Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW motorrad BG

    Колеги,смених мигачите с LED и сега на таблото ми показва че имам проблем с мигачите.То е ясно,че е заради по-малкото ватове на LED мигачите,но дайте идея как да го излъжа,че ще ме дразни тая индикация на таблото.Иначе всичко си работи.

    Коментар


    • От: BMW motorrad BG

      Като върнеш оригиналните или сложиш резистори паралелно на всеки LED. Но ако сложиш резистори няма файда от LED-а.

      При мен няма грешка въпреки, че съм с LED, но ме побърква грешка за предни светлини, не се изчиства въпреки, че всичко свети.
      Последно редактирано от fozy; 09-06-14, 12:10.
      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

      Коментар


      • Проблем с новия R12RT LC

        Интересно, прочетох следното от един щатски форум-

        Email from my Sales Person (There was no list attached. Will update when I have
        one):

        Effective Immediately

        There is a Stop Ride and Stop Sale in
        effect for all R 1200 RT (K52) motorcycles with Dynamic ESA (options 191 or
        233).

        All customers who own or ride the above motorcycle must
        also be informed immediately!

        Please use every means of communication
        possible (telephone, email etc.) to ensure affected customers are informed as
        quickly as possible.

        At this time, BMW cannot guarantee that the plunger
        rod assembly for the rear suspension unit will not fail.

        BMW Motorrad is
        currently working on a solution as a matter of urgency.

        Attached is a
        list of affected motorcycles.



        Additional information will be
        provided as it becomes available.

        We apologize for any inconvenience to
        you and our mutual customers.

        Форумите са полудели естествено - not-to-ride нотис за целия свят....Става дума за някакъв проблем с дефектна част на амортисьора отзад, който е част ествествено от Dynamic ESA - последното поколение активно окачване от БМВ. И това на един от най-високо-технологичните мотори....Доколкото разбрах засяга около 8000 мотора по света....Не знам дали Камор също е уведомила сабствениците. Особено отвъд океана се отменят пътувания и т.н, защото там за разлика оттук всичко се зестрахова, а при такъв нотис застрахователните компании са много добри в печеленето на дела... Май наистина големите мотоциклетни фирми вече се управляват от юристи.

        Коментар


        • От: BMW motorrad BG

          На мен ми прилича на:"...Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - цицорест@та секретарка на шефа ще дойде в офиса ти и ще ти направи свирк@.."
          още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

          Коментар


          • От: BMW motorrad BG

            .... да подчертаем, че става дума само за R 1200 RT !!!
            0887 246718

            Коментар


            • От: BMW motorrad BG

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo_1.jpg
Прегледи:1
Размер:95.3 КБ
ID:5592820 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:photo_2.jpg
Прегледи:1
Размер:126.2 КБ
ID:5592821

              Това са публикациите за проблемите официално от БМВ в BMW списанието. Ако трябва превод ще направя.

              Засяга мотори R1200GS 2004-2011, F800 ST /S , K1600GT/GTL, R1200RT LC , C650GT, C600 Sport, F700GS F800GS / Adv, R1200R


              Последно редактирано от gulemetov; 10-06-14, 23:23.
              Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

              Коментар


              • От: BMW motorrad BG

                Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
                На мен ми прилича на:"...Ако препратиш това съобщение на още 10 човека - цицорест@та секретарка на шефа ще дойде в офиса ти и ще ти направи свирк@.."
                Де да беше така, ама не е . На много хора им се реве сега.

                Коментар


                • От: BMW motorrad BG

                  Да се разбира ли, че K 1200 GT и К 1300 GT се изключват от списъка? Доколкото знам ESA системата им е аналогична и има доста общо с тази на K 1600 GT
                  BMW R1200GS LC EXCLUSIVE, Triumph Tiger 800 XRx, Honda Transalp 600
                  LAND ROVER Discovery II V 8 - 4.0, BMW 530 xDrive
                  Не е достатъчно да си знаеш цената, трябва да се отчита и търсенето.

                  Коментар


                  • От: BMW motorrad BG

                    Доколкото разбирам става дума само за RT-тата. Някъде дори гледах и VIN номерата на засегнатите машини. Интересно докъде ще стигне тази история

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      Излишно се вкарвате във филм... БМВ си следят продукцията и винаги реагират навреме. Последният модел няма начин да няма някакви дребни детски болести, които своевременно ще бъдат излекувани без това да навреди на имиджа на марката.
                      Между другото, ако толкова се интересувате от такива кампании да ви светна, че всички големи производители най-редовно правят най-различни подобни кампании за подмяна на части и детайли, които в последствие са се оказали не особено удачни за новите им модели след продажбите. И Хонда и Сузуки и Ямаха и т.н.
                      Да не остане някой с впечатление, че другите са абсолютно съвършенни, щото тук в тоя форум никой нищо не е писал за тях...
                      Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                      Златомир Попов - Forry

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        Продължението на историята :
                        В Америка BMW mottorad дават на засегнатите собственици на R1200RT LC следните възможности:
                        -купуване обратно на цената, на която е купен плюс купон от 1000USD за аксесоари на BMW
                        -да чакат и не карат докато BMW гаража ги повика с компенсация от 2500USD
                        -времена замяна с друг мотор модел на BMW с компенсация от 1000USD

                        ето и статията от BMW списанието
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:r1200RT.jpg
Прегледи:1
Размер:122.1 КБ
ID:5595053

                        При BMW нещата ще вървят на зле, почват съкращения на разходите. Търсят 5.5 милярда икономии за да постигнат печалба от 10%.



                        Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          Здравейте колеги!

                          Налага се да поръчам една семерина (Shaft seal) за R1200GS (2004г.).
                          Дайте съвет откъде да я поръчам, като съм намерил и part number-a.
                          Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG

                            Някой ще ходи ли до Garmisch ?
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:motorrad.jpg
Прегледи:1
Размер:28.2 КБ
ID:5595910


                            Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              Здравейте на всички !


                              С огромна радост ви представям резултата на двумесечни трескави преговори и уговорки с някакви немци, а после с посредници,
                              откази, и разочарования, и нови опити, безсънни нощи и изхабени нерви за половин живот ...


                              Преди три дена тоя немски благородник слезе от автовоза. С трите куфара и цялата сервизна история.
                              С първата ни среща много ме респектира. Стоеше един мълчалив, с гръб към мене.. и - огромен
                              " -Бахти резервоарът....Че и тежък ..че и вали....предната спирачка е и задна .." Седнах и - все едно винаги е бил мой.
                              В момента, в който отлепих и тръгнах, мълчаливо каза, че иска да се разбираме
                              Всичко от него го излъчваше. Леко загатна за силата си, но - много обуздана и култивирана.


                              Вчера минах КАТ. Днес го карах в най-големия дъжд. Разбрах колко много съм сгрешил, че чак сега ми се случва всичко това

                              Първите снимки са от обявата. Аз не намерих време да го снимам хубаво. Моите са - когато е мръсен
                              Изглежда си нов и на живо. На 57 хил км , един собственик. Последните години, по документи, е каран по 2-3 хил км/година..
                              .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01.jpg
Прегледи:1
Размер:141.5 КБ
ID:5627638
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02.jpg
Прегледи:1
Размер:99.1 КБ
ID:5627639

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:03.jpg
Прегледи:1
Размер:124.4 КБ
ID:5627640

                              докато го товарят:
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:04.jpg
Прегледи:1
Размер:118.4 КБ
ID:5627641


                              И вече - вкъщи и мръсен :

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:05.jpg
Прегледи:1
Размер:79.7 КБ
ID:5627642

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:06.jpg
Прегледи:1
Размер:87.9 КБ
ID:5627643


                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:07.jpg
Прегледи:1
Размер:91.4 КБ
ID:5627644

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:08.jpg
Прегледи:1
Размер:41.2 КБ
ID:5627645

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:09.jpg
Прегледи:1
Размер:53.5 КБ
ID:5627646

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10.jpg
Прегледи:1
Размер:47.0 КБ
ID:5627647

                              Много ви благодаря за това, че с опита и мненията си ми показахте верния избор. Опитът ми с моторите е основно от Хонда Доминатор..основно - в гората.
                              Това е друг свят....
                              ------------------

                              ... когда кто то тупой, это навсегда !

                              Коментар


                              • От: BMW motorrad BG

                                Честито! Да си го караш със здраве!
                                ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X