Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор на гуми за тежко ендуро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

    Майтапим се разбира се.

    Коментар


    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

      А и посоката на въртене на предната гума според шарката на протектора май беше дискутирана точно в тая тема преди известно време - десетина страници назад.
      SUZUKI V-STROM 1000
      Jeep Cherokee 2.5CRD
      TOYOTA PREVIA 2.4 'youngtimer
      о889 525 о74 - Владо

      Коментар


      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

        Първоначално публикуван от Shider Преглед на мнение
        А и посоката на въртене на предната гума според шарката на протектора май беше дискутирана точно в тая тема преди известно време - десетина страници назад.
        Вярно, пропуснал съм го, а уж чета наред . Ами сори за спама. Явно всеки производител избира за себе си накъде да му се въртят гумите, като изтъркам тези ще взема да пробвам и с обратните.
        Весело посрещане на новата!
        Nah! Just smile and wave, boys. Smile and wave...

        Коментар


        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

          попаднах на модел, който ми се струва интересен: Metzeler Karoo 3: http://www.metzeler.com/site/com/pro...e/Karoo-3.html
          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

          Коментар


          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

            Ще го изчакаме.

            Коментар


            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

              Някой може ли да сподели впечатления от Dunlop Trailmax

              http://www.dunlopmotorcycle.eu/dunlo...m386-52682.jpg


              Michelin пуснали нов модел Anakee :

              http://www.youtube.com/watch?v=rPU7VL55oSE
              XTZ 750 Super Tenere

              Коментар


              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                Чудя се между Mitas E-09
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:28e185482dbc70155405d48552c8230b.jpg
Прегледи:1
Размер:219.0 КБ
ID:5449832
                и Maxxis M6006
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:m6006-dual-sport-front-rear.png
Прегледи:1
Размер:52.3 КБ
ID:5449833
                за задна.
                Двете са на една цена. Ще ги ползвам по предназначение - по много и асфалт и от всякакъв вид офроуд. Досега бях с Хайденау К60, но свърши за 3х км
                Въпросите към тези, които са карали с някоя от двете: поведение на мокър асфалт и в завои(сухо и мокро), сцепление при различни офроуд условия - сухо, кал, сняг, пясък. Твърдост на гумата(за митаса знам, че е камък), устойчивост на каране с ниско налягане(на Хайденау му се късат грайферите, докато Митас и ТКС80 искат да ги караш меки) и пробег.
                За предни не питам, там съм направил избора си - ТКС80 за сухите месеци и Pirelli MT21 за калните. Бих заложил на същите задни, но доста ми е изтънял портфейла напоследък.

                Коментар


                • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                  Иване,ако цените са еднакви ,пробвай Максис-а - дет се вика да видим и ние за какво иде реч
                  Гледайки шарките имам чувството ,че на асфалт няма да има разлика(все пак зависи и от кучука на Максис) ,но на черно шарката на Митас ще е по стабилна...
                  ...но пък за малко пари ,може да се пробва
                  Относно К60 - какво ги направи за 3000 км?... карал съм ги и тях и няма никаква прилика,на черно м/у К60 и Е09...
                  К60 е почти същата като Е07 - поръчал съм Е07 и чакам да видим како ще стане
                  Последно редактирано от churov; 04-02-13, 16:18.
                  PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                  КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                  0899187766

                  Коментар


                  • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                    Същата, ама нищо общо
                    К60 драпа яко на кал, когато е с ниско налягане и се самопочиства. Е07 се замазва и не става за нищо. Няма никаква стабилност извън пътя.
                    Е09 също не е нищо особено, когато е над 1атм, може да се кара и на 0.5 и не и личи
                    Засега поръчах една Форчън-ка за голямата кал, като поизсъхне мисля да пробвам Максиса, но събирам още мнения.
                    П.П. Събота или неделя вади някой от моторите и идвай да се окаляме.

                    Коментар


                    • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      Същата, ама нищо общо
                      К60 драпа яко на кал, когато е с ниско налягане и се самопочиства.......
                      П.П. Събота или неделя вади някой от моторите и идвай да се окаляме.
                      Много ще ми е забавно да видя как К60 драпа яко на кал
                      За окалването не пропускам нито събота ,нито неделя ....
                      PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                      КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                      0899187766

                      Коментар


                      • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                        Първоначално публикуван от the heavy Преглед на мнение
                        ....................................
                        Michelin пуснали нов модел Anakee :

                        ................................... ................
                        Anakee III

                        Четох много отзиви и мнения, дори се бях засилил да я поръчвам. ама ......

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Michelin-Anakee3-test-1.jpg
Прегледи:1
Размер:65.8 КБ
ID:5451725

                        За мен това си е гума за пистарки и няма място на моя мотор.
                        Ако, ще се кара само асфалт .... много хора са доволни от нея.
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                          Изключително доволен съм от Мишлен Сирак.
                          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                          Коментар


                          • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                            Доволен съм много от тези гуми(Анаки), но нямам база за сравнение! Ако някой е ползвал Континентал нека сподели! Понеже моите мишленки ми ги донесоха от Германия,а вече я няма тази възможност,та за следващите не знам!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00515.jpg
Прегледи:1
Размер:159.5 КБ
ID:5457508Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00517.jpg
Прегледи:1
Размер:115.0 КБ
ID:5457509
                            Amway,BMW F 650 GS,OPEL Omega 2.6 ,Wartburg 311(1000) 63г.

                            Коментар


                            • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                              Първоначално публикуван от iszs Преглед на мнение
                              Доволен съм много от тези гуми(Анаки), но нямам база за сравнение! Ако някой е ползвал Континентал нека сподели! Понеже моите мишленки ми ги донесоха от Германия,а вече я няма тази възможност,та за следващите не знам.
                              На F-ката бях МНОГО доволен от метцелер-тюранс. И в мокро, и с двама, и сам са о'к. Преплъзваха ми при студено време, под 60С.
                              още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                              Коментар


                              • От: Избор на гуми за тежко ендуро

                                Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
                                На F-ката бях МНОГО доволен от метцелер-тюранс. И в мокро, и с двама, и сам са о'к. Преплъзваха ми при студено време, под 60С.
                                Твърдо подкрепям !!! ...и не само за Ф-ката
                                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                                0899187766

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X