Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Първи мотор,но кой?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първи мотор,но кой?

    Имам идея,странна идеи и ми трябват други такива за да си я оформя - трябва ми магаренце с което да гоня децата в пустинята,но да става и за уличките из квартала.

    Пьрви мотор,опит от 1 до 10 ммммм 0.5, среден на ръст,възраст и тегло или 75 килца 180 см и 45 годишен,акъл като за 25 или там някъде,чакам да ми дойде.

    Търси се лека машина която да е регистрирана за градско каране,електрически стартер,4 такта,лесна и лека за каране,сравнително удобна и да държи на бой,че синовете ще я доубиват,аз ше ги гоня с нея още 3-4 годинки,да е лесна за ремонт.

    Няма значение колко харчи,колко пари е и как и се намират части - около мен се насъбраха само мотористи,а някои от тях карат по 40 години вече,гараж къде да се поправя има,има и магазин със сервиз ако ми трябва нещо сериозно / да го събирам от легена на пикапа примерно /.

    Това ще се кара в пясък и камъни,пустиня един вид,черни пътища и евентуално сняг ако ми избие клапана,малко из квартала,долу идея за началния терен.

    Вие сте с идеите,давайте смело,аз ще си ги доуформя.

    Мерси

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01EEB6BF-8EF4-43D6-ADD6-8D4A87F63D7C.jpeg
Прегледи:1616
Размер:207.5 КБ
ID:6539382
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

  • #2
    https://www.bestbeginnermotorcycles....-tw200-review/
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      Е такива като тебе зарибяват такива като мене и после Ма той се преби........

      БЛАГОДАРЯ,почвам първи стъпки в търсенето,да видим кое е по-добро от това макар,че на това ни 6та скорост ми трябва,ни скорост ме блазни ни пробег от 200 километра с 5 литра ми трябват,как ме уцели само.

      Ужас
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #4
        Това оранжевото горе съм аз. И не знам какво правя на тоя мотор. На принципа на американците “от Искъро по дълбоко нема” си взех КТМ 450. Бил идеален...
        Та брат ми за това пита кой мотор да си вземе, защото ако ги питаш тук, взимаш нещо голямо. Шантава работа!
        Аааа, и вече взехме на децата TTR 50...

        Димо /той си знае/, жените са заредили с 00 Бренеке, не ти завиждам...
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Е такива като тебе зарибяват такива като мене и после Ма той се преби........

          БЛАГОДАРЯ,почвам първи стъпки в търсенето,да видим кое е по-добро от това макар,че на това ни 6та скорост ми трябва,ни скорост ме блазни ни пробег от 200 километра с 5 литра ми трябват,как ме уцели само.

          Ужас
          Ако исках да те пребия , щях да ти предложа нещо с четири цилиндъра Това което предлагам е идеално за плажа , за децата , за пътеки , за улицата , става и за пътешествия.





          В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

          Коментар


          • BENZBOSS
            BENZBOSS коментира
            Редактиране на коментар
            Аз въпреки за предложения мотор няма как да имам,5 клипа като гледа човек и половин час четене и става ясно,че ника си ти е баш заслужен.........ма такива като тебе зарибяват нормалните да знаеш / в чия градина са тия камъни той си знае /.

            НАЗДРАВЕ и весели празници

          • motor_men
            motor_men коментира
            Редактиране на коментар
            Наздраве и весели празници!

        • #6
          Браво, взел си си Nordhavn да ходиш до о.Каталина....

          Коментар


          • #7
            Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
            Браво, взел си си Nordhavn да ходиш до о.Каталина....

            Супер Венцо,ако е така си е супер положението,както каза Нико Брат ти задобря и почна глупости да прави......сега децата са на ред,после УЖАС,идва моя ред
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #8
              Yamaha XT250 - нещо лошо за тая машинка?3 литра по-голям резервоар има от TW200, дискова задна спирачка / това ми харесва / и някое килце в повече
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • motor_men
                motor_men коментира
                Редактиране на коментар
                По-трудни ще са разходките по пясъка и по-лесно ще пукаш гуми по камъните.

            • #9
              WR250R

              Нещо лошо за тоя,че моя моторист цяла вечер ми отваря очите?
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #10
                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                WR250R

                Нещо лошо за тоя,че моя моторист цяла вечер ми отваря очите?
                Идеален е - скачай смело! Аз навремето покарвах некакви асфалтови ендура и бях спрял за 5-6 години, докате последното лято не скочих на една WR450, която ме мори доста, но мисля, че почваме да си свикваме един с друг..

                п.п. Аверчето с което почнахме да караме ендуро е с YZF250 (кросовия вариант на WR-a) и моторчето се чуства осезателно по-леко и удобно за каране от моя, а и не се усеща слабо...
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • #11
                  KTM 350 XCF-W

                  Коментар


                  • #12
                    Първоначално публикуван от biboqn Преглед на мнение
                    KTM 350 XCF-W
                    Я са сподели какви са му предимствата пред веера за начинаещ ендурист с 0 опит в карането на каквито и да е мотори?!?
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • #13


                      Единственото предимство, е да вземе този, на който магазина за резервни части му е най-близо и най-зареден.

                      В никакъв случай не се взима 450 cc!
                      В никакъв случай не се взема кросов мотор!
                      Силно препоръчително е избрания модел, освен с електро стартер да разполага и с кикстартер (спестява доста главоболия).
                      Това е

                      Коментар


                      • easenov
                        easenov коментира
                        Редактиране на коментар
                        Би ли пояснил, защо да не се взима кросов мотор? Благодаря!

                    • #14
                      Хонда ЦРФ 250Х
                      Евтино, здраво и с добър въртящ момент в ниските обороти-идеално за първи мотоциклет. Сравнително лек с добра динамика.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #15
                        Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение

                        Я са сподели какви са му предимствата пред веера за начинаещ ендурист с 0 опит в карането на каквито и да е мотори?!?
                        Викаш първо да се понаказва с ВеЕра и после да се качи на нещо читаво.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X