Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
    Наблизо имам един Глобус Баумаркт,от известно време се сополявя по техните акумулаторни инструменти Greenworks .
    Имат доста разнообразни уреди и големи батерии -24 волта,4 амперчаса,но и цените им се доближават до марковите.
    Aкумулаторните резачки 80 волта ме впечатлиха навремето. Иначе имат доста безчеткови машини от тази марка, няма как да са евтини. Тази верига маркети е известна със 7 годишната гаранция на някои брандове. От тях имам два Meister Craft-a , миксер Atika и машина за плочки Credia.
    Последно редактирано от mitko 53; 11-01-18, 20:08.

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от mitko 53 Преглед на мнение
      Aкумулаторните резачки 80 волта ме впечатлиха навремето. Иначе имат доста безчеткови машини от тази марка, няма как да са евтини. Тази верига маркети е известна със 7 годишната гаранция на някои брандове. От тях имам два Meister Craft-a , миксер Atika и машина за плочки Credia.
      Сигурно стават нещата,не са спешни,като има пари може да си взема нещо за проба
      Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Вече си имам ел. пила. Благодаря още веднъж.
        И аз си купих пила. Не знам за какво и кога ще ми потрябва, но щом Тарга си е купил. значи си заслужава.
        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Здравейте, колеги! Виждам, че тук се е заформила сериозна тема относно лидълските инструменти. Искам да ви питам конкретно за нещо - става въпрос за Parkside перфоратора 800w, който ще бъде пуснат в събота (20.1 има го в брошурата) - какво ви е мнението като цяло, някой колега ако има този или подобен модел какви са впечатленията му. Ясно ми е, че не мога да очаквам чудеса или високо качество, но поне спецификациите на хартия/само тия 1.2j са ми странни/, комплектовка, гаранция и цена изглежда добре. Идеята е да се ползва от "домашен майстор" - нищо особено, като се наложи някоя дупка да пробия или да къртя нещо да имам под ръка за да не се мъча със старата бормашина или да мъкна постоянно служебните перфоратори, а да ми е подръка вкъщи. Оборудвах се с доста инструменти, но за перфоратор все се каня, не ми трябва постоянно, а и не ми се дават много средства, 80 лева звучат примамливо. Ако някой има преки впечатления от машината и я използва моля да сподели, тъй като съм в чуденка дали си струва и добра инвестиция ли е, ще ви бъда много благодарен, поздрави!
          Последно редактирано от speedevolution; 12-01-18, 10:12.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Този модел не съм сигурен дали са го пускали до сега, но за другия има доста положителни неща изписани. Аз ползвам него за домашни нужди и съм много доволен.
            "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Това посоченото има данните на ударна бормашина и лично аз не бих го купил. Както е казано в горния пост - по-добре големия вариант, поне ще има малко повече мощ.

              П.П. Мнението ми е породено от горчив опит с доста по-солидно изглеждащи и теглово и на външен вид екземпляри. Едни нямаха съединител, други само бучаха и трещяха стряскащо а обема на свършената работа клонеше към нула.
              П.П.2. Чел съм някъде, че машина с удар много под 3J в общи линии е детска занимавка.
              Последно редактирано от коко келеша; 12-01-18, 11:49.
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Той в тухла ще си пробива без проблем, в бетон как ще е? Купуваш, намираш бетонена колона пробваш и ако не ти хареса им го връщаш за това поне проблеми няма.
                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
                  Той в тухла ще си пробива без проблем, в бетон как ще е? Купуваш, намираш бетонена колона пробваш и ако не ти хареса им го връщаш за това поне проблеми няма.
                  Ама ти трябва да намериш и 15-16мм бургия, за да проведеш сериозен тест. С 10мм и бормашините нямат големи проблеми особено ако си с достстъчни масогабарити.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    1.2 J действително е малко слабо, но за дупки за дюбели в стената ще се справя. Със сигурност по-добре от ударна бормашина. 2-2.5 J преди 10 години бяха професионални леки перфоратори. Към днешни дни лек профи перфоратор е 3J . Т.е. това за вкъши трябва да работи. За къртене, дори малко, с тези 1.2 J наистина може да забравиш.
                    Technical Rescue Direct - life lies in courage
                    http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Досега не са пускали този модел. Най- близко като характеристики, пускан е тозиhttp://www.lidl-service.com/cps/rde/...A2%D0%9E%D0%A0 . Ако накой го има да сподели как пробива. Аз поне не очаквам чудеса, като знам с каква скорост пробива акумолаторният 1,1 J ,два пъти по- бавно от 2,6 джаулов на ток. Над 10мм. пък си е мъка.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Имам големия,1,5kW,дават го 5 джаула.Минуса му е че е тежичък.Ако тряа да работиш на таван ще ти трябват повечко почивки.Иначе при децата издупчих 20санта панел с 12мм без изобщо да му направи впечатление.И струваше 120 кинта.За тия 40 кинта разлика,тоя дет си го избрал,малък ми се струва!Ама си е мое мнение де!А верта,коледния съм повече от доволен!
                        п.п.А тоя акумулаторен мултишлайф заслужава ли си?
                        Последно редактирано от traun; 13-01-18, 08:25. Причина: допълнение....
                        Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                        0888854582
                        Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                        Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          И аз го имам големия, но той си е друга категория, повече го ползвам като лек къртач. Този си е за работа с една ръка, но аз поне не бих го купил, бих изчакал ако ми трябва този с въртящите се четкодържатели и 3 j удар.

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от Сандо Преглед на мнение
                            Поръчах го този от немското Лидъл, да видим сега кога ще пристигне...
                            17лв. е доставката с Габко, тотала е 130лв.
                            124 -> 164
                            T4

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              За евтините перфоратори... Имам един евтин "Баукрафт" от 2 години. Съвсем любителско ползване- гипсокартон на таван в една стая, няколко шкафчета на стената, закачалки, кухненски "гръб", корнизи... Не използвам свредлата от комплекта в куфара. Купих си по-скъпи- 6 и 8мм. на "Вюрт". До тук съм предоволен. Изби си цената, а още мирише на нов, като отворя куфара.

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Някой имал ли е досег със станцията за запояване която ще я пускат на 18.01 ?
                                "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X