Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дългия живот на вещите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За дългия живот на вещите

    Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
    Предпочитам да взимам нормална заплата и да подменям вещи, а не да дрънкам една кола 30 години, или с някоя ютия от баба ми да си гладя гащите.
    Естествено. За това никой не спори.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • От: За дългия живот на вещите

      Няма и да спори , Чичо Краси.Динамичното развитие на технологиите изпреварва развитието на начина на мислене на много от индивидите.
      Без значение къде живеят!И какво работят!
      Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

      Коментар


      • От: За дългия живот на вещите

        Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
        Няма и да спори , Чичо Краси.Динамичното развитие на технологиите изпреварва развитието на начина на мислене на много от индивидите.
        Без значение къде живеят!И какво работят!
        Да, де. Битието определя съзнанието. Да можеше и равнището на доходите да е изпреварвашо, а не все изоставащо.
        Е, при някои е изпреварващо, ма само при някои.
        сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
        dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

        Коментар


        • От: За дългия живот на вещите

          Насоката, която взе темата с ЛАДА по принцип е грешна. С Москвич също. Това не са автомобили серийно производство в истинския смисъл на думата. Бройка с бройка няма еднаква. Те серийно производство (ама наистина такова) се опитат да въвеждат в момента с новата поточна линия за Веста. До сега при леките автомобили не са имали.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар


          • От: За дългия живот на вещите

            Първоначално публикуван от santaclash Преглед на мнение
            Насоката, която взе темата с ЛАДА по принцип е грешна. С Москвич също. Това не са автомобили серийно производство в истинския смисъл на думата. Бройка с бройка няма еднаква. Те серийно производство (ама наистина такова) се опитат да въвеждат в момента с новата поточна линия за Веста. До сега при леките автомобили не са имали.
            Всъщност , по всички понятия на машиностроителното производство - и Московича и Жиголо ...пардон... Жиголи...ъъъ тъй де ...Лада - - си се произвеждаха серийно . С оглед бройката . Че и Заз-а даже

            Качеството е съвсем отделен въпрос . Принципно може да е добро , може и да не е както в масовото , серийното , така и в единичното машиностроително производство .
            В случая то беше ниско по ред причини , които е излишно да дъвчем тук .
            Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

            Коментар


            • От: За дългия живот на вещите

              Абе имаше качество, че и качествен контрол

              And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

              Коментар


              • От: За дългия живот на вещите

                Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                Абе имаше качество, че и качествен контрол
                Всъщност, съвсем нормални работни процеси при технологичното ниво на конкретното производство. Уникалното е не как се маа с чука (впрочем дървен, с кече), а как такова производство е доживяло да го снимат на живо с цифрова камера.

                Впрочем не съм чул нито една история в която на Трабант във вратата да трака празна бутилка от шнапс.

                Коментар


                • От: За дългия живот на вещите

                  Ахахахахах е тва ме бутна от коня. Като видях как рита решетката хахахаах.

                  Коментар


                  • От: За дългия живот на вещите

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    ...Впрочем не съм чул нито една история в която на Трабант във вратата да трака празна бутилка от шнапс.
                    Няма начин, тия са бираджиии. А бутилка от бира не влиза във вратата на Трабито, мисля
                    And if all others accepted the lie, then the lie passed into history and became truth.

                    Коментар


                    • От: За дългия живот на вещите

                      Първоначално публикуван от icos Преглед на мнение
                      Няма начин, тия са бираджиии. А бутилка от бира не влиза във вратата на Трабито, мисля
                      Със сигурност влиза. Ще се смаяш колко обемни кухини има тоя кашон.

                      Коментар


                      • От: За дългия живот на вещите

                        В кухините на предните врати и задните калници на трабант комби влизат спокоино между 20 и 25 стека цигари, разопаковани на кутии.... зависи дали са тънки или дебели.... пробвано не веднъж преди години.
                        0-

                        Коментар


                        • От: За дългия живот на вещите

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          Е то зависи дали е понеделнишки или срядов
                          Ще те разочаровам , ама това е само легенда . Или по- скоро мисъл със стремеж за оригиналност , подобно на много подобни тук във Форума.
                          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                          Коментар


                          • От: За дългия живот на вещите

                            Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
                            Ще те разочаровам , ама това е само легенда . Или по- скоро мисъл със стремеж за оригиналност , подобно на много подобни тук във Форума.
                            Всъщност е пасаж от "Колела" на Хейли.
                            Това на снимката естествено не съм аз.Обикновено тия изпълнения ги правя без да искам!


                            "... ние ще направим това не защото е лесно , а защото е трудно! "
                            Джон Кенеди

                            Коментар


                            • От: За дългия живот на вещите

                              Първоначално публикуван от ЕМО Преглед на мнение
                              Всъщност е пасаж от "Колела" на Хейли.
                              Чел съм го преди повече от 30 год. , та почти съм го забравил . Ако обаче някъде в романа пишеше , че работниците на конвейера жулят водка ежедневно - със сигурност да съм го запомнил . А под "водка" имам предвид не нея конкретно , а груповото наименование на парфюмите , включително деликатесът "Тройной"
                              Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                              Коментар


                              • От: За дългия живот на вещите

                                Космичите вероятно са български. Т.е. с по малко троен одеколон
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X