Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KingofROAD
    коментира - отговор
    Направи някаква реална проба ако имаш време с поне 20-30 кила провесени на планка с монтаж изцяло на пирони. Провеси я някъде, и пробвай и с допълнителна тежест. ТТД на тези пирони няма ли ги написани на кутията им? или в сайта на производителя на пистолета?

    А шпилката не може ли направо през дупка в профила и гайка или заварка отгоре? Планките за какво по-точно са нужни? ако може монтажа да стане без тях - чем проще - тем лучше.....

  • KingofROAD
    коментира - отговор
    Пироните вероятно са стоманени и закалени. Но ако имат някакво леко огъване настрани, не би трябвало да има проблеми.
    Компромисите с монтажа, могат да доведат до проблеми с гаранцията.

  • KingofROAD
    коментира - отговор
    Поради криворазбрани навици още от дефицитните времена, българинът купува повече на по-скъпа цена. Опасяявайки се да не поскъпне още повече. Това все още си битува и при търговците...

  • mishomishev
    отговори
    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    планките ще висят надолу...
    ,защото за два дни,скобите могат да бъдат простреляни.....

    Та питането е,има ли тт данни какво и колко носят тея пирони.

    .
    Изглежда здраво... Едва ли някой ще каже точни данни защото до голяма степен зависи и от профила...
    Ама по нагоре пише че планката е надолу? Това означа и по две дупки на планка?
    Ами ако сложиш по една дупка с пирон и една по обичайния начин? Като подсигуровка?
    Или ако редуваш планките?
    Една изцяло простреляна една редовна - по този начин пак няма да падне ами най много да провисне? и ще се вземат мерки??
    Ами ако простреляш с пирон и той излезе от другата страна- както на снимката? Тогава ще го чукнеш леко настрани? пирона ще се накриви леко и няма излизане повече?

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_932707.jpg Прегледи:3 Размер:42.9 КБ ID:6908415 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2023-01-21-20-23-13-370_com.google.android.youtube.jpg Прегледи:0 Размер:140.2 КБ ID:6908416 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2023-01-21-20-24-13-181_com.google.android.youtube.jpg Прегледи:0 Размер:180.3 КБ ID:6908420 Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_2023-01-21-20-22-34-183_com.google.android.youtube.jpg Прегледи:0 Размер:167.1 КБ ID:6908418
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    Във такъв профил.....планките ще висят надолу...в средата на планката ще има шпилка ф8 ...шпилката ще носи различни неща, осветление,метални кабелни скари и други....реално товара на една такава скоба ще е около 10 кг.Досега това се хваща със болтове през профила....профила е 6 мм дебел....дупчи се бавно ...отворите са стотици и се работи над главата....та се чудя ако ги стрелям със пистолет за директен монтаж...колко може да се разчита на товароносимост на пироните.Скарите ще са на 6 метра височина и скъсване е недопустимо.
    Та със пистолета ще спести три до четири седмици работа ,защото за два дни,скобите могат да бъдат простреляни.....

    Та питането е,има ли тт данни какво и колко носят тея пирони.

    Понеже тея пистолети са акумулаторни,пускам питането тук.Омазах снимките нещо.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от Roninn; 21-01-23, 20:12.

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:
Прегледи:0
Размер:42.9 КБ
ID:6908404 Имам да монтирам няколко стотин планки....ето такива ...

    Остави коментар:


  • alexalex69
    коментира - отговор
    Редовната цена в германски сайт без отстъпка е 136 евро и центове ..... колко надценка и каква ценова политика водят БГ търговците не ми се коментира ..... само искам да информирам !

  • Еделвайс
    коментира - отговор
    п.с. Слагате ли щифта и гумения О пръстен на вложката към гайковерта или карате без тях?

  • Еделвайс
    коментира - отговор
    Хоби ми е, държа да имам хубави инструменти и машинки, в случая вложките на Милуокито, готината промоцийка от 400 на 280 лв ме изкуши, иначе изобщо нямаше да я взема ако беше на редовната и цена 400 лв.

  • disko04
    отговори
    Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
    След като пообиколих големите магазини да търся вложки за гайковерта, оказа се че нямат никаква наличност, нито за комплекти и на нито една вложка на бройка за гайковерт, това в Практикер, Бриколаж, теглих им една...

    Накрая отидох до специализиран такъв магазин, за мой късмет попаднах на много добър комплект вложки на Milwaukee®, цената му е 400 лв, но за мой късмет след като попитах дали може да ми направят отстъпка, момчето провери и ми каза че е на промоция от 400 лв на 280 лв, веднага го купих че е само една бройка, доволен съм

    Натиснете снимката за да я уголемите Име:20230120_115554.jpg Прегледи:0 Размер:468.4 КБ ID:6908220


    Натиснете снимката за да я уголемите Име:20230120_115434.jpg Прегледи:0 Размер:542.5 КБ ID:6908221

    Това чудо как само тежи, масивна работа, така ще имам каквото ми потрябва да развивам по джипката


    ​​​​​​Да не сменяш професията, много профи покупка.

    Остави коментар:


  • Еделвайс
    отговори
    Днес ми пристигнаха машинките, нямам търпение да тествам гайковерта, през пролетта ще трябва да се сменят накладките на Фронтерата и тъкмо ще оползотворя гайковерта

    Ето снимка на машинките:

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20230121_105006.jpg
Прегледи:248
Размер:429.9 КБ
ID:6908334

    Остави коментар:


  • Еделвайс
    коментира - отговор
    Благодаря!

  • BatGeorgeone
    коментира - отговор
    Супер е , честито

  • Еделвайс
    отговори
    След като пообиколих големите магазини да търся вложки за гайковерта, оказа се че нямат никаква наличност, нито за комплекти и на нито една вложка на бройка за гайковерт, това в Практикер, Бриколаж, теглих им една...

    Накрая отидох до специализиран такъв магазин, за мой късмет попаднах на много добър комплект вложки на Milwaukee®, цената му е 400 лв, но за мой късмет след като попитах дали може да ми направят отстъпка, момчето провери и ми каза че е на промоция от 400 лв на 280 лв, веднага го купих че е само една бройка, доволен съм

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20230120_115554.jpg Прегледи:0 Размер:468.4 КБ ID:6908220


    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:20230120_115434.jpg Прегледи:0 Размер:542.5 КБ ID:6908221

    Това чудо как само тежи, масивна работа, така ще имам каквото ми потрябва да развивам по джипката
    Последно редактирано от Еделвайс; 20-01-23, 11:44.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X