Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Suzuki DR BIG 750/800

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Suzuki DR BIG 750/800

    Моля изкажете си мнението за тази машина от към техническата част дали се разваля много намират ли се части и т.н.
    Прикачени файлове

  • #2
    До: Мнение за Сузуки др 750

    Първоначално публикуван от onassiss Преглед на мнение
    Моля изкажете си мнението за тази машина от към техническата част дали се разваля много намират ли се части и т.н.
    Ами чети бе приятел,цял форум информация.

    Коментар


    • #3
      До: Мнение за Сузуки др 750

      Точно за BIGовете не съм сигурен, че е бъкано от информация...
      Един колега от форума има такъв - zloster му е ника, свържи се с него мисля, че ще има какво да ти каже.

      Коментар


      • #4
        До: Мнение за Сузуки др 750

        Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
        Точно за BIGовете не съм сигурен, че е бъкано от информация...
        Един колега от форума има такъв - zloster му е ника, свържи се с него мисля, че ще има какво да ти каже.
        И така да е ако четеш между редовете пак ще ти стане ясно адже ба за кво става въпрос.

        Коментар


        • #5
          До: Мнение за Сузуки др 750

          Не е така...
          Чета форумът от няколко месеца активно, специално секцията за ендуро и смея да твърдя, че се отделя много малко внимание на тежките ендура. Знам, че чвно не са много хората, които ги карат.
          .

          Коментар


          • #6
            До: Мнение за Сузуки ДР 750

            Здравейте,
            Порових из форумите но не намерих точно това което ме интересува за ДР Бига, а именно:
            Има ли осезаема разлика между разхода на гориво и ускорението в сравнение със 600-650 кубиковите едноцилиндрови ендура, като се има предвид че бига е само с 4-5 коня по мощен?
            И второ за раликите между биг 750 и биг 800,гледам че и двата са по 50 коня според bikez.com.
            Ще съм благодарен за някое кратко разяснение по въпросите ми.

            Коментар


            • #7
              До: Мнение за Сузуки ДР 750

              100 кубика разлика - 6к.с. не е малко за едноцилиндрови двг., а въртящият момент погледна ли? Той е по важен за тея мотори.

              Разликата м/у 750 и 800 първо е в годините. Първите две години се произвежда 750сс, а след това започват 800сс.
              Второ разликата е във фейса.
              С техническите разлики не съм запознат, освен биг бора незнам други.

              Коментар


              • #8
                До: Мнение за Сузуки ДР 750

                Здравей колега, радвам се че се увеличават биговете. Аз карам биг 750 88г вече 5-ти сезон, и определено това е мотора за мен. Преди него имах и ДР 600 и определено мога да ти кажа, че има бая разлики. Единствения кусур на бига е че е по тежичък, но зависи за какво го ползваш. Вибрациите са много по- малки, осезаемо по мощен е и е много приятен за каране- и жена ми го подкарва, дори ме вози. До сега съм сменил едно зъбно колело на стартера и няколко спици на задно колело. Относно разхода ,от София до морето без презареждане- двама души с яко багаж Не ми гори капка масло, сменявам само консумативи и давам газ. На по тежки терени съм го изпускал, ама е 190кг прасе, ако си по едричък ще ти пасне супер Ако мога да ти помогна с нещо друго-казвай Поздрави!

                Коментар


                • #9
                  До: Мнение за Сузуки ДР 750

                  Също така 750-ката върви повече от 800.Ако си го гледаш,т.е. да му правиш ТО навреме мисля че няма да имаш никакви проблеми.Поне аз с моя нямах.Пича,който,го купи каза че на старт бие FZR.А за разхода в сравнение с 600-650 е доста по-лаком и ако те са с оригиналните венци,то Бига е по бърз.Ускорението на 750 от 0-100 е 5.6 секунди,това е по каталог.
                  Последно редактирано от Мариан(zloster); 12-12-08, 16:54.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Мнение за Сузуки ДР 750

                    Ето някои интересни Бига от рали Дакар
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • #11
                      До: Мнение за Сузуки ДР 750

                      Първоначално публикуван от zloster Преглед на мнение
                      Също така 750-ката върви повече от 800.Ако си го гледаш,т.е. да му правиш ТО навреме мисля че няма да имаш никакви проблеми.Поне аз с моя нямах.Пича,който,го купи каза че на старт бие FZR.А за разхода в сравнение с 600-650 е доста по-лаком и ако те са с оригиналните венци,то Бига е по бърз.Ускорението на 750 от 0-100 е 5.6 секунди,това е по каталог.
                      ако е фзр250-400 може но за останалите аз несъм съгласен знам го от опит моят беше 1000к. срещу др 650к.
                      Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Мнение за Сузуки ДР 750

                        Здравейте на всички, отскоро и аз се интересувам от DR 750, оставам с впечатлението че е добра машина, интересува ме като разход на гориво как е градско и извънградско? Питам защото модела е със доста сериозен резервоар 29л, да не е лакомник като Тенерето-26л, а тенерето е лакомо наистина, от опит знам

                        Коментар


                        • #13
                          До: Мнение за Сузуки ДР 750

                          познат кара ДР750 Биг от 1996 и казва че от тогава само една ангренажна верига му е сменил, нищо друго

                          Коментар


                          • #14
                            До: Мнение за Сузуки ДР 750

                            Въпрос: От тия BIGовете има ли поне 1 на който фабрично предния калник да не е долу на гумата, а да си е под фара където си му е мястото?

                            Коментар


                            • #15
                              До: Suzuki DR

                              Колеги доста тарсих и четох за ДР 750 и 800 тук вав форума,но още не ми е ясно какви детски болести имат двата модела,по двигателя и като цяло,течове на масло,тропането в главата и по принцип повече инфо за моделите като цяло.Не е нещо много популярен като модел,на места се оплакват че хварлял често разпределителен вал от лошо мазане,разтеглял верига защото била много далга и вартяла и мяховика,не палел и все такива неща от този род,щте сам много благодарен ако някои ми даде мнение за тези модели смислено според мен защото само ми палнят главата с лоши мисли.Благодаря ви преварително

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X