Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за мнение-XJR 1300

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моля за мнение-XJR 1300

    Честито колега, много да те радва! Само внимавай, че с това въздушно си е малко т@шак. Не знам, на мене ли са ми дълги краката, но все си горя колената в цилиндрите... иде ми да ги орежа с ножовката , целите ми колена са на мехури Ако караш с дълги панталони, не е проблем, ама с къси, често се допирам. Иначе предполагам вече си разбрал що за мотоциклет е
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • От: Моля за мнение-XJR 1300

      Благодаря ви!

      Засега карам само с дълги панталони. Иначе го долових този момент с пещта до краката ми…
      Усетих що за машина е, да – което доста често води до широка усмивка, когато карам.

      Коментар


      • От: Моля за мнение-XJR 1300

        Първоначално публикуван от ivodianov1992 Преглед на мнение
        Не знам, на мене ли са ми дълги краката, но все си горя колената в цилиндрите... иде ми да ги орежа с ножовката , целите ми колена са на мехури
        Стига бе,къде ги държиш тия крака!??? Да не би да седиш върху резервоара? Или верно са ти дълги краката! Баси и краката,моите колена са на 20см. от цилиндрите,а уж съм 182см!!
        088пет722пет99
        http://www.hydropompi.com/

        Коментар


        • От: Моля за мнение-XJR 1300

          Ами знам ли и аз, стоя си нормално. Висок съм почти 190см. При нормална стойка колената са ми на около 3, 4 см от цилиндрите, но понякога се допирам неволно. Ако сядам по - назад, трябва вече на мястото на пътника да сядам . Само с къси панталони е кофти, ако си с дънки или нещо дълго, не те изгаря. Мехури стават само на градско, когато е загрял повечко в жегите, иначе само пари леко. Ама загрял ли си е юнашки докато те лизне и подскачаш. Но пък имам чувството, че колкото е по - загрял двигателят толкова по - добре работи. Сега в тия жеги по светофарите, няма назад. Не съм имал случай да спре.
          Ако е машина, нека бъде немска!
          XJR 1200
          ETZ 150
          Kawasaki Ninja ZX10R

          Коментар


          • От: Моля за мнение-XJR 1300

            Не е хубаво да се кара с голи колене, ще страдаш на стари години. Иначе и аз съм се парил, но дори и с къси гащи гледам да слагам наколенки и тогава няма проблем.

            Коментар


            • От: Моля за мнение-XJR 1300

              Първоначално публикуван от REGULATOR Преглед на мнение
              ...,а уж съм 182см!!
              ... с каска и ботуши...
              edoors.bg- Джаджи за врати и врати

              Коментар


              • От: Моля за мнение-XJR 1300

                Пак греда . Защо винаги нищо, не се получава както трябва?! На тези пичове от Ямаха им писах 2 пъти по мейла за семеринги преди 2 седмици и не отговарят, дават си пас. Трябва по телефона да им звъня явно... Втора греда - отивам да си зачислявам мотоциклета в данъчното, една бабка ми иска квитанция, че предишния собственик си е плащал данъка... е от къде да я взема, при положение, че предишния собственик нито го е зачислявал, нито е плащал данъци. Отивам аз със 150 лева, като нещът да ми ги вземат, па да няма да се натискам да им ги давам, така ще си карам! Няма да го зачислявам и аз, то за какво ми трябва този данък, да минавам ГТП, имам приятели, които се занимават с такива неща и няма да ми го търсят. Друг вариант, не виждам, освен някаква врътка, ако има нещо, ама едвали...
                Последно редактирано от ivodianov1992; 27-06-12, 15:20.
                Ако е машина, нека бъде немска!
                XJR 1200
                ETZ 150
                Kawasaki Ninja ZX10R

                Коментар


                • От: Моля за мнение-XJR 1300

                  Пиши на този мейл за части: e.moleva@yamaha-motor.bg - Елена Молева.
                  Сигурен съм, че ще си свършиш работата веднага! Явно другия мейл не го проверява тя.
                  LZ2NKM

                  Коментар


                  • От: Моля за мнение-XJR 1300

                    Аз съм останал с добри впечатления от тях,но явно този мейл не го проверяват редовно.Ако искаш,мога да отида и да ги поръчам ако ги нямат налични.
                    А аз пък да се похваля с нова слюда на мотора!!Много съм "доволен"!............ Е така не ме е плющял вятър никога!! Баси и слюдата,не става под никакъв ъгъл и това си е!!Все едно съм вързал найлонови пликове отстрани на каската! Явно ще си го карам гол като пушка,приключвам с експериментите!
                    088пет722пет99
                    http://www.hydropompi.com/

                    Коментар


                    • От: Моля за мнение-XJR 1300

                      А сега де, аз пък от моята съм много доволен, супер работа ми върши до 120 съм отгоре, а след това става малко неприятно отгоре и си залягам под слюдичката и нямам проблеми. Вдигал съм към 220 и под слюдичката пак си се стои, само на ръцете вече започва да става гадно заради вдигнатото кормило. Само отвреме на време ми падат болтчетата, които я държат и слагам нови, то това от хубавите пътища, коловете също от там протекоха. И някакси със слюдичка по - ми допада като визия. От време на време я бърша само с препарат за стъкла от разтипацаните насекоми... веднъж и врабче се удари... .
                      Ако е машина, нека бъде немска!
                      XJR 1200
                      ETZ 150
                      Kawasaki Ninja ZX10R

                      Коментар


                      • От: Моля за мнение-XJR 1300

                        Аз не съм го зачислявал в данъчното и си карам така вече 8 години. Проблема идва ако решиш да го продаваш, нотариуса иска пътния данък. Ама и там може да се направи нещо,кум, сват, на булката брат, абе със свой човек и някой лев се продава...
                        Приятелите може и да са фалшиви но враговете винаги са истински....

                        Коментар


                        • От: Моля за мнение-XJR 1300

                          Ами, то тези големите мотоциклети кой ли ги и зачислява... то и данъка за 1200 кубика машина ще е един цветущ. Пък не мога да смогна да си купувам болтчета от разбитите пътища и да ги сменям. Предницата и тя от там тече, и какво, да им давам 150-200лв данък? То предишния собственик за това, не го е зачислявал. За продаване, не мисля, че ще е в близките няколко години, пък и да стигна до там пак ще се оправя някак с нотариусите. Работата е, да не ми се изтърсят от данъчното, но те, не са свързани с КАТ, освен при някаква случайна проверка.
                          Ако е машина, нека бъде немска!
                          XJR 1200
                          ETZ 150
                          Kawasaki Ninja ZX10R

                          Коментар


                          • От: Моля за мнение-XJR 1300

                            Само не си мислете,че ще излъжете държавата.По-вероятно е да се излъже евентуален следващ купувач.Или да се бракува мотора.Но държавата си взема нейното винаги- и то с лихвите.Колкото повече се забатачват хартиите, толкова по-непродаваем става всеки мотор.

                            Коментар


                            • От: Моля за мнение-XJR 1300

                              А, последната ми цел е да лъжа държавата, вярвай ми, просто, не мога да го зачисля, какво да направя? Като ги разбираш толкова нещата кажи някакъв начин? Щото аз такъв, не виждам, няма как да взема бележка, че предишният собственик си е плащал данъка, и че е платен за 2011, как да стане, като мотора е на мое име? Защо ме спират да си го зачисля и аз? Мене какво ме грее, че предишният собственик, не го е зачислявал, да си го търсят него, та сега и аз, да не мога да си го зачисля. Като не може ще си карам така, какво да направя. Като гледам май варианти други няма.
                              Ако е машина, нека бъде немска!
                              XJR 1200
                              ETZ 150
                              Kawasaki Ninja ZX10R

                              Коментар


                              • От: Моля за мнение-XJR 1300

                                Колеги, пак ходих в данъчното да ги питам и се оказа, че може да се зачисли и така. Зачислих го, всичко точно. Но някакси приемам това със смесени чувства. От една страна мотоциклетът ми е напълно изряден, от друга за 8 месеца (от датата на придобиване до края на годината) ми взеха 112.50лв. данък... За цяла година ми ляга близо 170лв. ... Можех да си оправя предницата с тези пари, нищо, ще чака до другата заплата.
                                Ако е машина, нека бъде немска!
                                XJR 1200
                                ETZ 150
                                Kawasaki Ninja ZX10R

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X