Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Другата държава с възможност за онлайн покупки на лидълски нехранителни стоки е Белгия.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Ако някой иска пистолети за цицикон, вчера на вагон ресторанта имаше цял щендер
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Как така още няма отзиви за правия шлайф?
        Доредихте ли се, тествахте ли го
        I'm not Lost, I'm Discovering !

        088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Да, взех го. Пробвах го с абразивен накрайник(оформих две планки за катинар) изобщо не му липсва мощност. На най ниските обороти(които ми прави впечатление, че са доста ниски) като го напънеш се усеща, че се тормози, но не е нищо фатално. От 3,4 степен нагоре трябва да се държи здраво. Нямам за сега циркулярен диск с който основно мисля да го тормозя. Подобни инструменти започват от 80-100лв. Доволен съм!
          "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            И аз го докопах,като се прибера в къщи ще го пробвам.Купих си и комплект принадлежности за него.
            0884 987 137
            В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:81582460_2_800x600_frezeri-borfrezi-borcheta-tvardosplavni-k-t-10-br-dremel-dremel-cnc-snimki.jpg
Прегледи:1
Размер:98.8 КБ
ID:5773458
              А откъде да си купя такива?
              0884 987 137
              В българския език НЯМА дума, която в множествено число да завършва с "Й"

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                от Rumbata
                или от разни интернет търговци по сайтовете за продажби
                I'm not Lost, I'm Discovering !

                088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  От днес и аз съм притежател на прав шлайф.
                  Преждевременен подарък за коледно-новогодишната подаръчна вакханалия.
                  В гарсониерата няма къде да го пробвам в реална работа, но поне го развъртях. На най-големите обороти фучи яко, явно ще има мощност.

                  За сведение-по спецификация оборотите се регулират безстепенно от 4500 до 30 000 оборота.
                  Имам си две бОрчета, но ще се разтърся за още.
                  Досега работех с дрелката поради липса на такъв инструмент, но не е работа. Даже лагера на райдера се разхлопа в леглото си, заради страничното усилие, но вече имам правилната машинка.
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                    От днес и аз съм притежател на прав шлайф.
                    Преждевременен подарък за коледно-новогодишната подаръчна вакханалия.
                    В гарсониерата няма къде да го пробвам в реална работа, но поне го развъртях. На най-големите обороти фучи яко, явно ще има мощност.

                    За сведение-по спецификация оборотите се регулират безстепенно от 4500 до 30 000 оборота.
                    Имам си две бОрчета, но ще се разтърся за още.
                    Досега работех с дрелката поради липса на такъв инструмент, но не е работа. Даже лагера на райдера се разхлопа в леглото си, заради страничното усилие, но вече имам правилната машинка.
                    добре дошъл в сектата на парксайд

                    какви са двете борета, че в моя куфар има само 1 бяло на цвят скосено в горния край
                    I'm not Lost, I'm Discovering !

                    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      И аз взех пистолета за горещ силикон, че бях тръгнал за ключовете с тресчотка, но ми се видяха прекалено дебели и неприложими, както и с много едри зъби, макар и да пише че са с 72 зъба. Но така или иначе бях наготвил 25 лева и си взех пистолета [emoji38]
                      Работи идеално, горещо го препоръчвам

                      П.п. поглед отвътре. Няма никакъв терморегулатор което мен лично не ме устройва много, но за тези пари толкова. Може и да помисля над темата...
                      Последно редактирано от I.Stoyanov; 27-11-17, 17:54.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                        И аз взех пистолета за горещ силикон, че бях тръгнал за ключовете с тресчотка, но ми се видяха прекалено дебели и неприложими, както и с много едри зъби, макар и да пише че са с 72 зъба. Но така или иначе бях наготвил 25 лева и си взех пистолета [emoji38]
                        Работи идеално, горещо го препоръчвам

                        П.п. поглед отвътре. Няма никакъв терморегулатор което мен лично не ме устройва много, но за тези пари толкова. Може и да помисля над темата...
                        Аз имам предишния модел и след известно време работа спира да подава лепило, докато не извадя пръчката и развъртайки я да я вкарам пак. Също така оранжевото уплътнение на шприцовете се изпича бързо и почва да излиза и от там. Бих се радвал на рецензия върху новия модел след известно ползване.
                        WG 2.7 CRD

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от mmtrance Преглед на мнение
                          добре дошъл в сектата на парксайд

                          какви са двете борета, че в моя куфар има само 1 бяло на цвят скосено в горния край
                          Аз в секти не влизам, и не робувам на марки. Нито при коли, нито при марки, нито при жени.
                          Ползвам това което мога да си купя, или да ползвам от приятели(без жените де), и винаги съм си свършвал работата.

                          За бОрчетата-не са в комплекта, имам си ги от преди. Едното го взех от една скрападжийница(отдавна си мечтаех за такова, ама цената от над 100 лева за ново ме спираше), а другото го купих за някакви смешни пари от един техно оказион. Но е с нестандартна опашка-по-дебела, и е или 7 или 8 мм. С дрелката става, ама със сегашната машинка-ще си стои за ново.

                          Ще се сдобия с нови де, щом като вече имам правилния инструмент.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Аз в секти не влизам, и не робувам на марки. Нито при коли, нито при марки, нито при жени.
                            Ползвам това което мога да си купя, или да ползвам от приятели(без жените де), и винаги съм си свършвал работата.

                            За бОрчетата-не са в комплекта, имам си ги от преди. Едното го взех от една скрападжийница(отдавна си мечтаех за такова, ама цената от над 100 лева за ново ме спираше), а другото го купих за някакви смешни пари от един техно оказион. Но е с нестандартна опашка-по-дебела, и е или 7 или 8 мм. С дрелката става, ама със сегашната машинка-ще си стои за ново.

                            Ще се сдобия с нови де, щом като вече имам правилния инструмент.
                            Може ли една снимка та това с цена от над 100лв, че последно време намирам къде от Англия къде от Китай разни неща дето тук струват торба с пари там са на доста прилични цени.

                            А за сектата майтап да има малко.
                            Но като има машина за 50лв която ми върши работа не виждам смисъл да платя 200 за маркова
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от imarh Преглед на мнение
                              Аз имам предишния модел и след известно време работа спира да подава лепило, докато не извадя пръчката и развъртайки я да я вкарам пак. Също така оранжевото уплътнение на шприцовете се изпича бързо и почва да излиза и от там. Бих се радвал на рецензия върху новия модел след известно ползване.
                              Ще помисля по темата. Досега ползвам един китаец с 50см кабел - 60w. Върши ми що-годе работа ама си е много нежен и нестабилен.
                              Този изглежда масивен и стабилен. Нагрява по-бавно, но е видно на снимките защо.

                              Ще му мисля някакъв терморегулатор пък да видим

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Нагрява бавно, защото и изстива бавно. Нали е "акумулаторен" и може да го ползваш без кабел по-дълго. За това и няма регулатор - защото по естествен път се регулира като не го оставяш всеки път на стойката.
                                Последно редактирано от imarh; 27-11-17, 22:13.
                                WG 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X