Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Чакам да се появи на хоризонта. Иначе резервни шкурки има на Райдер 686х50 мм
    Има ли възможност за преправяне така, че лентата да стои вертикално?
    0885600006 - Чичо Коце

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      И аз го имам шмиргелчето от 2014г. Както казва колегата райдерските шкурки стават, мисля 5 бр. бяха 7лв. С камъните е по- сложно, оста е с размер 12,7мм, а оригиналният камък е с редукционна, плстмасова втулка 16мм-12,7мм. За да се ползват масовите камъни с отвор 20мм. трябва да се прави друга втулка. За шмиргелуване става, но с шкурката лесно се спира, ако пилиме нещо с по- голяма площ.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Като гледам кви пари е то си заслужава дори за най-дребните домашни задачи(ако има и вентилация ще е мечта). +
        Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

        Няма вече Диско,няма вече Pinz...

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
          Мяза ми на червейче на кука ...

          П.П. Звучи ми като абсолютна измама. Като тръгнеш да поръчваш ти иска пълни данни за картата, включително и кода за сигурност. Нещо като защитена връзка към сайта няма. Като им дадеш данните ти вади съобщение за грешка



          И не мисля, че причината е в това, че им въведох невалиден номер на кредитна карта.
          Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
          Там в номера контролни суми, такива работи, няма ли?
          Иначе това
          Domain Information
          Domain: suprememill.com
          Registrar: GoDaddy.com, LLC
          Registration Date: 2017-12-19

          трябва да е предостатъчно.


          Престарал си се...

          Знаех си че много хубавите неща не се случват. Благодаря за разясненията.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
            Отзиви за това:

            [ATTACH=CONFIG]942555[/ATTACH]
            Това го имам, нещо хич не ми хареса, ако тръгна да шлайфам нещо по-голямо от молив и спира.
            На края го разглобих и на мястото на лентата си монтирах кече, от другата страна един “диамантен диск” и сега вече е използваемо.
            I'm not Lost, I'm Discovering !

            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
              Това го имам, нещо хич не ми хареса, ако тръгна да шлайфам нещо по-голямо от молив и спира.
              На края го разглобих и на мястото на лентата си монтирах кече, от другата страна един “диамантен диск” и сега вече е използваемо.
              Какъв е тоя диамантен диск?
              Sent from my Nokia s fenerche

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                Какъв е тоя диамантен диск?
                ето такова (има ги с различна ширина както и разположение на работната част) тук във форума имаше тема за разновидностите им и употребата.
                За финиш на стругарските ножове е уникално.
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Ама трябва да се врътка на големи обороти. Поне заводски така е предвиден.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Това се продава от Алди,изглежда че са правени в един завод с Парксаид

                    Трагичното не е смъртта, а животът, който
                    хората живеят или не изживяват до смъртта си.
                    Чарлз Буковски

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      На мене пък не ми прилича на никой модел от Лидл, по скоро има ейнхелски дизайн. Иначе Алди са много напред в материала при акумулаторните. Поне от година пускат машини с 4Ah пакети, със Самсунг клетки, докато на Лидл най- голямата батерия е 3Ah за ъглошлайфа. Скоро в северното Алди пуснаха този перфоратор https://www.weltdergadgets.com/aldi-...er-im-angebot/ за 100 евра. Eто и един ударен верт от южното Алди, пак с 4Аh батерия https://www.aldi.hu/hu/informaciok/s...8827848163329/ пълен близнак на един от моделите на Райдер.
                      Последно редактирано от mitko 53; 30-12-17, 05:50.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Знаех си че много хубавите неща не се случват. Благодаря за разясненията.
                        Извинявам се, ако съм подвел някой.....
                        Ако артикулът представлява интерес може да се погледне в ebay.
                        Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от agogov Преглед на мнение
                          Извинявам се, ако съм подвел някой.....
                          Ако артикулът представлява интерес може да се погледне в ebay.
                          ...... "Item condition:Manufacturer refurbished "

                          Явно толкова си струва - не е "космическо" намаление 41%.
                          Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
                          Бахти, как се изказах...

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                            Чакам да се появи на хоризонта. Иначе резервни шкурки има на Райдер 686х50 мм
                            Има ли възможност за преправяне така, че лентата да стои вертикално?
                            Днес разгледах конструкцията на моя, да видя дали позволява въпросното завъртане. Вътрешният полукапак на предпазителя е захванат към корпуса с три болтчета през 60 градуса на 12-4 -8 часа. Ако се разпробият дупки между съществуващите на 2-6-10 часа, според мене ще може да се извърти вертилкално. Само че, по спомен скоро го пускаха, та едва ли скоро ще го повторят.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от kozeboy Преглед на мнение
                              Чакам да се появи на хоризонта.
                              Онзи ден го имаше в Лидл на Опълченска. Не вярвам да е свършил.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Благодаря!
                                0885600006 - Чичо Коце

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X