Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи мотор,но кой?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нямааааааа,няма на долу,затварят границите,и с Канада я затвориха,мога да ви прекарам с яхта обаче,товарим текерлеците и сме ние.

    Мани майтапа,усилено търся мотор,света загива,а точно там едно TW200 се е утепАло
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • Нищо не загива... Всяко чудо за три дни (месеца), айде четири. Ще караме пак
      ______2
      Е = MZ

      Коментар


      • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
        Нямааааааа,няма на долу,затварят границите,и с Канада я затвориха,мога да ви прекарам с яхта обаче,товарим текерлеците и сме ние.

        Мани майтапа,усилено търся мотор,света загива,а точно там едно TW200 се е утепАло
        да, бе.....

        https://www.worldometers.info/

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Да я,тия цифрички са за тебе

        • Пенчо
          Пенчо коментира
          Редактиране на коментар
          Що рече? И по какъв повод?

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Не разбираш

      • Одисеята продължава,5 дни моторетки в планината,учим се усилено,днес научих защо не се кара с метална каишка на часовнока,не се носи на дясна ръка и не се спира като имаш наклон на дясно.........обаче па каква аптечка имам,чак жената я хареса.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:C483714E-2C96-40A8-B0BE-46A3ECA55122.jpeg
Прегледи:531
Размер:389.8 КБ
ID:6615030
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Щастливите моменти ги товарим с лопатата,децата яко се кефят.

          Венци положението е болезнено,натърти ми се трътката,а няма спиране,в момента караме с брата да вземем още едно моторче,че малкото ни бави малко,нестабилно в дълбок пясък.

        • Венци- малкия
          Венци- малкия коментира
          Редактиране на коментар
          Кара се само прав Мажи с вазелин.. срам, не срам.. помага.

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Не може само прав,аз не мога,днес навъртахме 70 километра черни пътища,2 падания с 0 скорост,тоя КТМ висок ми идва,той прав се кара ма TWa абсурд,там си на дивана бавничко.
          До момента сме назад само едни гащи / моите / и едно рамо за включване на скоростите на ttr90,
          Почва да става сложно,брат купи и той един малък,аз търся още един,първа генерация Секвоя събира 3 моторетки в багажника............а най-интересното е,че жената се кефи

      • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:E338702B-EB4B-493B-A687-AA63EE08C41E.jpeg
Прегледи:464
Размер:716.6 КБ
ID:6616179
        Отличен 6 за TW200 - 5 дни го игра кораба майка,носи,влачи,гони малките,катери..........и падаш само ако заковеш предната спирачка за разлика от оранжевия каприз който повече от трета и газ аз не смея.
        Супер трактор,чакат го лампи,багажника му дойде,чанта на резервоара,нова предна гума и се чудя дали едни дисаги да не подаря на брата.




        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5F539D69-A3B7-48C3-802A-97BB53CA64C5.jpeg
Прегледи:1166
Размер:708.2 КБ
ID:6616177
        Прикачени файлове
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • trapper
          trapper коментира
          Редактиране на коментар
          Е, колко пъти те каниха при тях на работа!?!

        • Венци- малкия
          Венци- малкия коментира
          Редактиране на коментар
          Аз и ходих.. ма както казах.. бачкат яко.. аз съм по "на хлеба мекото"

        • BENZBOSS
          BENZBOSS коментира
          Редактиране на коментар
          Сега се почва,това горе е загрявката само,в момента се търсят 5 мотора - 1 децки,един среден за жената,еднин мецду среден и децки / ТТР 125 примерно / и 2 нормални,2 ремаркета има вече,приятелчето търси Мерцедес ван да го спретнем за база,че Тойотките нищо не събират.........от тия ако не се замоташ по резервни части и доработки разни пари не се губят.......ма и там сме зле,че се заиграхме малко,само малко.

      • Асене, не може да бъде... Ти и мотор???

        А, и честит празник!!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Purple Elephant Преглед на мнение
          Асене, не може да бъде... Ти и мотор???

          А, и честит празник!!


          Света откачи и аз с него,иначе си бях съвсем у ред и на такова не се качвах ма е на,следващата ваканция я мислим към Юта,сменяй колко сдрусахме крушата с брата.

          А честит и на тебе,свиркай ако ти се прави нещо ненормално,веднага ще го организирам.

          Я ме виж какъв съм убавец,Тдба се справя отлично като за трактор,малко му изкривих резервоара от падания ма тия са евтинки как каза брата.

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9A65EAD1-FBE9-4F4B-9118-BF30404B4052.jpeg
Прегледи:392
Размер:858.8 КБ
ID:6620974
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение



            Света откачи и аз с него,иначе си бях съвсем у ред и на такова не се качвах ма е на,следващата ваканция я мислим към Юта,сменяй колко сдрусахме крушата с брата.

            А честит и на тебе,свиркай ако ти се прави нещо ненормално,веднага ще го организирам.

            Я ме виж какъв съм убавец,Тдба се справя отлично като за трактор,малко му изкривих резервоара от падания ма тия са евтинки как каза брата.

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:9A65EAD1-FBE9-4F4B-9118-BF30404B4052.jpeg
Прегледи:392
Размер:858.8 КБ
ID:6620974
            Верно си луднал--дето ми викаше абе 2 колела дяволска работа...

            Момчетата са супер, добре ги учиш.

            Юта ми е мечта с мотора, там или съм по работа, или само съм преминавал.

            TW е страхотна машина, ще се покатери навсякъде като коза.

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Не знам дали добре ги уча,че половината време им обяснявам да си траят ако правят преразказ в Училише на тема Какво правих лятната ваканция,но от към мотори става,сега в ремаркето сами ше си ги товарят даже.

              Веселбата е пълна,преди малко си влизам в нас от 3 дни на палатка,возихме ги с един електрически в гората,това върви с 50,а сьрните само мигат

          • Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Yamaha XT250 - нещо лошо за тая машинка?3 литра по-голям резервоар има от TW200, дискова задна спирачка / това ми харесва / и някое килце в повече
            Това са добри мотори. Наред с ДР 250 и тн. Долавям какво съм пропуснал в темата.
            WR250R който спомена, си кара спокойно със 70 мили по асфалта.

            Коментар


            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              WR250R или KTM,кой да е под 500 става,че тук Калифорнийските регистрирани не са много модели,е това е борбата.

              В последно време всичко изчезна от пазара или само грохнали гробници или мотори по десетина бона,отивам малко на работа и после средата на лятото един за ушите и каквото такова.

              WR не се пипа тия дни 6-7 годишна машина е 500 кинта под нова,а аз нова не искам,като я знам колко ще е нова мммммммне мерси.

              Ще ровя де,трябва ми да е регистриран за да не се чудя къде да го карам,мога да ги врътна с една регистрация от Дакота ма не ми се занимава.

              Ти нещо за продаване нямаш ли там,е къде си,на 20 часа каране?

          • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:29928D31-5174-4E8B-8110-F0B0AD493A9A.jpeg
Прегледи:360
Размер:1.03 МБ
ID:6622999Оооооранжево небето,оранжево морето,оранжевата тревата,оранжев и ........мотора.

            Брата го намери по интернет,приятелчето ходи да го натовари преди час,аз си купих мотор от 5 снимки на 1000 километра от мен.

            Сз съм до тук с търсенето за мен 2007ма КТМ 450,същия като на брата с малко подобрения / не малко де ма каквото такова/

            Търся за жената,там вече наистина знам какво се търси.
            Темата продьлжава







            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • Венци- малкия
              Венци- малкия коментира
              Редактиране на коментар
              Ай честито!

            • motor_men
              motor_men коментира
              Редактиране на коментар
              Е па честито! И повече време да си върху мотора , а не той върху тебе. Но да знаеш , че моторджийския занаят се учи с падане и смяна на позиции.

            • BENZBOSS
              BENZBOSS коментира
              Редактиране на коментар
              Така де ма съм закъснял с 30 години,яхтички карах вместо мотори и сега бавно и с хляб,аз пак като съм на него е постижение ча което малко или много всички вие тук сте виновни,писна ми да ви гледам по нета само.

              Моторетката пича с пикапа ми я хвали 30 минутки,атаката беше Ако пали го товари.........запалил,натоварил го на пикапа и дал на жена си да кара,а той пише ли пише как продавача бил маниак на темата и какъв кьсметлия съм бил.

              Аз до момента верно съм кьсметлия,за мотора обаче дали случи на втори собственик не знам.

              На пръв поглед няма само вентилатор на радиатора,чантичка за инструменти и аптечка,че не го знам колко е спортист ма за мен си е муле.........нямаше де,вече има,няма с какво да си играя обаче та тоя как каза приятелчето Ще го ползваме за пример как да направим нашите.

              А сега да го видим колко били здрави КТМите


              В обобщение - първия мотор е много добре да ти е TW200 собственост на брат ти,втория вече на собствен риск

              Мерси пичове,почна се........


          • Някои бачкаме,някои други си играят.......несправедлив е живота,не съм си видял мотора още обаче му купих нови Супермото джанти с Мишелинки,Верига и кика,сън не ме лови както и жена ми,тя само брои кашоните в нас........живот ли е това


            Натиснете снимката за да я уголемите  Име:BE8E58D2-7104-45CC-8740-60964BBD9F15.jpeg Прегледи:0 Размер:1.00 МБ ID:6624840
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от BENZBOSS; 16-07-20, 16:24.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • Я да забия питон в темата - проверявам вчера какво има на пазара,хоп един на 1500 мили,брат ходи го взимай.......обещал го е вече,2 часа на пазара и купувача пристига на сутринта да си го пребере.........педерасТ.
              Проверявам на сутринта и ...........продаден,истински педерасТ.Брата ми праща един от новата шарка,това по-ново от новите гуми на колата бре,на 412 мили с подобренията по него който ми спестяват време,разправии и малко пари.Браааааат,ходи го вземи.......ма тоя по-добър от нов........нищо бре,ще е така до първото каране,товари...........и готово.

              Жената е с TW200 на 3 резервоара моторЧе - фар,багажник,броня,гуми,ЛЕД крушките,рейзарите и някои други подобрения.........четат с брата един форум тия.

              Е снимки преди да съм го отъркалял и тоя.

              И така - за старо куче нови номера да учи,да си гони децата,да се шмитка из квартала,да се буха по каманаци и пясък в пустинята пък и жена му да може да го кара.........TW 200 е избора за мен.Сега остава да му мине разработката след резервоар бензин,да му напасна клапаните и да видим кой върви повече,аз или брата,кушия с трактори по плажа.

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:905037DE-9D09-49EB-B592-BCCD5139C39C.jpeg
Прегледи:276
Размер:1,019.9 КБ
ID:6626351

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:E295C85B-619E-43DD-A1D4-9496FA5AA8B8.jpeg
Прегледи:289
Размер:928.9 КБ
ID:6626350

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:300FF54B-AF9E-4445-9DD1-A748ED465DA3.jpeg
Прегледи:287
Размер:956.4 КБ
ID:6626349
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • Предварително се извинявам за офтопика!

                Въпрос към всички и към Боса в темата от линка:

                https://offroad-bulgaria.com/forum/о...а-мотор
                Последно редактирано от noname12; 29-07-20, 16:35. Причина: отказ

                Коментар


                • Идея нямам,карам я пред гаража,какво товарим днес .......и хоп,набиваме една стойка на задника и товарим,както каза брата обикновенно ползваме малките стойки,че са ни малки моторите и не се товарят чопъри,но имаме и стойка за чопър ако се наложи / няма да се наложи,има и ремарке вече, за 5-6 мотора /

                  брата ги е купувал тия,той по-добре е обяснил в сьседната тема,аз само мога да гарантирам,че като се метна на някой камък и раниците в багажника подскачат,а мотора си стои,криви стойки оше нямаме,държат на среден по хубост бой.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CBBC5E65-39BF-48BD-B60E-BA4A69A8746C.jpeg
Прегледи:203
Размер:282.2 КБ
ID:6629671
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • BENZBOSS
                      BENZBOSS коментира
                      Редактиране на коментар
                      Среден по размер пикап качва спокойно един на теглича,един в легена и един децки,товари се от сам човек / то това не е човек а машина ма човек го водят / и върви спокойно с 150 по магистралата,като удари стойката в пясъка само оставя следи,до момента нищо откъртена нямаме,на стойката обаче трима подскачаме за проба,среден размер Българин.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X