Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
    Скачай на 2 колела.
    На дяволи НЕ се качвам

    Коментар


    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

      Реших да пусна клипчетата от карането в "Гранд буркан Енина" с участието на момчетата от Плевен в тази тема, въпреки че никой от тях не беше с фланелка на групата. Изживяването беше уникално дори и за зрителите. Направих много клипчета, следващите дни ще ги пусна всичките.

      Стартът с главния организатор и патрон на събитието Чичко Фър



      Филип - участникът с най-много стартове и най-много успешни изкачвания



















      Следващите няколко клипчета са с Асен и Светльо. Трябва да им се признае, че въпреки сравнително малкия опит и паданията се справиха доста добре.

      Асен





      Светльо









      Най-атрактивните падания, с най много аплодисменти от публиката направиха двете момчета от Тученица - Драгомир и Дидко







      Джантов - от всичко по малко







      Следват клипчета с опитите на най-добрия плевенски ендурист - Ренди. Като му гледам постиженията мисля, че и Дойренци ще го затрудни. Препоръчвам му да потренира около Плевен.





      Толкова от мен за сега
      Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

      Коментар


      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

        а нямаше ли награда за наи атрактивни участници гледам имаше двама които трябваще да поделят първото място

        Коментар


        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

          Първоначално публикуван от kosiqn Преглед на мнение
          а нямаше ли награда за наи атрактивни участници гледам имаше двама които трябваще да поделят първото място
          Да имаше двама ама те некараха а снимаха единият беше наш Данчо които получи гражданство от село Доиренци като наи добър полски карач демек човек които кара по полетата.Относно паданията ДА ДА ДА всички падахме но и всички карахме едни повече други по малко но бяхме там всички и заедно се записахме на състезанието само наш Данчо пак го достраша ама тои като си е новобранец до живот нека само си снима и ни се кефи а колкото че не сме били със плевенските фанелки е така защото несме изкали да се излагаме пред хората
          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

          Коментар


          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

            Ето няколко клипчета, произволно избрани и направили силно впечатление































            Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

            Коментар


            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

              Браво на всички участници във състезанието,ПЛЕВЕНСКАТА ГРУПА Е НОМЕР ЕДНО,браво и на репортера който се е справил отлично.А Филип има едно черпене от мен .
              Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
              0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

              Коментар


              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                Зрелище, зрелищееееееее, браво големци !!!

                Коментар


                • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Браво Дака замислисе да се занимаващ профисионално със заснемане на такива мероприятя , а за мотористите еваларка!!!
                  [URL="http://img696.imageshack.us/img696/1013/logoavataro.jpg"][SIGPIC][/SIGPIC] [/URL]

                  Коментар


                  • От: Плевенската група. Обединението прави силата


                    Тука на 20 секунда Филип направо разцепи, тоя мотор няма да ще да те погледне поне 1 месецбрат.

                    P.S Дака гласувал съм веднъж за тебе и сега сайта не ми дава да го направя пак, ама другите да земат да цъкнат по венъж на зелената звездичка, че само Данчо снима и качва после.

                    Коментар


                    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Аз лично съм много доволин от изминалият уйкенд. АМА МНОГО СЪМ ДОВОЛЕН. Видях се с ПРИЯТЕЛИ. ПОКАРАХМЕ веки според възможностите и силите си, а СИЛИ, ВЪЗДУХ и ТЕХНИКА най вече ни липсваха. Гравитацията постояно ни поднасяше изненади/ тия мотори летяха във въдзуха като волни пеперуди/ но добре, че има земно притегляне та нещата си идваха на място. ПОЯДОХМЕ- Ренди изяде почти всички мръвки на хората от вълшебната тенджарка, но то това е ясно. ПОПИХМЕ кой повече кой по малко- имахме добри представители и в тази дисциплина Келеметора и Филип ОТЛИЧНИЦИ. Какво му трябва на човека, тия три неща ха ха ха. Браво и на Данчо за клиповете ЧОВЕКООООО....

                      П.С. Предполагам вече сте ми повярвали на думите, че е постижение дори да завършиш обиколките със състезателно темпо в рамките на определеното време.
                      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                      Коментар


                      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                        И на мен ми хареса всичко,организацията най вече.Всичко беше на много високо ниво.
                        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                        Коментар


                        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Поздрави на Плеванската група супер бяхте Страшни клипчета Браво
                          NGO "SPORTS CLUB ЕXTREME RACING"

                          Коментар


                          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Браво на момчетата за смелоста А на Даката още по-голямо БРАВО -за емоционалните клипчета в хода на състезанието. То не е смешно като си на мотора ,ама аз съм се смял със сълзи на изпълненията на всички
                            P.S. Само състезателен номер 195 !!!
                            Последно редактирано от Chinela; 15-02-11, 19:02. Причина: Забранено е коментирането на системата за репутация.
                            [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

                            Коментар


                            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Останалите клипчета от общо 80 ще пусна в основната тема Гранд буркан 2011, който иска ще може да ги види следващите дни
                              Последно редактирано от ДАКАТА; 15-02-11, 20:54.
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Първоначално публикуван от Smilen Преглед на мнение
                                Поздрави на Плеванската група супер бяхте Страшни клипчета Браво
                                Че няяя са излагаме яяяяяяяяяя. ха ха ха.
                                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X