Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дефиниция за лов? Какво е ловът?

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ама, вие да не си помислите, че нещо ви се извинявам. Няма за какво. Колкото до свободата и свободните, ще кажа само още нещо, което си е моя мисъл - "Човек престава да бъде свободен и става роб само тогава, когато сам си отнеме някое свое право. След като направи това, поробването му от някой друг е въпрос на време".

    Коментар


    • Тук е най-важно да уважаваш събеседниците си, ако го правиш си гарантирано добре дошъл, а аз не виждам до момента някакво твое грубо изказване...
      А колкото по-различно ти е мнението, толкова по-добре, в крайна сметка това правим тука, нищим къде е баланса, за да се търпим, като стадо мъжки мандрили затворени в боксониера! А и постоянно научаваме нови неща!

      Мирише ми нещо на другата страна на Атлантика!
      Последно редактирано от Volk; 05-02-07, 19:47.

      Коментар


      • Малко настъпи мачето с това, че тука оффроудистите са "виртуални", здраво си заблуден в този смисъл, иначе аз лично не виждам нищо грубо в изказванията ти!

        Коментар


        • Първоначално публикуван от HARRY POTTER Преглед на мнение
          Ама, вие да не си помислите, че нещо ви се извинявам. Няма за какво. Колкото до свободата и свободните, ще кажа само още нещо, което си е моя мисъл - "Човек престава да бъде свободен и става роб само тогава, когато сам си отнеме някое свое право. След като направи това, поробването му от някой друг е въпрос на време".
          Никой не иска да се извиняваш и добре правиш, че не се....!!!
          А, мисълта...!
          Напомня ми много на едно нещо от Чингиз Айтматов и един разказ на Егзюпери, те са в този смисъл.
          А може би и на "още нещо", но няма значение, ти го каза тук.

          Коментар


          • Да кажа и аз нещо за лова и ловците-пък кои както го разбере и дали му изнася или не-не е много важно.Та,как бихте се почувствали Вие ловците-ако някой почне да ви преследва и избива Вас безжалостно и с всички възможни средства?Надявам се че ще отговорите на този въпрос и то честно.И другото-недейте се хващайте за това че е законен лова и т.н. и че е голямо удоволствието да се убие беззащитно същество.Ми мен например ми се стреля по хора-да кажем по циганите,крадците и другата измет-какво ще кажете да си направим такъв лов например мисля че ще е доста по голяма тръпката и адреналина-налиедно е да убиеш животно което е отгледано в домашни условия или ферма за храна-друго е да се убие диво животно.Лично аз обичам животните и съм ПРОТИВ убиването им за удоволствие

            Коментар


            • Тази тема стана дълга и мисля че вече каквото можеше да се каже е казано. И ще взема да я заключа. Но към колегата ТРАПЕРА само ще добавя няколко думи. Сравнението за животните, хората и как биха се чувствали в позицията на преследвани не е добро. Човека винаги е бил в позицията на преследван и то от други хора... Няма друго същество което да е толкова могъщо и безжалостно като хората, друго което да е убило толкова от собствения си вид... Историята помни страховити неща...

              Сред огромното море на човешката глупост и простотия тук там горят малките огънчета на разума. Една основна отлика между тях и останалото е наличието на мяра, мяра във всичко, даже и в лова... Затова има Ловци и ловци... Трябва да се прави разлика...
              VPetrov.photography

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X