Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Лидл явно са напипали една особеност на пазара в България. Потребителската стойност на дадена стока нараства:

    * с 20%, ако има изкуствен дефицит
    * с 20%, ако се продава с надценка с безплатни обяви в лайнян сайт.
    * с 25%, ако трябва да се наредиш на опашка, преди отваряне на магазина.
    * с още 50%, ако се блъскаш със себеподобни за да се добереш до лелеяната стока.
    * и със 150%, ако честичко се сменя захвата на батериите на акумулаторни инструменти.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Лидъл с тия промоции са ясни.
      Но не разбирам някой който еее готов да даде повече пари на прекупвач за инструменти от магазин за бедняци (понеже един форумен герой ще подскочи, Кауфланд са за още по големи бедняци магазин)
      Или пък кой ще се вдигне с отварянето на магазина за някаква промоция да спести двайсет лева за нещо което не му трябва всъщност.
      На българина му дай табела “прИмоция” и му гледай сеира. [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]
      I'm not Lost, I'm Discovering !

      088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Аз ще връшам пистолета торнадо, за нищо не става и на 8 бара го пробвах днес... освежава но НЕ почиства...
        Та как става връщането ? казвам не ми хареса ли ? Да го мия ли ?

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Днес ставам свидетел ,колеги набиват тези двукомпонентни дюбели на Фишер и такива винтове







          Размера е 10х80 ...винтовете са със торкс
          Винтоверт девалт с 90 нютона,скъсали 3-4 винта.Почнали със гедоре,също скъсали един.

          Разпробих за нови дюбели,със лидълския импакт завих всички от раз.

          Особеното е че със прясно заредена 2 амперчаса батерия,на четвъртия винт батерията падна .

          За пръв път успявам да го уморя лидълския.
          Дюбелите обаче са страхотни.Издирвам доставчика на едро.

          Винтовете след завиване,отгоре в отвора се набиват едни метални звездички и винта става неразглобяем.Работил съм със същите от неръждаема стомана на Хилти,става красота и извънредно здраво.
          Последно редактирано от Roninn; 27-02-19, 21:45.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Нещо си в грешка, никога не са пускали във филиалите батерии 3Ah, имам два броя и са от бушоните по 55 лева. Пускаха 4Ah ,по спомен по 60 лева и имаше достатъчно в Лидъл, кв..Борово, но прекупвачите ги разграбиха за 15 минути. Взех една при отваряне на магазина.
            Е добре...В голяма грешка съм 4 ач батерр..Аз така и не ги видях на живо в ЛИДЛ. Изкупени бяха. Иначе, цената на 4 ач батерия X team, в магазина в София-град, ул. ,,Искър" 55, през минали октомври беше 65 лева. Аз купих 4 броя такива батерии и си реших проблема със захранването на ,,пиличката за нокти" и с перфоратора на батерии
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
              Аз ще връшам пистолета торнадо, за нищо не става и на 8 бара го пробвах днес... освежава но НЕ почиства...
              Та как става връщането ? казвам не ми хареса ли ? Да го мия ли ?
              Слагаш го в кутията (транспортаната опаковка, с която си закупил изделието), поставяш всички аксесоари на изделието, вземаш казовата бележка, удостоверяваща извършването ка покупката и отиваш ка касата. Ако ке е изтекъл едномесечен срок.), считано от датата на покупката на рекламирания продукт, ще ти врнат парите веднага. Ако е минали повече време, ще предадеш за преглед и евентуално гарационен ремонт ( напрактика е връщане йа но уред/инструмент) или, ако кямат в начисчкост идентичен или еквивалентен уред, като рекламирания, ти се обаждат да отидеш да си вземеш парите. Наскоро ЛиДЛ ми възстановха 100 лева, след рекламация на 2 броя соларн прожектори, закупени през юли 2017г. Предадох повредените осветителни тела в поенеделник, съставиха приемо-предавателвн протокол за предаването ка продукта. В сряда(т.е.) два дни след рекламацията ми се обадиха да отида в търговсиия обект, в който върнах прпжекторите, за да ми възстановят 100 лева.
              На майка ми, след рекламация ка миксер, чакане около две седмици и върнаха друг миксе, с по добри параметри.
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Лидъл с тия промоции са ясни.
                Но не разбирам някой който еее готов да даде повече пари на прекупвач за инструменти от магазин за бедняци (понеже един форумен герой ще подскочи, Кауфланд са за още по големи бедняци магазин)
                Или пък кой ще се вдигне с отварянето на магазина за някаква промоция да спести двайсет лева за нещо което не му трябва всъщност.
                Аз ще се вдигна, защото благодафрние на ЛИДЛ се снабдих с хоби инструменти, които поне на 80% от случаите, са били използвани. Не харесвам целенасоченият дефицит, кокто поддържа лидл, но прпдават и инструменти с прилично качество.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                  И аз това гледам и май ще се насоча към събиране на комплекти от груга марка.
                  Ама това в темата за акумулаторните инструменти.
                  Погледни на Makita 18v LXT батериите на колко вида машини стават, кеф ти винтоверт, къртач, ъглошлайф, лентова ножовка, резачка за дърва (няколко вида), градински инструменти и други над 30-40 вида маркови машини на достъпни цени. Китайците продават кутийката на батерията с платка за 15 елемента с което можеш да сглобиш 9ач батерия. Съответно по три елемента в паралел са по-малко натоварени по ток и издържат още повече.
                  0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    В четвъртък пускат голямата водоструйка https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=895&week=2 . Интересна ми е косачката с тези два вала, единият за култивиране ли е?

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Е такъв маркуч имам на моята спестил ми е доста пари, както и на приятели съм давал да го ползват..
                      https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=21675

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                        В четвъртък пускат голямата водоструйка https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=895&week=2 . Интересна ми е косачката с тези два вала, единият за култивиране ли е?
                        Не е косачка,вала с ножовете прави прорези в повърхностния слой на почвата с идеята за по лесно навлизане на кислород и вода,а другия вал "сресва тревата" премахва стари и мъртви растения листа.
                        Трагичното не е смъртта, а животът, който
                        хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                        Чарлз Буковски

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от stelio Преглед на мнение
                          Не е косачка,вала с ножовете прави прорези в повърхностния слой на почвата с идеята за по лесно навлизане на кислород и вода,а другия вал "сресва тревата" премахва стари и мъртви растения листа.
                          Точно така. Имам стария модел. Беше недомислен. Разби се единия вал там, където се надява на оста. Сега почива кротко в гаража и чака да ми остане време за ремонт.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от resistbody Преглед на мнение
                            Е такъв маркуч имам на моята спестил ми е доста пари, както и на приятели съм давал да го ползват..
                            https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=21675
                            И аз го заглеждам,но не мога да разбера за какво се свързва,за да си върши работата- на крана на чешмата ли, на водоструйка или компресор?

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                              Не харесвам целенасоченият дефицит, кокто поддържа лидл .
                              Понеже няколко пъти го повтаряш, ще ти кажа, че няма такова нещо. Просто сме мижав пазар и не се отделят достатъчно бройки за България.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от batVenci Преглед на мнение
                                Тъй като, незнам да има кауфландската тема, то в сестринската верига, тази седмица има доста интересни неща...
                                Явно и в Кауфланд плановата икономика е на почит и хубавите неща са дефицит. Днес се опитах да си взема к-та боркорони за бетон, ама нъцки...в кауфланда на Каблешков ни следа от него, в тоя в Овча купел само етикет... Пратих да проверят в тоя в Люлин дано се е спасила някоя бройка ама на дали.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X