Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Имам предвид ето тези :

    https://www.lidl-shop.be/nl-BE/PARKS...0-V/p100227041

    https://www.lidl-shop.be/nl-BE/PARKS...0-V/p100227042

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Уредите биват, политиката на Лидл по отношение на батериите практически липсва. След някоя година ще решат да сменят серията и новата ще е с несъвместима батерия. Случвало се е няколко пъти вече. Предвид и факта че като дойдат машини, зарядни или батерии трябва сутрин да си първи в магазина, ако служителите са благоволили да оставят нещо и за простолюдието, им теглих една дългосвиреща след 2 опита за пазаруване към 9:30 сутринта, когато естествено вече нямаше нищо по щандовете, и минах на Einhell.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        И аз това гледам и май ще се насоча към събиране на комплекти от груга марка.
        Ама това в темата за акумулаторните инструменти.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Коментирали сме го и преди. Впечатлението ми е, че не само батериите правят да са различни, а всичко. С цел да не можеш да си купиш нова машинка, а с бележката след седмица да върнеш стара.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Не е само лидълска. С фотоапарати, часовници, айфони, телефони и какво ли не е така. Ако ти се връзва цената купуваш.
            пп нямам техен ак инструмент, батериите имат ли гаранция.
            А тези простотии се правят от името на всички ни.
            Даника
            Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Уредите биват, политиката на Лидл по отношение на батериите практически липсва. След някоя година ще решат да сменят серията и новата ще е с несъвместима батерия. Случвало се е няколко пъти вече. Предвид и факта че като дойдат машини, зарядни или батерии трябва сутрин да си първи в магазина, ако служителите са благоволили да оставят нещо и за простолюдието, им теглих една дългосвиреща след 2 опита за пазаруване към 9:30 сутринта, когато естествено вече нямаше нищо по щандовете, и минах на Einhell.
              Това е самата истина! Напълно подкрепям казаното!
              В Лидл Дупница, когато пуснаха 3 ач батерии от серията X team, сутринта в 08:00 часа, когато отваря магазина, при първи клиент имаше 2/ДВА/ броя словом и цифром 2/ДВА/ броя батерии......Е това казвам, че е подигравка!.......
              Това за мен е гавра с потребителя, както е гавра, да обявиш дадена стока и сутринта, още при първия клиент, стоката да я няма на витрината /там стои една едничка празна, разкъсана опаковка/ и едва след настойчиво питане и споменаване на КЗП, да ти ,,отпуснат" 1 брой...Такова отношение, е наистина обидно!

              Вече се позаредих с хоби-инструменти за леки, домашни ремонти и аз също смята да ги отбича /ЛИДл де/
              Иначе, винаги има опцията за пазаруване на батерии и зарядни устройства за инструменти ,,PARKSIDE" в град София, на улица "Искър" № 55
              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                Ъглошлайфът с акумулаторна батерия ,,PARkside" ,,Performance", го пуснаха през декември 2018г. Идва в един несъразмерно грамаден черно-червен куфар. Отново имаше нищожни количества, от порядъка на по 2-3 броя /при това говоря за търговси обекти на Лидл България в София/. По спомен цената беше 220+ лева и сърце не ми даде да ги отделя,! После се оказа, че съм сбъркал, защото за разлика от предходната серия ъглошлайфи на батеерия, от серията X-team, при серията ,,Performance" има регулатор на мощността.
                https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                  И аз това гледам и май ще се насоча към събиране на комплекти от груга марка.
                  Ама това в темата за акумулаторните инструменти.
                  А ти замисляш ли се ,,колко много" /моля обърни внимание на кавичките/ работа ще свършиш с такъв акумулаторен саблен трион с една батерия? При това серията ,,Performance" е нова и няма внос на батерии, извън търговските обекти на ЛИДЛ..
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Из Европа винаги може да си поръчаш нещата по интернет.
                    Примерно от Германия и доставка с Гъбко. Не виждам каква е тая драма, та чак до бой да се стига по магазините.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                      Коментирали сме го и преди. Впечатлението ми е, че не само батериите правят да са различни, а всичко. С цел да не можеш да си купиш нова машинка, а с бележката след седмица да върнеш стара.
                      Ами, ЛИДЛ и мен ме дразнят с политиката си на контролиран, целенасочен дефицит, който провеждат, обаче и това, което ти описваш, е наистина една адски селташка, типично БАЙ ГАНѝОВСКА РАБОТА, толкова българска постъпка! Масова постъпка!! Взимаш инструмент,ползваш малко, правиш се на ,,утЕпан" и им го връщаш здрав...
                      И аз съм връщал в ЛИДЛ, при това доста пъти, но винаги е имало за какво, защото уредите, които са в рекламация не са работели.
                      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                        Из Европа винаги може да си поръчаш нещата по интернет.
                        Примерно от Германия и доставка с Гъбко. Не виждам каква е тая драма, та чак до бой да се стига по магазините.
                        Не знам, кой набор си, но помниш ли пролетта на 2011г., когато за пръв път ЛИДЛ, стъпи на българският пазар? На първия ден, бяха обявили промоция на банани, портокали и мандарини, на много ниски цени...Е тогава вече до бой се беше стигнало /в буквалния смисъл на думата/! Дори бяха направили една саркастична ода: ,,О Лидл................."
                        Да, в 21 век, хора, в държава член на ЕС се бяха били на опашка за банани! Това през 2011г.
                        https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                          Това е самата истина! Напълно подкрепям казаното!
                          В Лидл Дупница, когато пуснаха 3 ач батерии от серията X team, сутринта в 08:00 часа, когато отваря магазина, при първи клиент имаше 2/ДВА/ броя словом и цифром 2/ДВА/ броя батерии......Е това казвам, че е подигравка!.......
                          Това за мен е гавра с потребителя, както е гавра, да обявиш дадена стока и сутринта, още при първия клиент, стоката да я няма на витрината /там стои една едничка празна, разкъсана опаковка/ и едва след настойчиво питане и споменаване на КЗП, да ти ,,отпуснат" 1 брой...Такова отношение, е наистина обидно!

                          Вече се позаредих с хоби-инструменти за леки, домашни ремонти и аз също смята да ги отбича /ЛИДл де/
                          Иначе, винаги има опцията за пазаруване на батерии и зарядни устройства за инструменти ,,PARKSIDE" в град София, на улица "Искър" № 55
                          Нещо си в грешка, никога не са пускали във филиалите батерии 3Ah, имам два броя и са от бушоните по 55 лева. Пускаха 4Ah ,по спомен по 60 лева и имаше достатъчно в Лидъл, кв..Борово, но прекупвачите ги разграбиха за 15 минути. Взех една при отваряне на магазина.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Ето я Одата.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Лидъл с тия промоции са ясни.
                              Но не разбирам някой който еее готов да даде повече пари на прекупвач за инструменти от магазин за бедняци (понеже един форумен герой ще подскочи, Кауфланд са за още по големи бедняци магазин)
                              Или пък кой ще се вдигне с отварянето на магазина за някаква промоция да спести двайсет лева за нещо което не му трябва всъщност.
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от Венци- малкия Преглед на мнение
                                Из Европа винаги може да си поръчаш нещата по интернет.
                                Примерно от Германия и доставка с Гъбко. Не виждам каква е тая драма, та чак до бой да се стига по магазините.
                                Е не точно всичко, винтовертът се изкупи и го хвана липсата вече трети месец, Коментирам конкретно безчетковия Performance https://www.ebay.de/p/Akku-bohrschra...ce/15020825668 . Успях да го купя, когато го пуснаха при нас, оказва се сериозна машинка. Оформя се жената да ходи до Германия, та мисля да го допълня с 5Ah батерия https://www.lidl.de/de/parkside-perf...rigPageSize=36 . Между другото намалиха с по 10 евро цените на циркуляра, сабления и голямата батерия.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X