Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
    Значи B2 e с 22Nm може би защото е с по-високи обороти от 1цата (1300 срещу Б1 1200- 25Nm).
    Направих запитване за B2, дали ще е наличен скоро, най вече заради гаранцията в БГ (щом е бил пускан) и ако няма яснота - ще поръчам B1, докато го има. Забравих да попитам резервна батерия колко ще струва. Тук беше 30тина лв в Бушона преди 5г., за 10,8V верт

    Oправих линка към PABS 12V А1

    ПП:
    Язък, кога се изчерпа?!
    На 15.03 е премиерата на В3 в Германия https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-12-b3/p267626 , у нас е възможно също да го пуснат тогава, или следващата седмица. Малко го ударих на гадаене, но със сигурност ще го пуснат.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Бях се засилил да взема този комплект стеги, но се зачетох в размерите...
      Възможно ли да са с обхват повече от 100мм или са само толкова? Струват ми се доста по-големи на снимките.
      - трите метални (на резба) и те са ми непонятни с тези размери (38мм обхват?)

      2 Einhand-Schnellspann- und Spreizzwingen mit einem von Spannbereich ca. 100 mm
      3 Mini-Schraubzwingen mit maximalem Spannbereich von ca. 38 x 30 / 28 x 25 / 18 x 20
      https://www.lidl.de/de/brueder-manne...rigPageSize=36

      План Б - утре взимам нашенските от Лидл 2х 100мм и 2 х 150мм (powerfix) - 15лв
      =========

      Търся подобна отвертка с 5-6 бита (най-важните) на по-добра цена - за разнасяне (т.е. компактна и удобна).
      Това е интересно, но е късо

      ПП: Подобно сгъваемо магаре у нас колко би струвало?

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Toва последното се водеше работна масичка, всяка пролет я пускат и при нас, по спомен цената е 35 лв. Цената на подобни, Raider, примерно е същата. Имам я от 2-3 години, добра е. Учудващо стабилна конструкция за профилчетата от които е изработена.
        Сгъваеми магарета са по- скоро тези https://www.lidl.de/de/powerfix-2-ku...boecke/p245670 , но при нас не са ги пускали.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Гледам на Райдер е само 3кг (ако е вярно) 35лв.
          На Mannesmann е 9кг, но е 90лв.
          Powerfix profi ми писаха че е 7,6кг (добре че не го поръчах на сляпо_) - ако е пускано в нашия Лидл, ще почакам... а на Райдер ми се струва доста паянтово?!
          -----------
          Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
          Eдна батерия от 20 евро си на далавера. Ето цената на стандартната им оферта https://www.lidl.de/de/parkside-2-ga...rigPageSize=36 .
          Тази батерия ще става ли и на този верт, който беше преди седмица в Лидл (20V)?

          ПП: Колебаем се дали да ъпгрейдваме Метабото 14.4V (подобно на това от преди 8-9г), понеже батериите му издават вече (доста зор видя през годините, сервизиран е...), а след един кратък сърч установих че са трицифрени сумите?!? Гледам и поръчкови батерии...

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
            Toва последното се водеше работна масичка, всяка пролет я пускат и при нас, по спомен цената е 35 лв. ...
            Работна масичка е. Там някъде май беше цената. Добра работа върши.
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Конкретно за батерията, да става на верта от последната промоция у нас. Става на всички 9 машини от серията X 20V Team. При нас са пускали 7 , без сабления и мултикътъра.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Сдобих се с една пила. Беше на промо 49лв.
                От две години и се чудя, пък тя се оказа полезен инструмент.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Ако става въпрос за лентовата пила https://www.lidl.de/de/parkside-band...400-a1/p229830 , вярно е незаменим инструмент в някои ситуации. Моята основно я ползвах за пилене на шпонкови канали на ремъчни шайби, с 8 милиметровата шина. Само с консумативите са кът нещата. Засега изцепвам от шкурки от лентов шлайф, но са с 2мм. по- дълги и по- лесно се събуват, особено при пилене на метал.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                    Ако става въпрос за лентовата пила https://www.lidl.de/de/parkside-band...400-a1/p229830 , вярно е незаменим инструмент в някои ситуации. Моята основно я ползвах за пилене на шпонкови канали на ремъчни шайби, с 8 милиметровата шина. Само с консумативите са кът нещата. Засега изцепвам от шкурки от лентов шлайф, но са с 2мм. по- дълги и по- лесно се събуват, особено при пилене на метал.
                    Нахлузи на някоя от ролките допълнително гума и ще компенсираш по-дългите ленти
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Благодаря за идеята, не ми беше хрумнало! От някое тънкостенно маркуче може и да се получи. Иначе от една шлурка 76Х457 излизат 4 ивици 13мм. и 2 по 8мм.
                      То добре беше да има тези резервни рамки https://www.kompernass.com/index.php...gory&path=1085 , да пробвам някакво тунинговане , но в сервиза така и не внесоха.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Да не би да са пуснали такава пила и в БГ?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Две години поред я пускаха, а моята я купих преди година, новогодишен подарък си направих за 75 лева.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Да не би да са пуснали такава пила и в БГ?
                            В лидъл до шел - двете кули. Вчера я взех. Имаха още бройки. Само внимавай да е запечатан куфара, понеже някой българин беше присвоил шкурките в първия екземпляр, че се връщах. Свинска опашка на дръжката и тиксо залепено навсякъде.
                            Последно редактирано от //Радо//; 06-01-18, 19:21.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Днес ми се наложи да ползвам лидълския поялник за първи път - калайдисвах краищата на 2.5 многожилен.
                              Бързо загрява и поддържа правилната температура. Харесва ми подаването на припой със спусъка - преди все не ми стигаха ръцете
                              Доволен съм.
                              Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                https://www.lidl.de/de/parkside-akku...-li-a1/p248077
                                Този звяр пускан ли е в БГ и има ли някой впечатления от него?180нм звучат доста амбициозно за хоби машинка с HEX захват.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X