Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl.jpg
Прегледи:1
Размер:428.1 КБ
ID:5810376

    Цена 139,99

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Това в понеделник ли
      https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        За какво се ползва такъв гайковерт с 400Nm? Питам, защото наскоро гледах два по 1400Nм. Те са ми ясни, но се чудя това за какво би ми било.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Питай Ronin ,той с един с 300 прави чудеса...
          Калин Владов,09РСПБЗН

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
            За какво се ползва такъв гайковерт с 400Nm? Питам, защото наскоро гледах два по 1400Nм. Те са ми ясни, но се чудя това за какво би ми било.
            Да си демонтираш по-бързо и по-удобно гумите на МПС то на пътя например.
            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Аз пък си имам един български на батерии 200нм - доста гайки съм развил и завил с него (доста като за хоби де, нищо с гайки не ми е работа).

              Аааа и доста съм скъсал - и при навиване, и при отвиване. С всичко под М10 трябва да се внимава, че моя няма регулиране.

              200нм не отвива гайка от джанта, това е сигурно, 400 би трябвало да е като нормална кръстачка + нормално як и ядосан човек (т.е. около 60% успеваемост).

              И те така. Като за хоби инструмент на батерии става.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от kalin09 Преглед на мнение
                Питай Ronin ,той с един с 300 прави чудеса...
                Да,и все още работи.Чат пат му засяда в средно положение превключвателя за посоките,но работи доста успешно.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Със малкия импакт и шестограмния захват редовно отвивам джанти, като ме домързи да опъвам маркучи.Верно някой му се опъват,но успеваемостта е доста над 60%,а той е с едни смешни 180 нютона.Назад в тази тема бях качил снимки,включително и на преходника,който се скъса по време на развиването,от тогава насам имам една шепа скъсани преходници от hex към 1/2 квадрат, като половината са на Milwaukee и DeWalt.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Солидно изглежда гайковертът с голямата батерия и бързото зарядно 85W, което за сефте пускат при нас. Но мен не ми върши работа, два пъти в годината ходя за смяна на гуми. Виж пистолетът за боядисване по ме влече https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=22021 .
                    Има и неща за градината https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?id=916&week=2 . Малката градинска пръскачка става ли ? Имам някаква на Хаерли, почна да изпуска течност отгоре.
                    Последно редактирано от mitko 53; 14-03-19, 05:39.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Да,и все още работи.Чат пат му засяда в средно положение превключвателя за посоките,но работи доста успешно.
                      Продавам моя за 30 лв ,пълен комплект ,с куфарчето ,вложките и омаслителя ,сега е момента да се запасиш...
                      Калин Владов,09РСПБЗН

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        20 волтовият винтоверт трябва да пука болтовете на алуминките без проблем с тези 400.
                        А този пистолет за боя с долно казанче би следвало да е по добър от такъв с горно. Този е съвсем нов модел дори и от предходният подобен. Боята се разпръсквала по добре понеже налягането от компресора я избутва за разлика от при горното казанче.
                        mitko 53 какво друго е интересното при този тип пистолет за боя ?

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                          Да си демонтираш по-бързо и по-удобно гумите на МПС то на пътя например.
                          За последните 20 години (400 000 км) съм спукал 4-5 гуми на път. Дали ще е заредена баш тогава батерията?!?
                          В работилницата имам 2 пневматични гайковерта и няколко винтоверта. Сякаш не му открих приложение на това...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                            За последните 20 години (400 000 км) съм спукал 4-5 гуми на път. Дали ще е заредена баш тогава батерията?!?
                            В работилницата имам 2 пневматични гайковерта и няколко винтоверта. Сякаш не му открих приложение на това...
                            Ами, простоще държиш батерията винаги саредена. Самаоразрядът на литиево-йонните батерии, каквато е и ази на гайиоверат, е доста нисък. Профилактична на 4-6 месеца дозареждаш батерията еи нямаш ядове. Аз имам на 12 броя батериин,,Parkside" X team 2 ah и 4 ah и съм доволен. Този ,,пистолет" за боядисване, знаете ли дали става?
                            https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                              За последните 20 години (400 000 км) съм спукал 4-5 гуми на път. Дали ще е заредена баш тогава батерията?!?
                              В работилницата имам 2 пневматични гайковерта и няколко винтоверта. Сякаш не му открих приложение на това...
                              Ами, простоще държиш батерията винаги саредена. Самаоразрядът на литиево-йонните батерии, каквато е и ази на гайиоверат, е доста нисък. Профилактична на 4-6 месеца дозареждаш батерията еи нямаш ядове. Аз имам на 12 броя батериин,,Parkside" X team 2 ah и 4 ah и съм доволен. Този ,,пистолет" за боядисване, знаете ли дали става?
                              https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Винтоверт за гуми и да го возя
                                Има си 12в Инструмент за гуми, вярно цената е по 3.
                                Манесмановият примерно е поне от +20г
                                Последно редактирано от veskov; 14-03-19, 19:51. Причина: по 3= ×3
                                А тези простотии се правят от името на всички ни.
                                Даника
                                Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X