Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Първоначално публикуван от Тодор Етрополе Преглед на мнение
    Жоре, видях, че си сменил аватара , но все пак да ти предложа идея за тунинговане на безмоторното превозно средство от стария .[ATTACH=CONFIG]210254[/ATTACH]
    Aбе Тоше уби ма бе . Ама поне да бе оставил малко повече място между двете глави, че да има място да подремна като се уморя

    Коментар


    • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

      Да те поканя официално да разгледаш трасето от близо.
      0878816370 - Анатоли Петков

      Коментар


      • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

        Малко снимки от днес с гай големите аматИОри от Плевен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0179.jpg
Прегледи:2
Размер:122.9 КБ
ID:5180420Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0165.jpg
Прегледи:1
Размер:123.5 КБ
ID:5180421Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0183.jpg
Прегледи:1
Размер:78.2 КБ
ID:5180422Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0173.jpg
Прегледи:2
Размер:113.5 КБ
ID:5180423Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0187.jpg
Прегледи:1
Размер:107.9 КБ
ID:5180424Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0169.jpg
Прегледи:1
Размер:137.4 КБ
ID:5180425Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0186.jpg
Прегледи:1
Размер:114.9 КБ
ID:5180426Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0162.jpg
Прегледи:2
Размер:114.4 КБ
ID:5180427Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0166.jpg
Прегледи:1
Размер:112.7 КБ
ID:5180428Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0174.jpg
Прегледи:1
Размер:151.0 КБ
ID:5180429Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0163.jpg
Прегледи:1
Размер:140.1 КБ
ID:5180430Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0182.jpg
Прегледи:1
Размер:150.2 КБ
ID:5180431Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0184.jpg
Прегледи:1
Размер:115.4 КБ
ID:5180432Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0177.jpg
Прегледи:1
Размер:146.4 КБ
ID:5180433Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0167.jpg
Прегледи:1
Размер:136.5 КБ
ID:5180434Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0172.jpg
Прегледи:1
Размер:89.4 КБ
ID:5180435Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0170.jpg
Прегледи:1
Размер:77.9 КБ
ID:5180436Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0180.jpg
Прегледи:1
Размер:141.4 КБ
ID:5180437Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0181.jpg
Прегледи:1
Размер:166.0 КБ
ID:5180438Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0168.jpg
Прегледи:1
Размер:131.3 КБ
ID:5180439Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0176.jpg
Прегледи:1
Размер:141.6 КБ
ID:5180440Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0185.jpg
Прегледи:1
Размер:114.8 КБ
ID:5180441Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0171.jpg
Прегледи:1
Размер:90.8 КБ
ID:5180442Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0175.jpg
Прегледи:2
Размер:136.8 КБ
ID:5180443Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0178.jpg
Прегледи:2
Размер:121.8 КБ
ID:5180444 [IMG]file:///C:/DOCUME%7E1/admin/LOCALS%7E1/Temp/msohtml1/01/clip_image002.jpg[/IMG]
        МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

        Коментар


        • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

          И накрая ШЕФА се земисли.Добре де те не са добре ми аз какво правя тукааа като мен ме слуша главътааа.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0190.jpg
Прегледи:1
Размер:123.1 КБ
ID:5180445Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0189.jpg
Прегледи:1
Размер:113.2 КБ
ID:5180446Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0191.jpg
Прегледи:1
Размер:121.8 КБ
ID:5180447Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Изображение0162.jpg
Прегледи:2
Размер:114.4 КБ
ID:5180448
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

            След като видях, че в темата за интригите е играла метлата, докато се наканя да се из@кам на метеното то взеха че и я заключиха, Затова ще го направя тук - с ясното съзнание, че в тази криза всичко друго е кът но не и кафявата боя

            Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
            ................Пепи, знай че си спечели смъртен враг в Плевен.....
            Не така бе адаш. Немой така да го мразиш Пепи. Обичай го!!! Всички Пепита трябва да се обичат, все пак са евентуална алтернатива на нежния пол
            Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
            0894328706

            Коментар


            • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
              След като видях, че в темата за интригите е играла метлата, докато се наканя да се из@кам на метеното то взеха че и я заключиха, Затова ще го направя тук - с ясното съзнание, че в тази криза всичко друго е кът но не и кафявата боя



              Не така бе адаш. Немой така да го мразиш Пепи. Обичай го!!! Всички Пепита трябва да се обичат, все пак са евентуална алтернатива на нежния пол
              Мнението ми тук е от човек който най-малко е карал и седи повече пред компютъра/ във форума/. Любител съм на "ИНТРИГИТЕ", но във най-елегантния им вариант. Злобеенето не ми е присъщо и го знаят хората които ме познават /поне така си мисля/!!! Но да дават мнения личности / С ЦЯЛОТО СИ УВАЖЕНИЕ КЪМ ТЯХ/, които познават едната страна на спора е НЕДОСТОЙНО
              ЖИВИ И ЗДРАВИ
              P.S. За мене лично много голяма част от споровете в Плевенската "част" са една голяма идиотщина подържана 1-2 човека и съвсем не без участието на Гецата. /личното ми мнение/
              Сигурно сме най-посещаваната страница от форума@@@
              Последно редактирано от АСЕН МИНКОВ; 05-06-10, 13:19. Причина: добавяне
              [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

              Коментар


              • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение
                Но да дават мнения личности / С ЦЯЛОТО СИ УВАЖЕНИЕ КЪМ ТЯХ/, които познават едната страна на спора е НЕДОСТОЙНО
                ЖИВИ И ЗДРАВИ
                Благодаря, че ме определяш като ЛИЧНОСТ и то УВАЖАВАНА
                Но моето виждане е , че форума е трибуна за изказване на лични мнения а не съдилище където се изслушват двете страни и се прилагат доказателства
                Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                0894328706

                Коментар


                • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Първоначално публикуван от Navitaka74 Преглед на мнение
                  Сигурно сме най-посещаваната страница от форума@@@
                  Това е 99,99% благодарение на наричания от теб "Гецата", от мен "Адаша", а иначе небезизвесния Жоро Витлиемоф Д'ге/ дано дочака скорошна реабилитация/

                  Ако не вярваш почни да водиш статистика на активноста докато го няма. Освен ако не сформирате група за изкуствено дишане/в медецинския смисъл на понятието/ за съживяване на групата.
                  Последно редактирано от Жоро Йорданов; 05-06-10, 13:48.
                  Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                  0894328706

                  Коментар


                  • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                    Т

                    Ако не вярваш почни да водиш статистика на активноста докато го няма. Освен ако не сформирате група за изкуствено дишане/в медецинския смисъл на понятието/ за съживяване на групата.
                    Това може би се отнася за групата на Жоро. Утре 11 човека разделени на две от "плевенската група" отиваме до Балкана! Жоро никога не е бил движеща сила в БОЛШЕНСТВОТО!

                    Коментар


                    • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      Това може би се отнася за групата на Жоро. Утре 11 човека разделени на две от "плевенската група" отиваме до Балкана! Жоро никога не е бил движеща сила в БОЛШЕНСТВОТО!
                      Колега, далече съм от мисълта че Жоро е единствения моторист от Плевен, и при нас пишат 7-8% от мотористите, няма и толкова. Всичко тук се отнася до форума. Горното ми твърдение си остава в сила и ако искаш да ме опонираш дай линк към снимки или репортажи от друг освен Жоро. Всеки може да си прави кефа/ не да поставя рекорди/ но сме малко тези които отнемайки от личното си време го правим достояние на всички които посещават този форум/ като преди това си направил труда да го заснемеш/. Не всички имат щастието и възможноста да посещават местата по които ние ходим - така че нека да има матерял за гледане. Ако ги няма хора като Жоро, Чинела , Гълабин, Емил/Блек Хоул/, не искам и не мога всички да ги изреждам/аз се поставям на последно място/
                      форума ще бъде много по постен и безинтересен. Тук е като на магистралата - колкото по натоварено е движението, толкова повече нарушения и наказания ще има. Ако някой иска всичко да е мирно и тихо- да посещава форуми в които се пише един път в месеца.


                      Според правилата днес натрупах достатъчно точки, ако не за баннване-поне за наказние, но модераторите и администраторите да решават.....
                      Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                      0894328706

                      Коментар


                      • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                        Всичко тук се отнася до форума. Горното ми твърдение си остава в сила и ако искаш да ме опонираш дай линк към снимки или репортажи от друг освен Жоро. Всеки може да си прави кефа/ не да поставя рекорди/ но сме малко тези които отнемайки от личното си време го правим достояние на всички които посещават този форум/ като преди това си направил труда да го заснемеш/. Не всички имат щастието и възможноста да посещават местата по които ние ходим - така че нека да има матерял за гледане. Ако ги няма хора като Жоро, Чинела , Гълабин, Емил/Блек Хоул/, не искам и не мога всички да ги изреждам/аз се поставям на последно място/
                        форума ще бъде много по постен и безинтересен. Тук е като на магистралата - колкото по натоварено е движението, толкова повече нарушения и наказания ще има. Ако някой иска всичко да е мирно и тихо- да посещава форуми в които се пише един път в месеца.


                        Според правилата днес натрупах достатъчно точки, ако не за баннване-поне за наказние, но модераторите и администраторите да решават.....
                        Мисля , че не съм точният човек за тази критика. Отдели 2 минути и върни темата назад. Няма групово мероприятие на което да съм участвал и да не съм качил снимките или клипове а и въобще.

                        Коментар


                        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Ехеи стига с тея ващи глупусти бе не са ли начесахте наи накрая стига сте се дрънкали ами са качваите на машините и беш в гората .

                          Коментар


                          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Първоначално публикуван от d.6orca Преглед на мнение
                            Ехеи стига с тея ващи глупусти бе не са ли начесахте наи накрая стига сте се дрънкали ами са качваите на машините и беш в гората .
                            Ами не се караме , просто коментирахме. А гората в неделя, че пуста планина на 2 часа път от Плевен

                            Коментар


                            • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                              ! Жоро никога не е бил движеща сила в БОЛШЕНСТВОТО!
                              Защо даваш мнение за човек, когото не познаваш ? Кое е болшенството и какво направи то за развитието на ендурото в Плевен ? Лидер в плевенската група няма. Всички са равностойни, но това е при "Старите", а новобранците за да направят такова изказване трябва поне малко от малко да познават опонента си.

                              П.П. Между другото мъжът ми отценява това, че пускаш снимки и клипове от излетите ви въпреки че клиповете не са съдържателни. Дано в следващите да има какво да се види. Време е да се докажете докато него го няма

                              Коментар


                              • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Итината е, че Витлиемов прави доста добри и интересни репортажи. Почти всеки ден влизам да разглеждам и ако това спре - признавам си ще ми липсва!
                                Понеже и аз карам ендуро, знам колко е трудно да жертваш от времето си за каране за снимки и клипове. Пък си иска талант тази работа и организаторски умения да насочиш групата в определена посока и т.н. Не е лесно и дано се загладят нещата. Всеки си има трески за дялане, но това са моторджиите - боравят с бензини и палят лесно........
                                Поздрави и наказанието да е за кратко.
                                Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X