Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KingofROAD
    коментира - отговор
    Къде по-точно се късат? до главите ли? пробвай с някакъв по-слабичък импакт....

  • rmihalev
    отговори
    Първоначално публикуван от Esper Преглед на мнение
    Аз за този тип самонарезни винтове не успях да си изградя културата за работа.
    Не мога да ги "карам", вероятно не съм имал и достатъчно време за практика.
    Дупча предварително и с конвенционални.
    Не ги харесвам и спрях да опитвам.
    Нема време за обучение
    Е то няма разлика при работата с тях. Ама спамим темата...

    Остави коментар:


  • Esper
    отговори
    Аз за този тип самонарезни винтове не успях да си изградя културата за работа.
    Не мога да ги "карам", вероятно не съм имал и достатъчно време за практика.
    Дупча предварително и с конвенционални.
    Не ги харесвам и спрях да опитвам.
    Нема време за обучение

    Остави коментар:


  • rmihalev
    отговори
    Ето...
    Прикачени файлове

    Остави коментар:


  • Никола
    отговори
    Пробвай с винтове "EJOT" според мен ще си доволен.

    Остави коментар:


  • stefsab
    коментира - отговор
    Свредлото на винта трябва да е с поне 1-2 мм по-дълго от дебелината на материала.
    Виж при твойте винтове този размер.

  • Roninn
    отговори
    Същите столици са дупчени не от нас.Знам марката и модела на винтовете ,но в момента са ми много далече.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230220_153116.jpg
Прегледи:187
Размер:104.3 КБ
ID:6913126

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    Трета кутия по 500 бр.ми дават и все едно и също От 10 винта,8 скъсани ....Импактите са деволт разбира се..Нищо не помага,дори проходен отвор със свредло преди това. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230220_152808.jpg
Прегледи:179
Размер:158.1 КБ
ID:6913123


    Това понеделник,е най загубения ден!

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    Препоръчайте такива винтове,че тея се късат на едно и също място.... Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16768994165826163150179084980470.jpg
Прегледи:194
Размер:468.5 КБ
ID:6913119 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230220_152320.jpg
Прегледи:184
Размер:104.2 КБ
ID:6913120

    Остави коментар:


  • ogimaster
    коментира - отговор
    Приложението предизвика интерес в мен и реших да го сваля на моя телефон (Samsung Galaxy A40) и на телефона на жената (Xiaomi нещо си) - двата телефона един до друг на масата - нищо общо като показания ;-)
    Така че на тия измишльотини вЕра не хващам.
    Трябва си специализирана калибрирана апаратура за измервания.

  • Roninn
    отговори
    За нашите цели,е предостатъчно.Почнаха да се намират забравените...От тези на снимката,ползвам кажи речи ежедневно най долния,и само той е с LR 44 Другите са с 2032.

    И трите черни,са различни китайци от различни производители.Единия черен ако го отвориш и загасиш,като го пуснеш и тръгва от нулата...което е много тъпо.Другите правят така,само ако ги нулираш в отворено положение.Зеления също....но ако го изключиш и включиш в отворено положение,си тръгва от нулата на затворено положение.Дребни особености,но вкарват некомфорт да дебнеш постоянно.



    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20230219_173530.jpg Прегледи:0 Размер:260.6 КБ ID:6913023
    Последно редактирано от Roninn; 19-02-23, 19:34.

    Остави коментар:


  • ittso
    отговори
    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Относно шублерите,работят много точно в диапазона 5 мм ....за повече нямам време да си играя.Почти няма отклонения спрямо микрометър.
    Работат точно като микрометър, но не съвсем. Микрометърът работи с фиксирано усилие. При шублера в зависимост от натиска, къде е сложен детайла между челюстите и колко му е хлабава механиката показанието му може да варира в не много скромни граници...

    Остави коментар:


  • gy6ter
    коментира - отговор
    И аз ползвам такова приложение на телефона за бърза информация ,един път съм го сравнявал с показанията на луксметър ,разликата беше в порядъка на двайсетина лукса на 500 лукса осветеност .

  • sparkybg
    отговори
    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Трябва ми луксметър (светломер) да меря осветеност в помещения...като слагаме лампи.Акумулаторен (на батерии) някой с опит
    Има приложения за телефони. Знам че звучи несериозно, но като идваха в офиса да мерят от "трудова медицина" моя и на колегата телефони (нищо общо като марка, модел и клас) показаха същото с удивителна точност.

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20230218_143945.jpg
Прегледи:299
Размер:247.3 КБ
ID:6912933
    Относно шублерите,работят много точно в диапазона 5 мм ....за повече нямам време да си играя.Почти няма отклонения спрямо микрометър.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X