ID:5428298

                        Коментар


                        • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                          Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
                          Пак ли не се сещате,започвам да се притеснявам
                          Ето и най лесният жокер,останалите снимки знаете къде ще ги гледате.
                          [ATTACH=CONFIG]517416[/ATTACH]
                          Това не е ли водохващането на Карлово?
                          Не е важно какво караш, а как го караш !

                          Коментар


                          • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                            Първоначално публикуван от ИВАН - ЕТРОПОЛЕ Преглед на мнение
                            Това не е ли водохващането на Карлово?
                            По точно това е захранването за ВЕЦ,като се видим ми напомни да те почерпя,Карловци трябва да се засрамят че не си познават балкана.

                            Коментар


                            • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                              Да ти кажа ако не бъркам нещо де,преди мнооого години ме водиха там някъде само че по в дясно от тръбите имаше нещо като водопад и един вир в скалите, много дълбок много бе красиво.
                              Не е важно какво караш, а как го караш !

                              Коментар


                              • От: Чат, спам, спорове и препирни в раздел Карлово ендуро

                                Името му е Сучурум .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X