Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Наистина карането бе съпътствано с технически проблеми, но беше весело. Съжалявам само, че не спазих традицията с кафето накрая. Но исках час по-скоро да се прибера в Плевен да пия нещо, че ми бучеше главата направо. Другия път обаче ще остана докрая!

    P.S. Евала на Джантов, на клипа не личи но мястото супер екстемно за АТВ
    даже не съм сигурен ако бяхме по-малко хора дали изобщо щяхме да излезем от там!

    Коментар


    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

      Чакаи да драсна и аз някои ред в отговор на това което се случи вчера,да вчера щот тая одисея започна още онзи ден! Подробно ще опиша после щот до сега оправях гараж то много умрели коне и табанлии каруци без дингили!!!Абе мязаше на плевенската одисея!!! Наи зор ми бе да разтребя!!!!!!!! Тук моля наи баш Гумаджията удостоен с тази титла още миналато лято да не чете щот сигурно ще си спомни за единствената фафла!!! Добре че те нямаше! Да ама мен този път комшииката ме погледна на право и аз бях само в ролята на механик. Та тоя карък Шефа,незнам коя го е изпратила ама то бива бива каръщина ама то неговотооо?? Изпотълка и изпопука де що има цървул.Като почнеш от Ненковия та завършиш до три четери мои! Накрая му дадох и гумата герои от родопското ми пътешествие залепена с капчица,сещате се нали? Да ама тои Ренди изпокъсал и Виетнамския външен цървул,еи сигурно ша даи маистор бей ,такваз маркова гума и да им @бе маиката не е шега!Ъм ся?И аз ко да го прая по дребни гащи и ади в Габрово!!Ша ви го покажа след малко щот не съм качил снимки и дор де го напрая дън стани някои сакътлък ииии ,После тряа да са беся ,пък то ф таа жега ????


      Ъиго деи убавеца по дребни гащи:


      А баи Фил го снима и без гащи аиди да го покаже, ама с червена точка щот на някои може да им се поревне!!!
      Последно редактирано от Чичко Фър; 14-06-10, 16:14.
      Най-добре е да имаш богати приятели!!!
      Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

      Коментар


      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

        Малко по-нагоре има е овековечен момента на ремонтиране на прословутото кормило на Емо/Blak hole/, kato само 4 часа преди това същата операция се извърши някъде из Дълбок дол от едих друг известен механик



        Така и така съм почнал с клиповете........Развален мотор се превозва с ремарке. А как се предвижва счупен колесар - ето вижтеее:

        Последно редактирано от Жоро Йорданов; 14-06-10, 17:16.
        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
        0894328706

        Коментар


        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

          Ей този Пачароза много пекан ей
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

            Първоначално публикуван от krik4e Преглед на мнение
            Ей този Пачароза много пекан ей
            Да е пекан, да е пекан колко да е пекан. И той е аматИОр от нашите .
            Смилен е отразил неговите снимки тук

            Коментар


            • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

              Не си мислете че всички в Плевен са аматиори.Те са само трима.Познайте ги.
              Прикачени файлове
              МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

              Коментар


              • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                Но с единия маи ще си паснем по акъл.
                Прикачени файлове
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                  Не си мислете че всички в Плевен са аматиори.Те са само трима.Познайте ги.
                  АматИОр . Това звучи гордо. Леле колко е хубаво да не си модератор, може да си спамиш на воля ( няма такава иконка която да изразява такова щастие )

                  Коментар


                  • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                    Но с единия маи ще си паснем по акъл.
                    Лелеее тая пътека не е ли зад беседката в Енина, изглежда като пешеходната зона в градската градина на тези снимки! А иначе си беше жива диващина!

                    Коментар


                    • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Лелеее тая пътека не е ли зад беседката в Енина, изглежда като пешеходната зона в градската градина на тези снимки! А иначе си беше жива диващина!
                      Е затуй само диваци я пробват.
                      МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                      Коментар


                      • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                        Е затуй само диваци я пробват.
                        Не си прав Пачароз. То по тази логика Пътеката на здравето трябва да я качват само здравеняци, пък и Шефа я качи, а той е дебелак не здравеняк .
                        Тя главата му дебела не тялото Aуууууууууу

                        Я Джантов ако обича да каже , как си разтовари мотора от ремаркето, като се върнахме вечерта

                        Коментар


                        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение

                          Ъиго деи убавеца по дребни гащи:


                          А баи Фил го снима и без гащи аиди да го покаже, ама с червена точка щот на някои може да им се поревне!!!
                          Ей го дей и почти без гащи!

                          Eвгени Филчев
                          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                          Коментар


                          • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
                            Но с единия маи ще си паснем по акъл.
                            И Аз така усещам нещата Пачароза, но да се бяхме засекли малко по рано през деня, че вече нямах и много сили. Но колкото толкова, другият път повече.
                            За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                            Коментар


                            • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение

                              Я Джантов ако обича да каже , как си разтовари мотора от ремаркето, като се върнахме вечерта
                              Вечерта ли, че то си беше около 24. 00 часа. И да обичам и да не обичам ще си кажа. Конят беше много уморен и като го развързах и той полегна ама изведнъж върху платформата. ПЪК МОЖЕ И ДА СЪМ ЗАБРАВИЛ ДА ГО ДЪРЖА СЛЕД КАТО ГО РЪЗВЪРЗАХ, ЗНАМ ЛИ.
                              За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                              Коментар


                              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Този клип не е нищо особенно, но искам да покажа как реагира Шефа, когато пресметна на колко години е .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X