Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Плевенската група. Обединението прави силата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Плевенската група. Обединението прави силата

    Искаме си Жоро Витлиемов,ако не започваме стачка.

    Коментар


    • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

      Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
      Това е 99,99% благодарение на наричания от теб "Гецата", от мен "Адаша", а иначе небезизвесния Жоро Витлиемоф Д'ге/ дано дочака скорошна реабилитация/

      Ако не вярваш почни да водиш статистика на активноста докато го няма. Освен ако не сформирате група за изкуствено дишане/в медецинския смисъл на понятието/ за съживяване на групата.
      Две мнения по въпроса няма, съгласен съм и със следващото ти изказване но прочети назад и ще видиш кой определя групите в Плевен.
      А относно по-ранното ми обръщение към теб е напълно искрено и е лишено от ирония, иначе щеше да бъде в " "........Всички хора са добри до доказване на противното!!!
      [URL]http://www.youtube.com/watch?v=sfPM77TsGaA[/URL]

      Коментар


      • От: Плевенската група. Обединението прави силата

        Първоначално публикуван от hristo jivota Преглед на мнение
        Искаме си Жоро Витлиемов,ако не започваме стачка.
        да бе наистина си изкаме модератора иначе СТАЧКА СТАЧКА СТАЧКА ех ПЕПИ ПЕПИ от теб доиде всичко това но нали ти казах че давам обещтание ще се видим
        За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

        Коментар


        • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

          Абе вие луди ли сте.Не виждате ли че в този форум сме 10-тина човека които КАРАМЕ и пишем.ИСКАМЕ СИ ЖОРОООООО. СТАЧКА.
          МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

          Коментар


          • От: Плевенската група. Обединението прави силата

            И аз си искам ВИТЛИЕМОВ тои е душата навсякъде.Заради някои си в чужбина бамнахте нащо момче върнете му правата.

            Коментар


            • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

              Първоначално публикуван от Pacharoza Преглед на мнение
              Абе вие луди ли сте.Не виждате ли че в този форум сме 10-тина човека които КАРАМЕ и пишем.ИСКАМЕ СИ ЖОРОООООО. СТАЧКА.
              Има и такива които ТИКАТ и се МЪЧАТ.
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                ААААА ашколсун!!! Нимооо ма съборите бе!!!! Аз съм нинджа!
                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                Коментар


                • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                  Жоро го познвам от доста време и не съм видял нищо лошо в него,а сега не виждам кой ще стане модератор освен него,неколкократно се опитваше да събере плевенчани в една група но някой хора дърпат само в една посока Л------Н.
                  Върнете ни модератора.

                  Коментар


                  • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                    Първоначално публикуван от anatoli_petkov Преглед на мнение
                    неколкократно се опитваше да събере плевенчани в една група
                    На мен ми се стори, че видях точно обратното

                    Коментар


                    • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                      Първоначално публикуван от intruderzzz Преглед на мнение
                      На мен ми се стори, че видях точно обратното
                      Лъчко в интерес на изтината Жоро е човека които събра 90% от оффролджиите вПлевен и те много добре го знаят но ти няма как да знаеш тъи като имаш само два контакта със него.Така че неможеш да дадеш това мнение.Гледаите малко по реално на нещата стига сте били отбора на девиците
                      За да оцелееш в нашия спорт трябва да се страхуваш Помага ти да се състезаваш и живееш по дълго

                      Коментар


                      • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                        Айдееееееееее, и Ренди даде фера..........
                        Искаш ли да получиш умен отговор-питай умно!
                        0894328706

                        Коментар


                        • От: Плевенската група. Обединението прави силата

                          Май докато съм бил по Швейцария се е разразила трета световна война. Стреляли сте с пушки автомати и най вече със САБИ. Като чета даже има и геройски загинали/ТЪРКАРЯТ СЕ ГЛАВИ/ във войната, погребани с почести и залпове които още отекват из обширните ни гори и Балкани. Но ЗНАМ, че мъртвите ще въскръснат отново със пълни сили готови за нови подвизи и победи.
                          За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                          Коментар


                          • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                            Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                            Айдееееееееее, и Ренди даде фера..........

                            Войната започна.

                            Коментар


                            • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                              Първоначално публикуван от Жоро Йорданов Преглед на мнение
                              Колега, далече съм от мисълта че Жоро е единствения моторист от Плевен, и при нас пишат 7-8% от мотористите, няма и толкова. Всичко тук се отнася до форума. Горното ми твърдение си остава в сила и ако искаш да ме опонираш дай линк към снимки или репортажи от друг освен Жоро. Всеки може да си прави кефа/ не да поставя рекорди/ но сме малко тези които отнемайки от личното си време го правим достояние на всички които посещават този форум/ като преди това си направил труда да го заснемеш/. Не всички имат щастието и възможноста да посещават местата по които ние ходим - така че нека да има матерял за гледане. Ако ги няма хора като Жоро, Чинела , Гълабин, Емил/Блек Хоул/, не искам и не мога всички да ги изреждам/аз се поставям на последно място/
                              форума ще бъде много по постен и безинтересен. Тук е като на магистралата - колкото по натоварено е движението, толкова повече нарушения и наказания ще има. Ако някой иска всичко да е мирно и тихо- да посещава форуми в които се пише един път в месеца.


                              Според правилата днес натрупах достатъчно точки, ако не за баннване-поне за наказние, но модераторите и администраторите да решават.....
                              На 100% съм съгласен с това!!!

                              А, към всички Плевенчани, бих отправил апел.........първо разберете от речника за чужди думи, какво е ендуро, след това лекичко, го пробвайте(ако и да коства километри) 'земете и да го карате, пък и ако сте заделили пари(за техника) и да го снимате, и време да ви остане, да го публикувате във форума, че и субтитри на които никой да не се обиди............е@ати утопията.....Имаше едни... единият лош, другия къдрав( че и куц),,,Единият, редактираше всички, другия имаше спешна нужда от редакция, но купона си вървеше, а сега май сте обречени на самота
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • От: До: Плевенската група. Обединението прави силата

                                Филчев, вчера те мярнах ако не се лъжа на едно капанче между Шипка и Казанлък но много бързах и не спрях. Бях със синият мултиван. И ти се позагледа ама всичко остана до там. Прати ми тел. си номер да го имам. Хайде със зраве пък към края на седмицата ще се видим на ваш терен.
                                За предпочитане е да паднеш на тревата или в калта, отколкото на асфалта!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X