Обява

Свий
Няма добавени обяви.

BMW motorrad BG

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: BMW motorrad BG

    Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
    Нещо конкретно ли имаш...
    +1
    Не, нямам
    Чудя се дали въобще е възможно...
    Обаче, Оги в Швейцария ... трудна работа брат
    Не зная къде е най-добре. Повечето са в София, но пък има много и от Варна и от Бургас и Видин ...
    Наистина нямам идея.
    Вероятно откриването на сезона в София не е лоша идея, но е голяма навалица...
    Не трябва да е ангажиращо. Трябва да е ей така... за кеф

    Първоначално публикуван от Peci Преглед на мнение
    ...моторетката я имам от 1 година,и за първият и рожден ден реших да я щракна,че да е доволен Бавареца(и аз от него,както е било досега)
    Моторетката изглежда страхотна. Да и е честит рождения ден!
    ______2
    Е = MZ

    Коментар


    • От: BMW motorrad BG

      Браво,хубаво е когато се споделят впечатления.М/у другото преди няколко години и на мен ми направи впечатление даже миналата година на Миланския салон доста я обикалях,въпреки че по би ми допаднал 1300GT.От няколко дена се возя с едно 1150RT на познат,и да ти кажа чесно много ми допада имайки впредвид,че слизам от Хаябуса.............знае ли човек.Замислил ли си обслужване и т.н

      Първоначално публикуван от Sotislav Преглед на мнение
      Ми какво да кажа, всичко тръгна от един паркиран такъв мотоциклет нейде из Европа - мисля, че го видях в Прага, накъде 2006- или 7-та.. Просто ми останаха очите. Честно казано не се бях замислял много-много до преди 3 месеца, когато пак ми влезе мухата, ей тъй без особен повод. /аз така и на майтап се и качих на едно скутерче преди 10-на години, за проба - и ето докъде стигнах/.

      Преди 2 години в Камор припалих един ГС и останах очарован от звука на боксера. Това заби следващия пирон. Сега имаха един ГС за тестване, та успях да покарам и поне да видя двигателя как е. Е, макар, че двата мотора са много различни, все пак видях каквото ми трябваше. След това доста мислих и по варианта за K13GT, имах много добро предложение, но реших, че RT ще е по -подходящ за стила ми.

      Сега тепърва се опознаваме. То не и много за каране на тоя студ, та още не съм го вкарал и по завоите. На първо четене /освен звука, който споменах/ е това, което очаквах. Една от изненадите , е че много леко се накланя в завой , почти с никакъв каунтър стиринг. Достатъчно е малко да пренесеш тежестта и моментално реагира, чак ме плаши леко. Другата изненада е стабилността при най-малките скорости- на практика си пускам краката чак като съм спрял вече. Това си е важно в града. Също така не го намирам за много широк, Варадерото според мен не беше много по-тясно, но то пък на малката скорост при промушване между колите беше по нестабилно.

      Уникални спирачки - всички, които имат подобни мотори знаят за какво говоря. Много мощност в долния диапазон - благодарение на DONC, който за взели от HP2, врътящия момент е свален от доста ниски обороти. Особеност е сравнително дългата първа скорост /по-дълга от на моделите преди 09 година - заради върт. момент/. Просто трябва да свикна да не приплъзвам съединителя, а да го пускам веднага. На ниските обороти има много прецизен контрол върху газта, така, че това е възможно. Със седалка в долно положение стъпалата ми стъпват изцяло. Електрическата слюда и електронното регулиране на окачването са едни от хубавите екстри. Има доста други, които едва ли ще ги ползвам, ама знае ли човек. След половин час каране се усетих, че не се замислям много, което значи, че се кара лесно.

      И така. Сега пожелавам на всички , и на мен включително, повече свободно време и пари - както е известно липсата на което и да е от тези условия прави пътуванията невъзможни .
      Последно редактирано от mitiracing; 16-01-12, 22:43.

      Коментар


      • От: BMW motorrad BG

        Съжалявам за спама, но но не мога да проумея как се е промъкнал клипа ( Scotland Motorcycle Tour on BMW R1200RT with Touratech's Herbert & Ramona Schwarz ) в цитата на Sotislav в поста на mitiracing, след като не го виждам в по-горния пост на Sotislav.
        Пробвах с няколко браузъра, но все тая. Само аз ли не го виждам. Ако е до някакви настройки на форума да ги коригирам, че да не пропускам интересни неща.

        Коментар


        • От: BMW motorrad BG

          Първоначално публикуван от К.Наков Преглед на мнение
          Съжалявам за спама, но но не мога да проумея как се е промъкнал клипа ( Scotland Motorcycle Tour on BMW R1200RT with Touratech's Herbert & Ramona Schwarz ) в цитата на Sotislav в поста на mitiracing, след като не го виждам в по-горния пост на Sotislav.



          Пробвах с няколко браузъра, но все тая. Само аз ли не го виждам. Ако е до някакви настройки на форума да ги коригирам, че да не пропускам интересни неща.
          Ами не знам, но то и в твоето мнение нямаше клип , не е настройка,просто е добавен.
          Животът не се мери с броя вдишвания, които правим, а с моментите, които спират дъха ни!

          Коментар


          • От: BMW motorrad BG

            Първоначално публикуван от Димо Преглед на мнение
            ......
            Аз по ми се иска да е някъде около:
            Дунава, Кара-дере, Доспат ....
            Да става и за палатчица, скаричка...

            Може и да заковем една дата за Беклемето и зеелее..

            Може и в моите околности, Узана, Идилево, ама ще се прецакам че няма да покарам повечко
            още за мен на ВВВ//sites.google.com/site/fozysite/home

            Коментар


            • От: BMW motorrad BG

              Първоначално публикуван от fozy Преглед на мнение
              ...
              Напълно съм съгласен с теб.
              И на мен ми се ще да бръмнем до някъде и да не е близо, но ще опре до организация ...
              Кой иска палатка, кой не. Кой иска на морето, кой му е далеч ...
              На кой поляната наклонена, на кой чаршафите неизгладени , на трети бирата топла
              По груби сметки сме над 150 човека в снимката
              Идилево е прекрасно, но пък леглата са малко ...
              Изобщо не ми се занимава с организация.
              Затова някъде близо (според мен до 100км) от София за да сме повече хора в снимката
              На откриването на сезона (на което никога не съм ходил) ще се съберат много хора. Мисля си, че е възможно да се щракнем преди или след като потеглят всички.
              Което пък води до другия проблем - има полиция, организация някаква, поне половин час подреждане...
              Или доста по-рано от обявения час или на друго място
              Последно редактирано от Димо; 17-01-12, 14:13.
              ______2
              Е = MZ

              Коментар


              • От: BMW motorrad BG

                Бройте ме и мен, червеният нехранимайко заработи и вече е почти сглобен. Остава една центровка на запалването и малко пластмаси да се съберат и е готов за тестове из БГ, а ако се докаже и извън. Ще ми се да си изживее втората младост.

                За протокола - претенции нямам, нито чаршафите ми пречат, нито палатките са проблем.
                Черпете ме, не ме щадете!
                _________________
                (\__/)o*******_
                (='.'=)*O*.--._.=.\-.
                ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

                Коментар


                • От: BMW motorrad BG

                  Първоначално публикуван от drago varvar Преглед на мнение
                  Ами не знам, но то и в твоето мнение нямаше клип , не е настройка,просто е добавен.
                  ха-ха, то K16GT май само това няма.

                  Коментар


                  • От: BMW motorrad BG

                    Първоначално публикуван от Sotislav Преглед на мнение
                    ха-ха, то K16GT май само това няма.
                    Е просто обърках малко исках да го добавя отгоре,но в бързината се получи грешка. 1600GT почнаха вече с втората употреба,ще чакаме да паднат още цените

                    Коментар


                    • От: BMW motorrad BG

                      Първоначално публикуван от mitiracing Преглед на мнение
                      Е просто обърках малко исках да го добавя отгоре,но в бързината се получи грешка. 1600GT почнаха вече с втората употреба,ще чакаме да паднат още цените
                      Да, усетих се как е станало, след образното пояснение от Драго.
                      Не бил проблема в моя телевизор.

                      Коментар


                      • От: BMW motorrad BG

                        ОК, не настоявам за конкретно място. Където решите, там да е. Ако има хотел на съответното място, съвсем ще ми е по сърце, заради тоалетна/банята.
                        Ще ми е супер приятно да покараме заедно и да почешем езиците на БеЕмВейски теми.

                        Коментар


                        • От: BMW motorrad BG

                          Еййй,и студът не може да ви спре
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • От: BMW motorrad BG

                            Привет на всички!

                            С баща ми ще ходим на Гармиш тази година със сигурност. Още сега си организирам свободното време и т.н.

                            Някой има ли мерак за това?

                            Поздрави,
                            илиан
                            You'll never find out - I got no key hole....

                            Коментар


                            • От: BMW motorrad BG

                              +1
                              На откриването предполагам, че ще се видим в паркинга на Камор.
                              Иначе съм за и за карането, и за лимонадата..

                              Коментар


                              • От: До: BMW motorrad BG

                                здравейте иаз сам гордсобственик на БМВ 1150 АДВЕНЧЪР

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X