Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За дългия живот на вещите

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: За дългия живот на вещите

    "[QUOTE=s_s1;3351962]... съм виждал 600 000 и нагоре км пробег..."
    Който е служил или работил шофьор знае! Как старшината оправдава разходи за гориво, как се превърта километраж, пътна книжка, линейката е врътнала да речем 1000км., а машина която не пали е на лимит изминати км. Ей ги 600+ и т.н. Аз съм от последните служили и не искам да си представя преди това как, що. Само като се присетя, за няколкото месеца на какви мизерии съм бил свидетел, бих разтурил военните-от раз!

    Коментар


    • От: За дългия живот на вещите

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Знаеш ли какво е голямо синьо и не жмучи?
      Не Кажи
      Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

      Коментар


      • От: За дългия живот на вещите

        А аз пиша за такси с пътни листи и ТА и заради това те зареждаха гориво от джоба си, лъжеха брояча да не щрака и връщаха километражи, че иначе трябваше да отчитат повече пари.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • От: За дългия живот на вещите

          Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение
          Не Кажи
          Компактна червена руска машина за жмучене
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: За дългия живот на вещите

            Черно, грозно и не рита?

            Българска машина за ритане...

            Коментар


            • От: За дългия живот на вещите

              Аз пък да се обадя за Москвич. Карал съм такова, брутално здраво окачване! Сменял съм гумички на спирачки, гумичка на съединител, накладки. Откъм повреди може да броим протекла водна помпа, платно за карбуратор...
              Имаше една камара други проблеми, ама така го взех, предния собственик е бил гороломник.
              Питал съм поне 3-ма собственика на Москвич, взет нов. Никакви грижи, за десетки години.
              Не знам за вас, ама според мен е доста здрава кола! Тия около мен с Ладите се скъсваха да ремонтират най-вече предно окачване. И гърне изгнива за 2 години!

              Коментар


              • От: За дългия живот на вещите

                Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                ...
                Питал съм поне 3-ма собственика на Москвич, взет нов. Никакви грижи, за десетки години....
                Я питай тогава четвърти ! Демек питай мене .

                Цяла повест мога да напиша с патила . Още от изхода на ДСО "Мототехника" .

                ... и за да те изпреваря : "Москвич" е пародия на автомобил .
                Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

                Коментар


                • От: За дългия живот на вещите

                  Е то зависи дали е понеделнишки или срядов
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: За дългия живот на вещите

                    Аз Москал сьм карал,не мой ма се брои.

                    Карал сьм и 123 дизел 240 на малко под 500 000 мили с незнайна история,сменях водна помпа там,може да е била на около 600 000 километра ма кой да ти каже,карал сьм и 300 от модела за няколко години,не вьрвят като Москвича или Ладата,това им го произнавам ма другото...........сериозно ли си говорим за Москвичи и Лади у тема за дьлгия живот на вещите?

                    Карал сьм и Лада на 70 000 километра което е ммммм в средата на животеца си според мен,други автомобили още се разработват под 100


                    Трябва тема за Кекави колици,е те там е Ладата,да и имам парното само
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: За дългия живот на вещите

                      Първата моя! кола беше Жигули 2101 (модел 1972). Купих я през 1984 на 160000 км и я продадох 1989 на 310000 км. Още я карат в Пещера. Поддържах си я сам, само клапаните ги регулираше един приятел.
                      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                      Коментар


                      • От: За дългия живот на вещите

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        сериозно ли си говорим за Москвичи и Лади у тема за дьлгия живот на вещите?
                        ...
                        Не ти разбирам какво пишеш, над половината от постовете, това системно и откак съм тука. Много народ пишат тука и с много грешки, твоите не успявам да коригирам.
                        Сериозно говоря за дългоживотен Москвич.

                        Коментар


                        • От: За дългия живот на вещите

                          Първоначално публикуван от Ivan Terziev Преглед на мнение
                          Не ти разбирам какво пишеш, над половината от постовете, това системно и откак съм тука. Много народ пишат тука и с много грешки, твоите не успявам да коригирам.
                          Сериозно говоря за дългоживотен Москвич.

                          Еле от как сьм с Айпада или от телефона......ма няма да се кОсиш,нищо важно не пиша.

                          310 000 километра са няма и 200 000 мили,то това е под милите на жената на колата с около 100 000 километра пьк нея сьвсем не я имам за милионник / колата пьк и жената /.

                          Явно много ми се различават понятията кое колко дьржи и кое е дьрто на 10 години и кое в разцвета си на по 20
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: За дългия живот на вещите

                            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                            ...
                            310 000 километра са няма и 200 000 мили,то това е под милите на жената на колата с около 100 000 километра пьк нея сьвсем не я имам за милионник / колата пьк и жената /.

                            Явно много ми се различават понятията кое колко дьржи и кое е дьрто на 10 години и кое в разцвета си на по 20
                            Смислово не ти разбирам. Последните 2 изречения са ми пълна мъгла. Кви мили, каква жена (явно жена ти е с нещо друго), не, че разбрах твоето какво е, какъв милионник...

                            Коментар


                            • От: За дългия живот на вещите

                              Не е сложно ма на теб ти е трудно

                              кола на 400 000 километра е нормална коля и не е за тая тема
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • От: За дългия живот на вещите

                                Ресурса на двигателя до основен ремонт по заводски данни е на Жигула 1200 - 125 000 км., а на Лада 1500 - 150 000 км.
                                Това, че изкарват по 300 000 и отгоре е вярно, "нищо не съм пипал", ма това вече не е тази кола. Затова им излиза това име.
                                И Ладата е малолитражка, в ниския клас, да се сравнява с коли от среден клас, Мерцедеси и нагоре, по-нови гадини и конструкции е....безмислено.
                                сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                                dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X