Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    Тия съвсем са се смахнали. Приятел поръча два импакта от Лидъл германия. Нямали винтоверти и пратили само батерии със зарядни за половината пари.
    Сериозни и акуратни хора - придържат се към поръчката и правят каквото могат без много да му мислят .
    Гледам в ляво- няма нищо, гледам в дясно пак няма нищо и си викам: Аааааа тука има нещо!

    Няма вече Диско,няма вече Pinz...

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Аз имам една станция за запояване от по-стария модел, която стои джасната по шкафовете. Купих я покрай някаква турбо-промоция да видя ще върши ли работа. Това с резбата не е удобно никак. Отделно, че човките в моя комплект за нищо не стават. Обмислям да я "префасонирам" с нормален поялник, ама така и не съм стигнал до там ...

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Тия съвсем са се смахнали. Приятел поръча два импакта от Лидъл германия. Нямали винтоверти и пратили само батерии със зарядни за половината пари.
        Мога да го отърва от едната заедно със зарядно.Не че нямам,но няма да ми е излишно.Куфара почна да се цепи от ползване на импакта,вземам му здравето.



        Първоначално публикуван от Ilia801 Преглед на мнение
        Това с резбата не е удобно никак. Отделно, че човките в моя комплект за нищо не стават....
        Това с резбата е много по Ок,отколкото със фиксиращ болт,а както споменахме,човките в комплекта нови трябва да се изхвърлят.




        Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
        В елимекс имат хубави човки.
        Нямат на резба,нито в елимекс,нито в Кузмов,нито в Комет
        Последно редактирано от Roninn; 15-01-18, 21:59.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Ако не успее да спре пратката вероятно ще гледа да ги продаде. Ще го питам.
          За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

          Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение


            Нямат на резба,нито в елимекс,нито в Кузмов,нито в Комет
            Мисля, че е това - http://elimex.bg/product/113678/chov...lnik-b8-1.html
            Последно като минавах през елимекса на ТУ имаше няколко броя... питай да ти изтеглят в твоя магазин.

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Тия съвсем са се смахнали. Приятел поръча два импакта от Лидъл германия. Нямали винтоверти и пратили само батерии със зарядни за половината пари.
              Кой импакт?
              Аз бях тръгнал да поръчвам 20V верт и други неща, но и дветв карти не ми приема...а нямам PayPal. Бесен съм, щото имаше и 12Вт верт и свърши.

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                Кой импакт?
                и дветв карти не ми приема...а нямам PayPal.
                И аз така пробвах с различни карти, но само с PayPal стана, друго не прие.
                Николай Папазов

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                  Кой импакт?
                  Аз бях тръгнал да поръчвам 20V верт и други неща, но и дветв карти не ми приема...а нямам PayPal. Бесен съм, щото имаше и 12Вт верт и свърши.
                  Малкия. На 1/4.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Няма ги. В онлайн магазина пише, че има, ама няма.
                    Отказах пратката с батериите, тея хич не мислят, сега си чакам парите.

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Това с резбата е много по Ок,отколкото със фиксиращ болт,а както споменахме,човките в комплекта нови трябва да се изхвърлят.

                      Нямат на резба,нито в елимекс,нито в Кузмов,нито в Комет
                      Сам си си отговорил какъв е проблема на резбата

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        В 8.10ч си взех поялник от Лидл. Видях 5-6 човека се награбили със заваръчни апарати и вече бяха свършили(поне на рафта) голям интерес явно, голяма работа
                        П.П. няма калайдисване тази човка
                        "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Aз, понеже съм в провинцията в момента, заръчах на сина да отде сутринта да купи телоподаващото. Та отишъл към 8 часа и естествено заварил празен рафт. ще се чака явно за догодина.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
                            Aз, понеже съм в провинцията в момента, заръчах на сина да отде сутринта да купи телоподаващото. Та отишъл към 8 часа и естествено заварил празен рафт. ще се чака явно за догодина.
                            Сутринта(към 8:30) минах да си взема колелца и разни спрейчета и имаше налични телоподаващи. Това в магазина в Овча купел. Подозирам, че и в други магазии има наличности.
                            I'm not Lost, I'm Discovering !

                            088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Moят в студентски град е гледал. Довечера като се прибира ще мине през този на бул. Каблешков. То аз щях да отида рано,рано, но в Лом няма Лидъл, а до Монтана не ми се рззкарваше в тази поледица.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Аз сутринта минах за едни наколенки и точно зареждаха цяла количка с телоподаващи. Лидъл Х. Димитър
                                124 -> 164
                                T4

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X