Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW motorrad BG

    Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
    За Сузукито обява пусна ли вече или на пролет? Имам познат дето си търси такъв, ама не влиза тук .
    Пуснал съм, няма какво да чакам. Но нека ми се обади да не спамим тука. Има много тунинг да разкажа каквото е. Телефона ми е 0879 264 261 Марио.
    BMW F700GS
    BMW R1150RT

    Коментар


    • От: BMW motorrad BG

      Честито. Да си го караш с кеф и дано е удобен за двамата. Като гледам скоро можем да направим клуб на 650 цилиндровите БМВ-та.

      Коментар


      • От: BMW motorrad BG

        Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
        F 650 GS е двуцилиндров, а G 650 GS е едноцилиндров. Специално ли взе точно едноцилиндровия, или имат голяма разлика в цените? Ако смяташ да караш някъде, където има повечко офроуд, защо не взе G 650 GS Sertao?
        Е тоя път сме на едно мнение най сетне с тебе.Сертао-то го карах,доста ми хареса.А и от този тип мотори на БМВ има и най-отдалечения от земята двигател.При теста го мерих,с резервоар малко под половината показа 173 кг, което е чудесно.Ако успея да откажа спонсора,дето за мероприятието иска да ми купи 1200 ГС,мотора ще е тоя.А и не усетих вибрациите които очаквах.С помоща на жокер от София Франс Ауто(новите собственици на Камор) мога и на доста добра цена да го извадя,та нищо не се знае въпреки мнението ми за останалите БМВ-та.
        Иво (таксито) Андреев
        0988 91 80 50
        Каджива Елефант 750 Лъки Експлорър 89-та

        Коментар


        • От: BMW motorrad BG

          G 650 GS Sertao струва 14 650 лева с ДДС. Цената включва АБС, подгрев на ръкохватките, имобилайзър и букса 12 В.
          За G 650 GS има две цени зависи от екстрите. 15 473 лева с ДДС, която включва АБС и отопление на ръкохватките и другата цена 15 829 лв с АБС, отопление на ръкохватките, ендуро скоростна кутия, автопилот, предпазители на ръцете и централна степенка. Това са официално обявените цени от Камора. Ако могат да се уредят някакви отстъпки добре. Може, около Коледа и Нова година да направят някакъв жест към клиентите с отстъпки, преди да преминат към настъпки след Нова година...
          Или грубо, около 1000 лева разлика между ГС-а и Сертаото при положение, че двигателите, рамите им са еднакви а имат малки разлики в окачването. Това ми се вижда малко странно, но го намирам за окуражително и за добър знак по отношение на офроуда.
          Последно редактирано от ВладиЧ; 06-12-12, 12:16.
          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
          Златомир Попов - Forry

          Коментар


          • От: BMW motorrad BG

            Честита моторетка на колегата, да си я кара безаварийно !

            Аз лично съм се загледал в сестричката - Husqvarna TR 650 Terra, в последно време все по - втренчено и по - втренчено ...

            Коментар


            • От: BMW motorrad BG

              Честито и от мен,със здраве да си го караш и много положителни емоции!

              Коментар


              • От: BMW motorrad BG

                Първоначално публикуван от ЗМЕЙ Преглед на мнение
                Честита моторетка на колегата, да си я кара безаварийно !

                Аз лично съм се загледал в сестричката - Husqvarna TR 650 Terra, в последно време все по - втренчено и по - втренчено ...
                Да ти кажа чесно няма голяма разлика м/у Terra-ta на Husqvarna и BMW-то,само в дизайна на пластмасите..Като електроника,механика,окачване и т.н имат малки разлики.М/у другото,цялата електроника в модела Nuda 900 и Strada-Terra,се ровичка с BMW-Motorrad тестера.Компа е един и същ за всички модели БМВ и новите на Хускварна,като информацията тече онлаийн при колегите в Германия и гледат какво си прайкаш дадената моторетка.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCN0541.jpg
Прегледи:1
Размер:164.4 КБ
ID:5433092
                П.С Някой да вижда нещо различно от БМВ пред завода на Хъските,цари тотално немско господство.........

                Коментар


                • От: BMW motorrad BG

                  Това отдавна ми е известно, благодаря все пак за споделеното

                  Коментар


                  • От: BMW motorrad BG

                    Честита ти радост! Не се разстройвам много ,като разбереш каква грешка си допуснал с тази марка
                    Хиляди,хиляди безаварийни километри изпълнени с емоции
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      Днес му направих сефтето на новата придобивка.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:2012-12-30_14-37-33_204.jpg
Прегледи:1
Размер:173.4 КБ
ID:5439383
                      BMW F800GS

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        Честито колега.
                        Много без аварийни километри и много хубави спомени .
                        BMW F700GS
                        BMW R1150RT

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          Хубав подарък за Новата Година! Честито и много безаварийни километри с белия лебед...ПЕРФЕКТНО ИЗГЛЕЖДА!!!!

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG

                            Първоначално публикуван от bulgarasen Преглед на мнение
                            Днес му направих сефтето на новата придобивка.
                            Как ти даде сърце да разпалваш диховете, на места е снежно и замръзнало!

                            Само прекрасни мигове и много километри.
                            още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              Благодаря за хубавите пожелания.
                              Фози, когато го взимах мотора температурата беше -10 градуса и две седмици само го гледах в гаража. Това търпи ли се?
                              Я го вижте този другар.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:dscf1036.jpg
Прегледи:1
Размер:45.4 КБ
ID:5439888
                              BMW F800GS

                              Коментар


                              • От: BMW motorrad BG

                                Честито колега! Много километри да му навъртиш и много усмивки да ти донесе!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X