Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
    . Сега си търся теглич за Ситроена.
    В неделя на пазара. Тази седмица гледахме един за на Ренди джипа. Има доста тегличи, стига да излезне човека който ги продава.

    Коментар


    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

      Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
      Никаква черна нинджа, жив аматьор си е.
      То с нитро и баба знае, но нали няма други глъмари да си слагат и той затова е все първи. АМАТЬОР!
      Много си изостонал Батка. Личи си , че шосеините мотори са ти вече минало. Да си чувал, че сътезанията се организират по класове 600, 750, 900, 1000 и над 1000/опън/. В най лошият случай 600 и 1000. Азота рядко ми се налага да пускам вече. Но ти това много добре го знаеш ама нали да кажеш нещо поне като неможеш да го постигнеш. АМАТЬОР до влизаш на операция, че ми писна да те чакам по горите.

      УСПЕХ
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
        Много си изостонал Батка. Личи си , че шосеините мотори са ти вече минало. Да си чувал, че сътезанията се организират по класове 600, 750, 900, 1000 и над 1000/опън/. В най лошият случай 600 и 1000. Азота рядко ми се налага да пускам вече. Но ти това много добре го знаеш ама нали да кажеш нещо поне като неможеш да го постигнеш. АМАТЬОР до влизаш на операция, че ми писна да те чакам по горите.

        УСПЕХ
        Абе нележ ти на тоя на мене ми е ясно а колкото до шосеините знаеш че неса ми минало и винаги ще бъда и сам бил по добър от теб.А между другото АМАТИОРЧЕ я ми припомни кога си ме чакал по горите че от възраста нещо се несещам
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

          Момчета едно птиченце ми каза, че Данчо ЦРФ-а имал повод да почерпи! По- нагоре човека се е похвалил но разбрах, че техниката вече е при него.
          Дака сега те чакам да идваш по-често с повече хора.

          Коментар


          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

            като не караме поне да гледаме . Ето няколко интересни клипчета които погледах днес.

            Всички слизат, но някой по странен начин


            Ренди виж, че без монтаж не е чак толкова лесно .


            Ето клип от румънското състезание





            С моторите да ли можем така

            Коментар


            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

              Еи ПЛЕВЕНЧАНИ добрече е ЖОРО да ви пуща клипове и снимки да плакнете окото иначе сте жива мъка.

              Коментар


              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                Еи ПЛЕВЕНЧАНИ добрече е ЖОРО да ви пуща клипове и снимки да плакнете окото иначе сте жива мъка.
                Че, защо. Да не са непохватни, да прегледат youtube?
                Може да видят и през настоящата година - какво има.



                proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                Коментар


                • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Жоро постоянно се оплакваш че в Плевен било равно,а виж на първия клип по какви равнини карат хората, е наклонини са НА ГОРЕЕЕ И НА ДОЛОО.
                  Чудя се как ли им викат имам само предположение като например /търколни каквото имаш на доло,екзотични танци със партниора/разбирай мотора//.
                  Сериозната час Жоро благодарая за клиповете.

                  Коментар


                  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Я един клип от неделя, да ме видите колко съм добър

                    Коментар


                    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                      Я един клип от неделя, да ме видите колко съм добър

                      Тоя кон умрял ли е та лежи на земята.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Тоя кон умрял ли е та лежи на земята.
                        Коню е преритал, требе му адреналин за да подскочи пак.
                        За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                        Коментар


                        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
                          Коню е преритал, требе му адреналин за да подскочи пак.
                          Не само адренаналин но и да не е с 3 букви маркатааааа.
                          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                          Коментар


                          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Няма да е заради ягодите падането . Тях си ги видял съвсем отблизо и можело без ръце да ги ядеш
                            Зимата и аз имах подобна ситуация, пък тогава нямаше ни ягоди, ни 5 лв на земята
                            Просто останах на бора а мотора продължи напред

                            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                            0894328706

                            Коментар


                            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Още една проява на "Плевенската група" се състоя в събота. Е, не беше изпълнена с толкова адреналин и екстреми, като похода на Жоро и Пачароза и няма да направи такъв мощен отзвук но е по-добре от нищо. Та тръгнахме в петък за мах. Асен (село малко преди Тетевен) където се намира вилата на Ники, с ясната идея да си прекараме добре и в съботата да покараме в района. Тръгнахме по някакъв път по който минават камионите с дърва. Времето беше задушно, земята страшно кална, а където нямаше кал се редяха камъни от големи по-големи. Ето клиповете с които разполагам, само тези са понеже Филип забрави апарата във вилата .

                              Това е първият перипет с който се сблъскахме още в началото на карането ни. Както казах имаше мнооооого кал





                              Качихме се след наколко опита на равното и нещеш ли пътят свърши . Желанието да продължим нататък бе голямо за това запретнахме ръкави и започнахме да правим пътека към билото.





                              Покарахме още известно време и в един момент пред нас се откри едно уникално красиво кътче от Балкана, с път през скалите, който криволичеше надолу по склона. Тогава съжалих за на Филип апарата щяха да станат много хубави снимки.



                              След като се спуснахме почвата интерсно смени цвета си на керемидено червен на клипа не се вижда добре но си е направо червено.



                              Минахме още 500 метра и решихме, че е време да си ходим. Слънцето поизсуши земята и пътя на обратно го минахме бързо. Тези два клипа са от прибирането през скалите





                              Това беше, после ядохме пихме и се веселихме

                              Коментар


                              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Браво Лъчо. Не са важни екстремите и отзвука. Важно е че сте били в гората и сте си направили кефа. То е ясно, че дори и да искате, с атv зор ще направите такава идиотщина като нашата. Още веднъж браво.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X