Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Голямата водоструйка ще пускат в Румъния https://www.lidl.ro/ro/saptamana-act...rticleId=18857 , както и поялник, шмиргел,винтоверт от Х20 https://www.lidl-flyer.com/bff4eb9a-...115.1546408707 . Утре ще видиме в нашата брошура какво ще излезе. Хвърлил съм око на тройката органайзери https://www.lidl.de/de/powerfix-klei...anizer/p294539 , ако ги пуснат и при нас.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Аз пък за ножиците за клони https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=20952 , да питам стават ли? По- точно този тип остриета добре ли режат? Имам такива с право острие и наковалня https://www.lidl-service.com/cps/rde...BE%D0%BD%D0%B8 , доволен съм и искам да взема още едни да имам на Лом.
      Тия първите ножици са жестоки, миналата година много работа отвъртяха на село. Борих се с джунгла на 10-тина години, резачка нямам, всичко те го отнесоха. Захапят ли и няма мърдане, на моменти се чудя как не сгънах дръжките, корави излязоха. Ф40 жилав трън го реже без ядове, че и по-големи, стига да го захапят.
      Последно редактирано от Asen Kushlev; 20-02-19, 11:25.
      Ford Maverick II 2.3 XLT
      Ford Mondeo MK5

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от besriworld Преглед на мнение
        Е мога дя разпозная миризма от загоряла дървесина . В случая започна да пуши от четките/колектора на мотора и миризмата е специфична
        Миризмата на лак за намотки си е миризма на лак за намотки и обикновено означава че съотношението между напън и охлаждане е неизгодно за машинката.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Asen Kushlev Преглед на мнение
          Тия първите ножици са жестоки, миналата година много работа отвъртяха на село. Борих се с джунгла на 10-тина години, резачка нямам, всичко те го отнесоха. Захапят ли и няма мърдане, на моменти се чудя как не сгънах дръжките, корави излязоха. Ф40 жилав трън го реже без ядове, че и по-големи, стига да го захапят.

          Купих си днес ножицата за клони, оказва се солидно направена а реглажа на дръжките е голям плюс, дано наистина е така здрава

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Относно ножицата за клони
            За разни треволяци става но за овошки не-бива
            ръба на наковалня премазва кората на клончето на около 1 см от отреза

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Някой добрал се до плазма и тествал?
              I'm not Lost, I'm Discovering !

              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                Някой добрал се до плазма и тествал?
                Аз видях 4 върнати (видимо отваряни с омърляни кутии). Явно не им е харесало на пазарувалите и са ги върнали

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  И все пак от наще никой ли не я пробва да каже!?
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                    Аз видях 4 върнати (видимо отваряни с омърляни кутии). Явно не им е харесало на пазарувалите и са ги върнали
                    Ако са върнати няма да са на щанда. Поне така си мисля де.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Не ми е в приоритетите, та го пропуснах. Иначе го свалиха от сайта още преди обяд, сигурно е изчерпен. Въпреки че понякога това е май им търговски трик. Излязоха предложенията за другата седмица https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=885&week=2 . Хвърлил съм око на органайзерите и, магнитния държач и адапторите квадрат. От комплектите със свредлата също може да купя, най вече заради кутийките, стават в джобовете на куфарите от винтовертите им.
                      Последно редактирано от mitko 53; 21-02-19, 19:26.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
                        Полупрофесинален в случая означава, че половината е направен професионално, а за всеки случай другата половина е от пластмаса, за да не вземе да работи прекалено дълго без ремонт.
                        При керхер има два варианта - домашна водоструйка, която незвисимо колко е мощна, умна, красива, екологична и т.н. за мен е пълен боклук и пари за глупости, понеже точно както казваш е предвидена да се счупи.
                        Другия вариант са HD сериите, цената на първоначално придобиване е неприятна, цените на аксесоарите също, но вземеш ли я веднъж тази машина работи, спазваш ли някакви основни правила работи много дълго.Счупи ли се, подлежи на ремонт, в сравнение с цената на нова цените на частите са повече от приемливи.По спомен цитирам първия и последен ремонт на моята 6/15 - комплект клапани с О пръстени около 35 лева.Лидълските може да приличат на външен вид, но поне според мен още са много далеч от истината.Но ако правя сравнение между голямата лидълска водоструйка и Керхер К7 супер мулти ултра контрол, веднага бих отишъл до лидъла.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Аз, смятам да взема плазма от отваряните като ги пуснат на разпродажба Ясно е, че са се нахвърлили на плазмените резаци и ... опа компресор трябва

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Праааааавилна стратегия.
                            Няма страшно в умирачката...
                            Страшното е да си жив!...

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Вчера плазма взех, днес даже тест направих... с нейните си електроди въобще не искаше да запали (явно китайците да се оляли с лака) взех електрод и дюза от АиГ навързах всичко и пак тест. 6мм шина след половин час борба и много прекъсване и пръщене успя да отреже.
                              Разкачих всичко, прибрах плазмата в кутията и я върнах [emoji1]

                              Явно ще се дават повече пари за нещо по-истинско.
                              I'm not Lost, I'm Discovering !

                              088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                                Вчера плазма взех, днес даже тест направих... с нейните си електроди въобще не искаше да запали (явно китайците да се оляли с лака) взех електрод и дюза от АиГ навързах всичко и пак тест. 6мм шина след половин час борба и много прекъсване и пръщене успя да отреже.
                                Разкачих всичко, прибрах плазмата в кутията и я върнах [emoji1]

                                Явно ще се дават повече пари за нещо по-истинско.
                                С какъв компресор тестваше и какъв трябва да е дебита, защото в упътването не пише нищо за него а само за налягането?
                                Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                                Из "Златния телец"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X