Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Ако ще се теглите с маторите, няма начин стрелката да не е надолу

    Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
    Аз пък се обзалагам
    А сега де.....На годините ли му завиждате или на килограмите.......
    И на двете ке му дойдите па тугис ша видим - кон боб яде ли и оджа в джамия пърди ли
    Последно редактирано от Жоро Йорданов; 16-06-10, 22:19.
    Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
    0894328706

    Коментар


    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

      Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
      .............................................................................................

      А за Фъра ако не искате да загубите, не се обзалагайте че няма да се качи.
      Аз пък се обзалагам
      Eвгени Филчев
      Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

      Коментар


      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

        Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
        Ако ще се теглите с маторите, няма начин стрелката да не е надолу
        Аз да ти кажа и без мотора пак надолу тегля, даже електронните кантари изписват: " Моля не се качвайте по двама " Ама хич не ми пука. Щефа е дебел аз съм елегантен. Дебелака тежи 110 кила , а аз съм само 109,5

        П.П. Фил аз казвам, че ще изкочи и слагам 2 каси бира в Ганчова чешма ( там ми казаха, че водата била 7 градуса ) . Сега който обича да посръбва, да не се втурне на там. Става въпрос за студена 7 градуса, а не спирт 7

        Коментар


        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

          Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
          Явно плевенската болест е доста заразна и влезне ли човек в нашите теми започва да го избива на скандали и кавги

          Относно пътеката:
          Следващата неделя, аз и Шипката ( Габрово) ще направим пълна документация от изкачването на пътеката. Клипът ще е от началото до върха , без спиране в средата. И за да е пълна идиотщината, ще взема кантар, за да сверим теглото след изкачването.


          ....................................................................................................................

          Искаш ли да се спуснем две-три АТВ-та преди това, ей така, за по-добър репортаж
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
            Искаш ли да се спуснем две-три АТВ-та преди това, ей така, за по-добър репортаж
            Аз не се и съмнявам във вас. Още повече след като състезанието е преминало по пътеката, няма нищо общо с онази пътека която си я знаехме. Но въпреки всичко доста хора все още не могат да я качат

            Коментар


            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

              Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
              Искаш ли да се спуснем две-три АТВ-та преди това, ей така, за по-добър репортаж
              А може ли преди това да мина с Жигулито да пусна оптичния кабел
              Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
              0894328706

              Коментар


              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                Някога и аз ще порасна,ще си купя едно ендуро и ще дойда да покарам с вас пичове.....при вас ми се струва най-хубаво, нищо че съм от Филибето

                Коментар


                • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Първоначално публикуван от city_off Преглед на мнение
                  Някога и аз ще порасна,ще си купя едно ендуро и ще дойда да покарам с вас пичове.....при вас ми се струва най-хубаво, нищо че съм от Филибето
                  Ти ако не качиш бунарджика първо, никав моторист няма да стане от теб!
                  Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                  Коментар


                  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                    Ти ако не качиш бунарджика първо, никав моторист няма да стане от теб!
                    Абе качвал съм го ама пеша, тате за мотор не дава и да чуе.....ама взема ли си ще пробвам.Колко му е

                    Коментар


                    • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Айде лягайте си. Заведението затваря . Утре пак.

                      Коментар


                      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Първоначално публикуван от Жоро Витлиемоф Преглед на мнение
                        Следващата неделя, аз и Шипката ( Габрово) ще направим пълна документация от изкачването на пътеката. Клипът ще е от началото до върха , без спиране в средата.
                        Ако е валяло както го дават ще бъде мноооого интересно

                        Коментар


                        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
                          Ей го дей и почти без гащи!
                          Абе Фил ти все си неразбрал!!Не за тазибре а за тази!!

                          Последно редактирано от nickbochev; 17-06-10, 21:04. Причина: оформяне на цитат
                          Най-добре е да имаш богати приятели!!!
                          Ако не ти дадат, барем няма да ти искат!!!

                          Коментар


                          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Алоооо гостите които прескачат в нашата тема, направо ме кефите. Искам интриги, само това е истината, АМАТИОРИ.
                            Последно редактирано от Chinela; 17-06-10, 19:47.
                            За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                            Коментар


                            • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Първоначално публикуван от Чичко Фър Преглед на мнение

                              Абе Фил ти все си неразбрал!!Не за тазибре а за тази!!
                              Айдеееееее .
                              Аз съм невинен.
                              Фър, какво толкова е станало ? Габрово си имат Денка, ние си имаме Ренка.
                              Последно редактирано от nickbochev; 17-06-10, 21:04. Причина: оформяне на цитат

                              Коментар


                              • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Баи Фил,не се заяждаи щот ша го ядеш!!! Оня ден жабока загуби няколко каси бира ,които така и не видяхме!!!След Пачароза ти ще бъдеш следващия които ще кача на гърба иии газ до горе!!!Не го алай!!!!
                                ...................................................................................................................................................... ..........................................................................
                                Наборе, тук , в Плевенската група редовно ме споменават даже и в най - трудни моменти, ама като гледам и тебе са те почнали твойте хора
                                Последно редактирано от ДАКАТА; 17-06-10, 20:34. Причина: отеделяне на цитат
                                Едно е да искаш , друго да можеш , трето - да го направиш !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X