Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акумулаторни електроинструменти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Еделвайс
    отговори
    В крайна сметка успях да открия по-нов модел зеге на Hitachi на 18V, колегата Драгозов успя да намери и поръча последна бройка, покрай това реших да си имам и гайковерт на Hitachi, имам 2 бр. батерии 5Ah ето и моделите, др седмица ги очаквам при мен:

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_20230119_133128_Samsung Internet.jpg Прегледи:0 Размер:335.6 КБ ID:6908074






    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:Screenshot_20230119_133106_Samsung Internet.jpg Прегледи:0 Размер:313.4 КБ ID:6908073



    Препоръчайте ми качествени здрави вложки за гайковерта, да кажем от номер 13 до 19?

    Остави коментар:


  • sparkybg
    коментира - отговор
    Сега трябва да си направиш и PayPal.

  • Еделвайс
    коментира - отговор
    Спарки, благодаря за линка, относно пазаруването от интернет, писах в другата тема че намерих решение за себе си, изкарах си втора дебитна карта Visa, като преди всяка покупка от интернет ще я зареждам с точно определена сума, разбира се внимателно ще проверявам и рейтинга на сайта, търговеца и т.н., в най-лошия случай ще загубя само сумата за продукта, картата кoгато не ми трябва ще си стои по подразбиране празна от съображения за сигурност, като ще я зареждам само непосредствено преди покупка от интернет с точно определена за продукта сума с доставката.

    Засега търся още малко от въпросното зеге от тук, ако не намеря нищо, то тогава ще пристъпя към твоя линк.
    Последно редактирано от Еделвайс; 19-01-23, 06:03.

  • Еделвайс
    коментира - отговор
    По-назад в темата писах че не е наличен от линка а и не само там, въпреки че пише в наличност, за съжаление на много сайтове пишат налично за дадена стока и после при поръчка, се оказва че не е наличен, защо не си актуализират наличностите онлайн магазините си не знам...
    Последно редактирано от Еделвайс; 18-01-23, 16:01.

  • bochkata
    отговори
    Първоначално публикуван от Еделвайс Преглед на мнение
    Явно въпросното зеге на Хитачи навсякъде е изчерпан, основната причина че е спрян от производство, другия вариант е на Бош че имам батерии, но гледам цените им на зеге Бош без зарядно и батерия от 650-800 лева, тия съвсем се оляха с тия цени, вярно че е синята серия с безчетков мотор са по-читави, но въпреки това ми се струва много скъпо за едно зеге и то без батерия и зарядно...

    Много е гадно като почнеш да събираш от една серия марка инструменти с все батерии и зарядно и в един момент да се принуждаващ да минеш към друга марка, така излиза доста скъпо и нерентабилно поне за мен, нали идеята е с едни батерии и зарядно да поддържаш една система от съответната марка с акумулаторни машини...
    http://powertools.bg/shop/Hitachi-CJ...B8%D0%BD%D0%B0)

    http://powertools.bg/shop/Hitachi/Hi...B8%D0%BD%D0%B0)

    Остави коментар:


  • Никола
    коментира - отговор
    Взех го, Имаш лично.

  • sparkybg
    отговори
    https://www.ebay.de/itm/265328228284...efm8DL7F9qG1og

    Има 8 бройки. Ма сега ще кажеш че те е шубе да пазаруваш от интернет.

    През Гъбко за 10 дни максимум е тук, вероятно и по-малко. 2/3 от Milwaukee-тата ми са купувани от Германия и UK, преди да излязат от ЕС. Част от Einhell-ите преди това също. Цените на някои са били наполовина спрямо тук, на батерии включително.

    Влизаш в idealo.de, пишеш модела и гледащш къде е най-евтино. После или директно до тук (ако е с куриер, DPD например), или през Гъбко.

    А за марката, смяната на батериите и т.н. съм писал не веднъж. Никой не е 100% застрахован, но е по-добре да се купува от няколкото мастити марки. Те са мстити и заради това - не педерастеят с батериите и са толкова разпространени че и батерии и резервни части за тях ще има доста дълго след като ги спрат от произвидство.
    Последно редактирано от sparkybg; 18-01-23, 09:26.

    Остави коментар:


  • Еделвайс
    отговори
    Явно въпросното зеге на Хитачи навсякъде е изчерпан, основната причина че е спрян от производство, другия вариант е на Бош че имам батерии, но гледам цените им на зеге Бош без зарядно и батерия от 650-800 лева, тия съвсем се оляха с тия цени, вярно че е синята серия с безчетков мотор са по-читави, но въпреки това ми се струва много скъпо за едно зеге и то без батерия и зарядно...

    Много е гадно като почнеш да събираш от една серия марка инструменти с все батерии и зарядно и в един момент да се принуждаващ да минеш към друга марка, така излиза доста скъпо и нерентабилно поне за мен, нали идеята е с едни батерии и зарядно да поддържаш една система от съответната марка с акумулаторни машини...
    Последно редактирано от Еделвайс; 18-01-23, 09:04.

    Остави коментар:


  • motor_men
    коментира - отговор
    https://www.superalati.rs/user/aku-t...tm_term=es_0_1

  • motor_men
    коментира - отговор
    Ако не те затруднява , взимай едно , ще ти платя всички разходи.

  • Еделвайс
    коментира - отговор
    Sek.1, писах в темата че всичките ми акумулаторни инструменти на Хитачи съм ги купувал от колегата Драгозов, за въпросното зеге, Драгозов ми каза че е спрян от производство, шанс имам ако открия някъде последни останали бройки из онлайн сайтовете, но където пише че е наличен обикновено не е актуална информацията, затова търся с ваша помощ

  • sek.1
    коментира - отговор
    Виж в Аргомаркет при колегата Калоян Драгозов . Те са официален вносител на марката .

  • Никола
    отговори
    Motor_men из нашите лидъли мярнах налични рендета.

    Остави коментар:


  • Еделвайс
    коментира - отговор
    Знам ги и на двата направих запитване а на първия линк и поръчка, така и не ми се обадиха за потвърждение за да изпратят пратката, също и отговор нямам, не ми вдигат и на телефона, подозирам че е изчерпан, затова търся още

  • motor_men
    коментира - отговор
    И тук на по-ниска цена

    https://www.cmx.bg/product3991/akumu...-cj18dgl-180-v

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X