Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • motor_men
    коментира - отговор
    Тук пише , че е налично.

    http://powertools.bg/shop/Hitachi-CJ...B8%D0%BD%D0%B0)

  • Еделвайс
    отговори
    Да използвам темата, имам комлекти от акумулаторни машинки Hitachi/Hikoki, всичките са на 18V батерия, но никъде не мога да намеря и си търся зеге - Hitachi CJ18DGL-W4 - акумулаторен прободен трион 18V- всичките ми машинки съм ги купувал от колегата Драгозов, той ми каза вчера че са спрени от производство, търсех къде ли не из сайтовете и все няма или изчерпана наличност, ще се радвам ако някой от вас удари едно рамо и да ми даде линк къде би имало останала някоя забравена бройка.

    Зеге - Акумулаторна - Hitachi CJ18DGL-W4 - 18V

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:1.jpg Прегледи:0 Размер:73.2 КБ ID:6907842



    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:2.jpg Прегледи:0 Размер:100.4 КБ ID:6907843

    В момента има в наличност зеге Hitachi на 14V и на 32V които не ме устройват, трябва ми само този на 18V

    Остави коментар:


  • disko04
    отговори
    Първоначално публикуван от ittso Преглед на мнение
    Да си купите обикновени ел. инструменти, един удължител и да спрете да се препирате за глупости ли...?
    Е па ние и такива си имаме, искаш да ти разкажем ли?

    Остави коментар:


  • disko04
    коментира - отговор
    Купон да става.😆

  • ittso
    отговори
    Да си купите обикновени ел. инструменти, един удължител и да спрете да се препирате за глупости ли...?

    Остави коментар:


  • disko04
    отговори
    Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение

    Тогава защо даваш съвети? При положение , че не си пробвал , няма как да знаеш кое е най-подходящо , дори и за хоби.
    Кога съм казал кое е най подходящо, казвам кое е подходящо. Ти говореше конкретно за размер винтове, аз ти снимах кое ми върши работа без проблем конкретно на мен за такива. Направил съм няколко окачени тавани от гипсокартон плюс такъв в две бани. Сглобявал съм си и мебели вкъщи, свърши ми работа. Ежедневно развивам и навивам винтове на черна и бяла техника (това вече професионално) и тази машина ми върши нужната работа. Със същата машина си ремонтирам и колата без проблеми. На вас със Ронин сигурно ще ви трябва друго, но ти освен да се обаждаш като черна станция, нищо не си снимал, показал, обяснил ...

    ПП Освен гайковерта от снимката, даже и радио Макита имам, Два фенера , ръчен циркуляр, флекс, 120nm бормашина, къртач/пробивач безчеткови. Само триона е четков но той е от най малките на Макита и ми върши работа и така. 3 двуредни и 3 едноредни батерии. И всичко на 18 волта. Последната машина съм я купувал преди може би 4 години, не помня точно.
    ​​​​​На роднини и познати съм купувал и други различни Макита, Та имам представа горе долу, строя и довършвам къща от 15 години. С изключение на грубия строеж (където работи бригада) и мазане/шпакловане, всичко друго е от мен.

    Остави коментар:


  • Roninn
    коментира - отговор
    Тогава нямаше други....тук там метабо,бош...крез

  • motor_men
    отговори
    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение

    На мен работата не ми е да вися цял ден по стълби, ползвам си инструментите за работа вкъщи и по колите за това не ми трябват инструменти които се припокриват.
    Тогава защо даваш съвети? При положение , че не си пробвал , няма как да знаеш кое е най-подходящо , дори и за хоби.

    Остави коментар:


  • motor_men
    коментира - отговор
    Спарки и Пежо , са един голям боклук.

  • Roninn
    отговори
    Първоначално публикуван от disko04 Преглед на мнение

    За това кой спори? Но машините ми не се различават по качество от твойте. Същите които и хората изкарващи парите си с това ползват. Дори аз ги имам преди ти да започнеш да купуваш ДЕВАЛТ като професионална техника която със сигурност е такава. Както и Спарки говори за Милуоки, добри са няма спор.
    Аз мисля че не е важно кой какво има ,и от кога го има,а кой как ползва дадения инструмент.

    Иначе за протокола,първия ми винтоверт на батерия е марка ТСМ И го ползвам от лятото на 1995 тоест почти 28 години...след 4-5 месеца професионално ползване,му умря батерията....и тогава купих винтоверт макита с куфар и зарядно 14.4 волта 2 амперчаса батерия.червена..след това лавината се отприщи и вече във следващите месец два,бях закупил няколко куфара оборудвани ......помня че английските батерии бяха червени а часта към винтоверта сиви.Първия куфар от Томика Пловдив....а другите куфари от някакъв момък от Костенец ми ги носеше от Англия на половин цена.

    А инструменти макита на ток,имам от септември 1994 година .....преди това ...17 годишен.....през .1991 г си купих от магазин на главната срещу аптека марица Пловдив,бормашина спарки BUR2 162 ME която работи и до днес.....

    От 1993 г до 1995 съм минал през почти всичко което предлагаше марката спарки...тогава имаше и лепенка ПЕЖО на някои винтоверти и перфоратори.Само не знам къде се дянаха тези...имах и много ел инструменти за дърво...за кратко работех като джамджия ...правехме прозорци.

    Така че нека не си говорим по тоя начин за многото преди....
    Последно редактирано от Roninn; 15-01-23, 16:43.

    Остави коментар:


  • disko04
    отговори
    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Ясно.....това са различни неща......домашната работа,няма общо с тази,с която си вадиш хляба.

    За това кой спори? Но машините ми не се различават по качество от твойте. Същите които и хората изкарващи парите си с това ползват. Дори аз ги имам преди ти да започнеш да купуваш ДЕВАЛТ като професионална техника която със сигурност е такава. Както и Спарки говори за Милуоки, добри са няма спор.

    Остави коментар:


  • Roninn
    коментира - отговор
    Те без индикация няма от няколко години

  • Roninn
    отговори
    Ясно.....това са различни неща......домашната работа,няма общо с тази,с която си вадиш хляба.

    Тази пък ,с която си вадиш хляба,не я интересува че нямаш това или онова......просто за дадената работа,купуваш точния инструмент.

    Много често купуваш инструмент ,за който си се заблудил че ще свърши дадена дейност,пък той се оказва или слаб,или прекалено мощен или тежък.....


    Последно редактирано от Roninn; 15-01-23, 14:24.

    Остави коментар:


  • disko04
    отговори
    Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
    Човек,това е мъчение...аз така правя като на някой висок обект ,не ми се качват две и три машини....

    Но пък си зависи за какво го ползваш....аз това няма да го търпя от ет 8 до паркинга съм го изхвърлил тоя преходник.

    Какво работиш с тая компановка?
    На мен работата не ми е да вися цял ден по стълби, ползвам си инструментите за работа вкъщи и по колите за това не ми трябват инструменти които се припокриват.

    Остави коментар:


  • disko04
    коментира - отговор
    Малко повече са винтовете но на мен ми върши работа.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X