Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Централна Азия - 2010

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Централна Азия - 2010

    Димо,
    на добър път!!!!!! Ние всички тук от Българския младежки клуб "Актив" стискаме палци за теб!

    Коментар


    • От: Централна Азия - 2010

      Димо,
      Лек път и късмет!
      LZ1DWW

      Коментар


      • От: Централна Азия - 2010

        Ще се видим преди тръгването в неделя Димо, имам специален подарък, който ще ти трябва на Байконур. Поздрави!!
        д-р Пламен.

        Коментар


        • От: Централна Азия - 2010

          На добьр пьт и от мен и безаварийно. За Тюркменистан /бях в Ашхабат м.Февруари/ мога да кажа, че хората там са много готини и дружелюбни.

          Коментар


          • От: Централна Азия - 2010

            Димо, с Теди ти пожелаваме лек и безавариен път ,изпълнен с емоции и приключения.Преследвай мечтите си!Никога не живей скучно !
            Яна, поклон за куража и подкрепата ,която Димо има в твое лице...
            Двамата сте невероятни !!!
            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
            0899187766

            Коментар


            • От: Централна Азия - 2010

              Аз също пожелавам приятно и безпроблемно пътешествие , изпълнено с приятни емоции.
              Ако не вали дъжд утре, ще намина да ви изпратя. Ще ми бъде приятно да се запознаем.

              Коментар


              • От: Централна Азия - 2010

                Димо,

                Oт екип WWW.BOMARGROUP.COM искате да пожелаем най вече късмет на всеки километър до Памир и обратно !
                Тъй като това е едно изключително скъпо и опасно начинание ние искаме официално да обявим че се ангажираме с логистична, финансова или каквато и да е друга необходима подкрепа по време на пътешествието.

                На добър път !

                Коментар


                • От: Централна Азия - 2010

                  Подготовката завърши.
                  Дали успяхме с всичко или не ... вече няма значение. Участвуваха много хора, положихме много усилия. Ето някои картинки от финалната права.

                  В сервиза на Vromos.com









                  После - лепенките ...



                  Загледайте тази снимка. После ще ви разкажа за нея ...



                  Багажа вече е прибран в куфарите. Те са три + един сак:

                  1. Къмпинг оборудването - в сака:



                  Съответно прибрано в куфара и претеглено :



                  2. Първи куфар (top kase) - фотооборудване и комуникации:



                  3.Втори куфар - "всичко" за мотора :






                  4.Третият - за мен



                  АПТЕЧКАТА е отделна тема.
                  Тя е безвъзмезден (неочакван) подарък от Сашо - Iceruner и е подготвяна дълго, прецизно и с много грижа за моториста. Тук искам дебело да подчертая, че това е Аптечката!!! Много сме дискутирали какво точно трябва да съдържа една такава аптечка. Да е малка, да има какпки за очи, работи против ужилвания от насекоми, антибиотици и т.н. и т.н. Да е МАЛКА ! Резултата е тази аптечка.
                  Връчи ми я с пожелания да я върна в България,без да съм я пипнал Благодаря ти Сашо!





                  И последно ... хартиите "paperwork"



                  С това подготовката завърши. В нея се включиха страшно много хора, отне много време и много усилия. Искреното ми Благодаря е твърде малка думичка ... Всъщност, без тях това веротно нямаше да се случи ...

                  БЛАГОДАРЯ ВИ !

                  Утре, т.е. днес пътешествието започва.


                  п.п.

                  Нека ви разкажа за Фотосинтезис.
                  Чух се с тях по телефона. "Здравейте, аз съм Димо ... ще ходя там и там..Не съм професионалист, но снимам.", "ОК ела да се срещнем."
                  Отидох навреме в техния офис и ... срещата продължи можеби три часа. За първи път ми се случва. Основните въпроси бяха свързани с моето пътуване, плановете ми ... мечтите ми... Тези хора през цялото време се опитваха да разберат кое е онова, което ми е необходимо, кое е най-доброто за този проект.
                  През цялото време говорихме за Моят проект, и за това как те могат да ми бъдат полезни. На въпроса ми, "ОК, а аз как мога да ви бъа полезен?" отговора беше - "Не знам. Сега това не е важно. Важно е да направиш нещата така, както ги мислиш!"
                  Никога не съм срещал подобно отношение. Мисля, че въодушевлението беше общо ... Все едно. Крайният резултат. Една седмица по-късно, на мастата ме посрещна това:




                  Тази техника ми е предоставена от Photosyntesis.bg за да заснема мечтите си и да ги споделя с вас! Някак естествено го нарекохме - Мотосинтезис
                  Последно редактирано от Yaro; 20-06-10, 08:59.
                  ______2
                  Е = MZ

                  Коментар


                  • От: Централна Азия - 2010

                    Първоначално публикуван от Bomargroup Преглед на мнение
                    Димо,

                    Oт екип WWW.BOMARGROUP.COM искате да пожелаем най вече късмет на всеки километър до Памир и обратно !
                    Тъй като това е едно изключително скъпо и опасно начинание ние искаме официално да обявим че се ангажираме с логистична, финансова или каквато и да е друга необходима подкрепа по време на пътешествието.

                    На добър път !

                    Искрени благодарности на целият екип на BOMARGROUP.COM
                    ______2
                    Е = MZ

                    Коментар


                    • От: Централна Азия - 2010

                      Димо, съжалявам, че не мога да те изпратя, но за сметка на това, ще те посрещна...
                      Още веднъж, лек път!
                      Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                      Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                      Коментар


                      • От: Централна Азия - 2010

                        Успех Димо!!! Успех приятелю!!!
                        Безаварийни хиляди километри! Много приключения и преживявания, здраве и най-вече късмет!
                        Още веднъж успешно и безаварийно пътешествие!!!!
                        Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                        Златомир Попов - Forry

                        Коментар


                        • От: Централна Азия - 2010

                          Успех, Димо! Като гледам какъв дъжд се изваля заради теб, все по вода ще ти върви!
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • От: Централна Азия - 2010

                            Някой ще каже ли, дали се тръгна от София по разписание. Като гледам десет часа стана, а никой нищо не пише от изпращачите. Аз след малко паля за Бургас и ще си кажа всички пожелания лично. Пък ако има мераклий да покарат, може и до границата да ги поизпратим момчетата. Предполагам че на Димо мотора е натоварен попядачно, та едва ли ще литнат с 200 от Гъбката. По морето казаха че дъжд няма да вали, та дано Димо си е напълнил една каска вода от София. Айде чакаме в Бургас.

                            Коментар


                            • От: Централна Азия - 2010

                              А, докато го измъдра то се появили вести.

                              Коментар


                              • От: Централна Азия - 2010

                                Пътешествието започна, оттук насетне актуалната тема е:

                                Пътят до коприната. С мотор по Pamir highway – М41 или Motosynthesis.
                                Последно редактирано от Daniel; 20-06-10, 10:19.
                                VPetrov.photography

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X