Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
    Кой верт ще е видяхте ли?
    по спомен е такъв, но характеристики не знам. В четвъртък сутрин вече ще излязат промоциите за другата седмица, та ще има яснота
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Същият е но с X20V Team батерия

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        На 26.12. ще има много добри неща http://www.proomo.info/2017/12/lidl-24.html
        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
          На 26.12. ще има много добри неща http://www.proomo.info/2017/12/lidl-24.html
          Винтоверта за 120 лв ли е този, за който пишете, че е добър и тази ли беше мощната батерия?
          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
            На 26.12. ще има много добри неща http://www.proomo.info/2017/12/lidl-24.html
            Аз за тогава съм си харесал шлайфа-някой да има досегашби впечатления от него? Искам да го използвам за полиране на лака на колата, за полиране на фарове, но най-вече за полиране на паркет в домашни условия. Та, много благодаря ако някой сподели!
            Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
              Винтоверта за 120 лв ли е този, за който пишете, че е добър и тази ли беше мощната батерия?
              Да винтоверта е този, а това не е най-мощната батерия.Обаче въпреки това 2AH не са малко.
              Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

              Няма вече Диско,няма вече Pinz...

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Специално на този, който ще пускат на 26.12 става и 3 Ah- та батерия.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от Станислав Николов Преглед на мнение
                  Аз за тогава съм си харесал шлайфа-някой да има досегашби впечатления от него? Искам да го използвам за полиране на лака на колата, за полиране на фарове, но най-вече за полиране на паркет в домашни условия. Та, много благодаря ако някой сподели!
                  Шлайфа е вибро. За колата не става (за там си трябва ротационен и то с много добро регулиране на оборотите). За паркета може и да стане, но ще се измъчиш.
                  I'm not Lost, I'm Discovering !

                  088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Аз съм си харесал фрезите. Имам да дупча няколко отвора в 12 см. керамична тухла. Не е точния инструмент за целта, но все трябва да ми свърши работа.
                    Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Виброшлайф от всякакъв род за повече от 1 м2 паркет не става.
                      Sent from my Nokia s fenerche

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                        Виброшлайф от всякакъв род за повече от 1 м2 паркет не става.
                        За паркет - лентов.
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          За паркет - лентов.
                          Относително. Зависи какво искаш. Ротационния дава по равномерен финиш без посока.
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Абе за паркет направо си викай хора да циклят. Като им видиш машината и работата която върши, ще рабереш че вършиш глупости.
                            Sent from my Nokia s fenerche

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                              Абе за паркет направо си викай хора да циклят. Като им видиш машината и работата която върши, ще рабереш че вършиш глупости.
                              Това отделно. Пак са два вида машини - лентови и ротационна
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Първоначално публикуван от //Радо// Преглед на мнение
                                Абе за паркет направо си викай хора да циклят. Като им видиш машината и работата която върши, ще рабереш че вършиш глупости.
                                Да бе! Понеже предишния път видях какви ги бяха свършили "хората", затова сега си хванах лентовия шлайф и те така ...
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X