Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW motorrad BG

    Най-накрая дойдоха и документите.
    Ето и обещаните снимки. Още е голичък, но като продам В-строма ще му сложа веднага куфари.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0520.jpg
Прегледи:1
Размер:149.0 КБ
ID:5432348Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0522.jpg
Прегледи:1
Размер:113.5 КБ
ID:5432349Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0523.jpg
Прегледи:1
Размер:144.5 КБ
ID:5432350
    BMW F700GS
    BMW R1150RT

    Коментар


    • От: BMW motorrad BG

      Честито! Много дълго да си се радвате взаимно

      Коментар


      • От: BMW motorrad BG

        Браво,честито.Много безаварийни километри и пътешествия.Голям красавец е!

        Коментар


        • От: BMW motorrad BG

          Честито и от мен!Наистина е красив!. Имам питане , тъй като още ти е прясно: Я направи разлика между него и малкия Сторм . Не ти ли идва малко по-тромав, а и заради единия и двата цилиндъра как се усещат? Питам сега , че после ще свикнеш и ще ти избледнеят усещанията.
          ПП Представям си как те е яд на снега навън

          Коментар


          • От: BMW motorrad BG

            Готин е. Подобрили са визията в сравнение със стария F650GS. Но има и доста елементи, които са си същите.
            Аз имах възможността да покарам за малко V-Strom и усетих доста голяма разлика с едноцилиндровия GS, който си карам.
            Като прочетих, че колегата astika си купува G650GS първо си помислих, че си го взема като допълнителна машина. После се изненадах, че смята за заменя V-Stroma.
            Явно нещо е намислил.
            Само моториста знае защо кучето си показва главата през прозореца.

            Коментар


            • От: BMW motorrad BG

              Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
              Честито и от мен!Наистина е красив!. Имам питане , тъй като още ти е прясно: Я направи разлика между него и малкия Сторм . Не ти ли идва малко по-тромав, а и заради единия и двата цилиндъра как се усещат? Питам сега , че после ще свикнеш и ще ти избледнеят усещанията.
              ПП Представям си как те е яд на снега навън
              Няма как да дам мнение в момента.
              Карането ми беше в Камор от сервиза до паркинга. От там в буса и в КАТ. Все пак в понеделник си валя доста сняг. Но в Кат обиколих два пъти каналите не се сдържах. Но не е такова каране, че да се разбере. На първо четене спира по-бързо. Иначе съм карал F 650 и знаех каква ще е разликата със В-строма. Знам, че В-строма е много по-добър и балансиран мотор. Но решението си е мое. Карал съм и 4 цилиндрови мотори. Паралелно със Строма имах един звяр.
              BMW F700GS
              BMW R1150RT

              Коментар


              • От: BMW motorrad BG

                F 650 GS е двуцилиндров, а G 650 GS е едноцилиндров. Специално ли взе точно едноцилиндровия, или имат голяма разлика в цените? Ако смяташ да караш някъде, където има повечко офроуд, защо не взе G 650 GS Sertao?
                Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                Златомир Попов - Forry

                Коментар


                • От: BMW motorrad BG

                  Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                  F 650 GS е двуцилиндров, а G 650 GS е едноцилиндров. Специално ли взе точно едноцилиндровия, или имат голяма разлика в цените? Ако смяташ да караш някъде, където има повечко офроуд, защо не взе G 650 GS Sertao?
                  Ами защо съм 170 см. и на Сертаото не мога да му стигна земята . На строма съм свалил предницата, в оригинално състояния не мога да стъпна.
                  BMW F700GS
                  BMW R1150RT

                  Коментар


                  • От: BMW motorrad BG

                    За това значи. Странно е, защото в каталога и на двата мотора дават еднакви височини на седалката. И на Сертаото и на G 650 GS-а им дават височина на седалката 86-90 см. По-ниска седалка има F 650 GS двуцилиндровият. На него му дават 79-82 см. Aфриката 750 беше с 86 см височина на седалката.
                    А цените на Сертаото и на стандартният G 650 GS еднакви ли са? Става въпрос нали, за двигателите по 50 коня, а не за скопената версия от 34 коня?
                    Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                    Златомир Попов - Forry

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                      За това значи. Странно е, защото в каталога и на двата мотора дават еднакви височини на седалката. И на Сертаото и на G 650 GS-а им дават височина на седалката 86-90 см. По-ниска седалка има F 650 GS двуцилиндровият. На него му дават 79-82 см. Aфриката 750 беше с 86 см височина на седалката.
                      А цените на Сертаото и на стандартният G 650 GS еднакви ли са? Става въпрос нали, за двигателите по 50 коня, а не за скопената версия от 34 коня?
                      Не знам къде ги гледаш тези данни, но не са такива. Сертао е много по-високо. Цяла година ходя да досаждам на Венци в Камор. G 650 GS модела за 2013 вече го вдигат с 4 см. Мотора който си взех е 48 к.с. Седалката на GS е 780 (standard) 750 (OE, low slung)
                      820 (OA, seat, high),
                      На Сертаото е от 860mm or 900mm. Пък и в крайна сметка аз си го взема аз да си го карам. За какво ли толкова пиша обяснения. Едно честито щеше да е достатъчно.
                      BMW F700GS
                      BMW R1150RT

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        Първоначално публикуван от astika Преглед на мнение
                        ... За какво ли толкова пиша обяснения...
                        За да научим нещо от теб например. Или пък за да помогнеш на някой друг в избора. Макар да не съм потенциален клиент на БМВ, са ми интересни сравненията между моделите и с в-строма и т.н.

                        Иначе честито за моторетката Много безавариини километри.
                        Иван Маринов
                        Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
                        ЕНДУРО ВАРНА

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          Разбрах. Благодаря за инфото. Ще си го караш с много голям кеф разбира се! Нали за това си го взел.
                          Ами гледам, сравнявам, знае ли човек, кога ще му излезе късмета? В този клас 650 имат една камара различни модели БМВ та за това се чудя.
                          Празен път с планини на хоризонта, бензин в резервоара и километри... Десетки, стотици и хиляди километри, които гумите жадно да захапват и да претворяват в емоции...
                          Златомир Попов - Forry

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG

                            Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                            За да научим нещо от теб например. Или пък за да помогнеш на някой друг в избора. Макар да не съм потенциален клиент на БМВ, са ми интересни сравненията между моделите и с в-строма и т.н.

                            Иначе честито за моторетката Много безавариини километри.
                            Благодаря.
                            По нагоре писах, че съм карал едноцилиндрово F 650, и знам какво очаквам. Писах, че строма е по-добър и балансиран като мотор, признавам, че е по-добър. За 40 000 км. имам една шпилка за скоростите счупена, беше с шупла, заводски дефект. И едно реле смених това лято. Всичко друго е само консумативи. Натоварен с три куфара, палатка от горе, чанта на резервоара плъс втори пътник без проблем набира до 170 при изпреварванията. Но при такива патувания не търся скорост, защото не караме по магистрали. Ако още нещо те интересува питай. С удоволствие ще ти дам отговор.
                            Последно редактирано от astika; 05-12-12, 17:37.
                            BMW F700GS
                            BMW R1150RT

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              Първоначално публикуван от ВладиЧ Преглед на мнение
                              Разбрах. Благодаря за инфото. Ще си го караш с много голям кеф разбира се! Нали за това си го взел.
                              Ами гледам, сравнявам, знае ли човек, кога ще му излезе късмета? В този клас 650 имат една камара различни модели БМВ та за това се чудя.
                              ВладиЧ, ще ти кажа какво освен моя ръст наделя в покупката.
                              GS - 176 кг. сух, резервоар 14 литра. общо 190 кг. Среден разход 3.2 - 4.2 литра. Пробег с резервоар грубо - 400км.
                              Строма - е 190 кг. сух, резервоар 21 литра. общо 211 кг. Разход 5 - 6 литра. Пробег груб - 400 км.
                              Като се натоварим за пътуване скорост ни е до 110 км/ч.
                              Като сметна, че алуминиевите куфари, които искам да сложа като комплект са по-леки с около 4 кг.
                              Мисля, че ме разбра .
                              И това, че съм късокрак - също .
                              Пък и възможността да си купя за първи път нов мотор ми се падна този път.
                              BMW F700GS
                              BMW R1150RT

                              Коментар


                              • От: BMW motorrad BG

                                За Сузукито обява пусна ли вече или на пролет? Имам познат дето си търси такъв, ама не влиза тук .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X