Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
    Баи Фил,не се заяждаи щот ша го ядеш!!! Оня ден жабока загуби няколко каси бира ,които така и не видяхме!!!След Пачароза ти ще бъдеш следващия които ще кача на гърба иии газ до горе!!!Не го алай!!!!
    ...................................................................................................................................................... ..........................................................................
    Наборе, тук , в Плевенската група редовно ме споменават даже и в най - трудни моменти, ама като гледам и тебе са те почнали твойте хора
    Данчо нали трябва да е весело кво ти пука
    За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

    Коментар


    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

      Видя ли Фил, забравил си да сложиш червена точка и снимката ти отиде по течението .

      Коментар


      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

        Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
        Данчо нали трябва да е весело кво ти пука
        Ренди, "веселбата", майтапите (без откровени глупости) и общите приказки, нека да са в темата, чието име претърпя най-много метаморфози: "Плевен Дг"-темата за общи приказки, майтапи и закачки.
        Настоящата тема, надявам се, да бъде основно за уговорки, сбирки, "каране" и репортажи от тези събития.
        proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
        NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
        Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

        Коментар


        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

          Първоначално публикуван от nickbochev Преглед на мнение
          (без откровени глупости)
          Ники, ми то при нас са само откровенни глупости. Ееее тъкмо стана весело събрахме се доста хора и ще ги изгубим като редовни читатели. Предлагам нашата тема да стане тема за раздори на всички моторджии. Така или иначе е заразно и попадне ли човек тук, го избива на скандали
          Жалко че премахнахте мъжествената снимка на Ренди , ама и женствената не е лоша Важното е , че Шефа е доволен !

          Коментар


          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
            Ники, ми то при нас са само откровенни глупости. Ееее тъкмо стана весело събрахме се доста хора и ще ги изгубим като редовни читатели. Предлагам нашата тема да стане тема за раздори на всички моторджии. Така или иначе е заразно и попадне ли човек тук, го избива на скандали
            Жалко че премахнахте мъжествената снимка на Ренди , ама и женствената не е лоша Важното е , че Шефа е доволен !
            Колкото до мен, не ми пука, ЖЕЛЕЗЕН СЪМ.
            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

            Коментар


            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

              Първоначално публикуван от rendi_mamola Преглед на мнение
              Колкото до мен, не ми пука, ЖЕЛЕЗЕН СЪМ.
              Знам го. Нека така да е и занапред.
              proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
              NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
              Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

              Коментар


              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                Все се обединяваме и все нищо не става. Имам съмнения, че доста хора са излезнали да карат, а на мен и на Ренди никой нищо не е казал. Няма значение да ли ще дойдем или не. Вие ни поканете, пък каквото стане. Върнете темата назад и ще видите , че нямам излизане без да съм отправил покана. Въпреки всичко това са само съмнения, но ако се окажа прав, аз късам всички видове (бизнес , лични, приятелски ) отношения с останалите. Няма елементарно уважение. Нооооо, нека спра до тук защото не съм сигурен на 100%

                Коментар


                • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                  Все се обединяваме и все нищо не става. Имам съмнения, че доста хора са излезнали да карат, а на мен и на Ренди никой нищо не е казал. ...
                  Ами, Жоро, не знам, доколко са участници тук, но поне покрай нас днес по различно време минаха двама различни "моторджии" - единият с ендуро и екипиран, а другият (доколкото успях да видя) - без особена екипировка, само с каска и караше супермото.
                  proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                  NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                  Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                  Коментар


                  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                    Все се обединяваме и все нищо не става. Имам съмнения, че доста хора са излезнали да карат, а на мен и на Ренди никой нищо не е казал. Няма значение да ли ще дойдем или не. Вие ни поканете, пък каквото стане. Върнете темата назад и ще видите , че нямам излизане без да съм отправил покана. Въпреки всичко това са само съмнения, но ако се окажа прав, аз късам всички видове (бизнес , лични, приятелски ) отношения с останалите. Няма елементарно уважение. Нооооо, нека спра до тук защото не съм сигурен на 100%
                    Че кой да кара бе Жоро?

                    Коментар


                    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Че кой да кара бе Жоро?
                      Незнам. Който кара, ще пусне и снимки , ама като се има в предвид, че само двамата ги пускаме май няма да има

                      Коментар


                      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Незнам. Който кара, ще пусне и снимки , ама като се има в предвид, че само двамата ги пускаме май няма да има
                        Между другото може Даката да е бръмчал, той не пропуска. А този със супермотото да не е бил с блуза Прогрип оранжева? Защото по обяд и аз видях един такъв.
                        Последно редактирано от intruderzzz; 20-06-10, 16:02.

                        Коментар


                        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение

                          между другото може Даката да е бръмчал, той не пропуска
                          Дори и той да е. Да не е крастав, че кара сам. Да пише тука нали за това е тази тема. Може да не съм аз, може друг да иска да покара. Не може да се отнасяш с неуважение към един човек , а да искаш обратното от него ( принципно говоря ) . После защо имало игнорирани. Човек до човек опира. Е с Филип, може да сме скарани, ама ако не бях останал да помагам отзад за атv - то ( не че нямаше да го избутат ) ама умората щеше да е доста по голяма.
                          Загубих си мисълта
                          Лъчо, направи ли ми лепенки ? Нали знаеш искам " аматьор " около една педя . Ако не си нащракай няколко. Като се видим ще оправим парите

                          Коментар


                          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                            Дори и той да е. Да не е крастав, че кара сам. Да пише тука нали за това е тази тема. Може да не съм аз, може друг да иска да покара. Не може да се отнасяш с неуважение към един човек , а да искаш обратното от него ( принципно говоря ) . После защо имало игнорирани. Човек до човек опира. Е с Филип, може да сме скарани, ама ако не бях останал да помагам отзад за атv - то ( не че нямаше да го избутат ) ама умората щеше да е доста по голяма.
                            Загубих си мисълта
                            Лъчо, направи ли ми лепенки ? Нали знаеш искам " аматьор " около една педя . Ако не си нащракай няколко. Като се видим ще оправим парите
                            Стига с тея пари, човещина нямаааааа. Какъв цвят да направя

                            Коментар


                            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Хората не му се обадили АМАТИОР.А ти обадили се да питаш дали искам лепенки и аз.
                              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                              Коментар


                              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                                Стига с тея пари, човещина нямаааааа. Какъв цвят да направя
                                Нека са по твоя преценка. Шарени. Луд на шарено се радва

                                Кво приказваш бе Пачароз ? Защо да ти се обаждам. Щеше да е изненада. Нали за теб ги поръчвам. друг аматьор да виждаш тука

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X