Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW motorrad BG

    Привет,
    решил съм се да си взема BMW R1150GS дали ADV, дали не... не знам. Посъбрах парички, и ми остана само да намеря "моят мотор". Та ще помоля по-знаещите да ме посъветват на какво да обърна внимание при покупката. В повечето време съм сам, но все по-често жената иска да ме придружава ако това е от значение (ADV/чист)
    Благодаря! И се извинявам ако поста не е за тук.
    Хубав ден!

    Коментар


    • От: BMW motorrad BG

      Ето тук се говореше за този модел http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=61420 и да има тук хора които карат и разбират от този модел, но нека те напишат нещо повече , поздрави за избора.
      Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

      Коментар


      • От: BMW motorrad BG

        ..... и аз да се включа в клуба с един R 1200 GS Adv. 2014 г.
        0887 246718

        Коментар


        • От: BMW motorrad BG

          Много силно включване:-)
          Браво и евала.

          Коментар


          • От: BMW motorrad BG

            Вече няколко месечното ново-попълнени в региона.
            Да НИ е честито:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0397.jpg
Прегледи:1
Размер:159.9 КБ
ID:5583129
            още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

            Коментар


            • От: BMW motorrad BG

              77,777 km с R1200GS

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20140429_085616.jpg
Прегледи:1
Размер:175.1 КБ
ID:5583565



              Последно редактирано от Димо; 30-04-14, 08:32. Причина: снимка
              Тази криза край няма, всички продават никой не купува...

              Коментар


              • От: BMW motorrad BG

                Препоръчайте ми някакви гуми тип All terrain.

                Коментар


                • От: BMW motorrad BG

                  Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                  Препоръчайте ми някакви гуми тип All terrain.
                  По добре си помисли къде ще караш през сезона Лично аз за този сезон реших, че ще съм повече на черно и взех Метцелер Кароо 3 ..засега не съм я "захванал" , а си има разлика в карането.
                  ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                  Коментар


                  • От: BMW motorrad BG

                    Аз съм решил и за това питам.50/50 ще е та за това питам по-опитните.

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                      Аз съм решил и за това питам.50/50 ще е та за това питам по-опитните.
                      ТУК да търсиш трябва ти
                      още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                        Аз съм решил и за това питам.50/50 ще е та за това питам по-опитните.
                        Дават ги 70%on 30% off ...но според мен off-a е повече. На асфалт са шумни при определена скорост.
                        ''Хубави сте, но сте празни..''- продължи малкият принц. - ''За вас не може да се умре.''.

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          Вземи си едни Анаки2 и ...се спри.
                          Къде чак толкова ще ходиш по черно?


                          P.S.
                          А ... и не съм забравил, че още не си черпил за мАторя ....
                          Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                          Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG

                            Спрях се на Анаки,Сирак и Тоуранс

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                              Спрях се на Анаки,Сирак и Тоуранс
                              В момента съм с най- рошавия ендурски вариант на Метцелер , а преди това бях с Туаранс. Перфектни гуми, но ... ЗАМИНАВАТ УЖАСНО БЪРЗО (но пък държат здраво на мокро). Което и да вземеш от трите мисля , че е добре . След около 1500-2000 и аз ще купувам и се оглеждам вече за Анаки или Сирак, ама все ме е страх да поръчвам гуми през нета , че не съм сигурен в ДОТ-а. Анаки 2 се произвежда отдавна и има вероятност за набутвация, а Сирака......чета хубави работи все , но не съм говорил лично с някой дето го е свършвал и нямам преки впечатления. Заглеждам се и в Хайденау Скаут(тая новата шарка, ама май и тя през нета трябва и ме е страх ) .Имам преки наблюдения върхи Анаки 3 , обаче е по- асфалтова....ИНАЧЕ Е СТРАШНА ГУМА . Видях къде се качи едно Варадеро с много багаж и двама души отгоре му. В момента мотора е в гаража ми , Анакито 3 с което е обут е на около 6-7000 и НЕ СА МРЪДНАЛИ.

                              Коментар


                              • От: BMW motorrad BG

                                Първоначално публикуван от egerchev Преглед на мнение
                                ......................... В момента мотора е в гаража ми , Анакито 3 с което е обут е на около 6-7000 и НЕ СА МРЪДНАЛИ.
                                Мърдат, мърдат моето Анаки 3 е на 6600 км. до 4000 км. не беше мръднало, разходих се по Турско такъв асфалт имат - имаш чувството, че на 100 км ти изяжда по 1 мм гумата.
                                Пътищата им са прави до хоризонта гумата ми стана на трапец

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3636.jpg
Прегледи:1
Размер:59.1 КБ
ID:5586924
                                0887 246718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X