Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Утре правя!

    Коментар


    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

      Не знам за вас но Аз покарах добре, около 550/600 км. Без коментар.
      Прикачени файлове
      За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

      Коментар


      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

        Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
        Не знам за вас но Аз покарах добре, около 550/600 км. Без коментар.
        Браво момче само така.
        Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

        Коментар


        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

          Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
          Не знам за вас но Аз покарах добре, около 550/600 км. Без коментар.
          Продължавай все така с успешните представяния.
          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

          Коментар


          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

            Първоначално публикуван от Krasimir Djantov Преглед на мнение
            Не знам за вас но Аз покарах добре, около 550/600 км. Без коментар.
            Едно браво и от мен аматиор.
            МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

            Коментар


            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

              Джантов, хайде да внесем малко яснота, за по не просветените. Нека разберат хората що за странна птица си или по друг начин казано - професионален аматьор

              Я разкрий каква е тайната да се изстрелваш на стартовете, като с прашка и какво е това чудо отбелязано на снимката. Не че не знам, ама да знаят и другите Само не пробутвай номера - Компенсатор на задния амортесьор
              Освен това имам и една молба. Като съм започнал да те разкривам, поне да е до края. Молбата ми е да пуснеш снимка на секцията в холът на апартаментът ти и по точно за лявата част към вратата ?????????????????????????????????????
              Този пост го преправих 100 пъти, ама гледам снимката и ми идват на акъла 10000 въпроса. Каква е тази нестандарта задна вилка ? Струва ми се доста по дълга от оригинала

              Последно редактирано от Жоро Витлиемоф; 21-06-10, 08:51.

              Коментар


              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                какво е това чудо отбелязано на снимката.
                Това са му магиите, нали е черна НИНДЖА

                Коментар


                • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                  Това са му магиите, нали е черна НИНДЖА
                  Никаква черна нинджа, жив аматьор си е.
                  То с нитро и баба знае, но нали няма други глъмари да си слагат и той затова е все първи. АМАТЬОР!
                  За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                  Коментар


                  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                    Между другото може Даката да е бръмчал, той не пропуска. А този със супермотото да не е бил с блуза Прогрип оранжева? Защото по обяд и аз видях един такъв.
                    Че не пропускам, не пропускам, побръмчахме около Севлиево. Изминахме около 100 км, от които 20 км по асфалт и завършихме на мотокрос пистата, където направихме по няколко обиколки. Снимки няма, защото никой не носеше снимачна техника. Водач ни беше Веско, от Плевен бях само аз. Предполагам, че се дължи на предната разходка в планината, след която на никого не му се караше.
                    Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                    Коментар


                    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
                      Че не пропускам, не пропускам, побръмчахме около Севлиево. Изминахме около 100 км, от които 20 км по асфалт и завършихме на мотокрос пистата, където направихме по няколко обиколки. Снимки няма, защото никой не носеше снимачна техника. Водач ни беше Веско, от Плевен бях само аз. Предполагам, че се дължи на предната разходка в планината, след която на никого не му се караше.
                      ОООООООООООООО Данчо жив ли си бе брат.Нямаше днеска никои на збирката много лошо пълни аматиори.А колкото до твоето каране надявам се че ти е харесало.Познавам Весо и се надявам че те е поразходил добре
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Ей, АМАТИОРИ тази събота и неделя на язовир Сопот ще има мотосъбор , а пък тои е до Лесидрен. Там е идеално за каране , ще има кебапчета и бира. Аз отивам да покарам с преспиване. Които не му разбира на карането ще си върти кръкчета около язовира, и ще пие бира. Ако има мераклй да се организираме.

                        Коментар


                        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Първоначално публикуван от kelemetora Преглед на мнение
                          Ей, АМАТИОРИ тази събота и неделя на язовир Сопот ще има мотосъбор , а пък тои е до Лесидрен. Там е идеално за каране , ще има кебапчета и бира. Аз отивам да покарам с преспиване. Които не му разбира на карането ще си върти кръкчета около язовира, и ще пие бира. Ако има мераклй да се организираме.
                          Бих дошъл аматиор но в петък влизам за операция.Ще ставам професионалист
                          За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                          Коментар


                          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Първоначално публикуван от Dancho-crf250x Преглед на мнение
                            и завършихме на мотокрос пистата, където направихме по няколко обиколки. .
                            Аз до колкото знам, за да се кара на пистата се иска лиценз за състезател. Вариантите са два; или не сте карали там или ако сте значи сте професионални състезатели Ето Данчо защо не иска да кара с нас обикновенните аматьори Данчо като ходиш да караш там, се привардвай от Драго. Да не ти е водач, че е малко душманин И другият път пак не се обаждай .

                            Коментар


                            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                              Аз до колкото знам, за да се кара на пистата се иска лиценз за състезател. Вариантите са два; или не сте карали там или ако сте значи сте професионални състезатели Ето Данчо защо не иска да кара с нас обикновенните аматьори Данчо като ходиш да караш там, се привардвай от Драго. Да не ти е водач, че е малко душманин И другият път пак не се обаждай .
                              Има и трети вариант: пистата е отворена всеки ден до определена дата, но не си спомням коя е тя. До тогава всеки може да кара на нея. тази неделя пак ще карам, но още не съм решил къде - или на Шипково или на Севлиево. И този път няма да си забравя апаратчето. Между другото, купих си ремарке за мотора. Сега си търся теглич за Ситроена.
                              Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                              Коментар


                              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Честито Данчo! Да си го ползваш със здраве. Ако решиш да идваш в неделя насам ще ти покажа доста интересен, не много труден маршрут.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X