Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Инструменти от Лидл

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Инструменти от Лидл

    Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
    Някой имал ли е досег със станцията за запояване която ще я пускат на 18.01 ?
    Аз имах досег с един от предните модели и ми вършеше чудна работа. Човката нещо бързо замина, но подозирам, че аз съм си виновен за това. Малко падна от високо един ден и спря да грее, но и за това пак аз съм си виновен.
    I'm not Lost, I'm Discovering !

    088 три 3 четири 0 94 нула - Филип

    Коментар


    • От: Инструменти от Лидл

      Първоначално публикуван от dido uzunov Преглед на мнение
      Някой имал ли е досег със станцията за запояване която ще я пускат на 18.01 ?
      Работи отлично,почти всеки ден ремонтирам нещо,човките са много калпави,но са на резба,избери си някакви читави,мисля 4 мм.е резбата.
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Инструменти от Лидл

        Потвърждавам - човките на лидълските поялници не стават за нищо!
        В елимекс имат хубави човки.
        Аз успях да утрепа една станция ( от по-големите ) и гаранционно ми я замениха с една подобна на тази дето ще пускат. Предполагам карантията вътре е същата, но преждевременно си взех "истинска" поялна станция и нямам много наблюдения върху лидълската.

        Коментар


        • От: Инструменти от Лидл

          Някой ако може да даде мнение за телоподаващото,което ще пуснат на 18.01,ще бъда много благодарен.Никога не съм работил с такава техника.Ще го ползвам любителски.

          Коментар


          • От: Инструменти от Лидл

            Дефинирай "любителски". И все пак, накратко - не ти трябва. По личен опит знам, че изискванията порастват обикновено след покупката и тогава започват благословиите.

            П.П. Ако все пак имаш бегла представа за какво ще го ползваш, може да го вземеш за проба и евентуално веднага след това да го върнеш, но не знам дали си заслужава гимнастиката. По-добре за подобна сума да вземеш чист инверторен електрожен. 1мм ламарина няма да можеш да завариш, но всичко от 2 мм нагоре ще е поне здраво ако не и красиво заварено.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Инструменти от Лидл

              Предполагам това телоподаващо е трансформаторно-мина им времето. Тези които все още се ползват са друг клас машини, не са особено мобилни и не са за в къщи. Мъчих се доста време с един Айнхел(много сходен на тоя), но поне беше със СО2 и консумативът му е евтин. Колегите по горе са ти го казали точно- не ти трябва.
              "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

              Коментар


              • От: Инструменти от Лидл

                Някаква идея за маркуч за импакта?
                В Райдер има за 40лв.

                Коментар


                • От: Инструменти от Лидл

                  Закупих от ЛИДЛ в края на декември 2017 г. 20 волтовия винтоверт с батерия от серията X-team....Разпробих отвори в каса на метална врата и...патронникът, по точно ,,шийката" на патроника се разби и зелият патронник излиза от верта..Може и така да се ползва, но да го имате предвид.
                  Иначе са коректни с гаранцията. Двата броя мни старт батерии, ги приеха и ми върнаха парите...коректни са. Продават и боклуци, но си спазват гаранцията стриктно!
                  https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                  Коментар


                  • От: Инструменти от Лидл

                    Лазерният метър на Парксайд, как го оценявате? Видях, че има изостанали за 35 лева и купих едни, но ми се струва, че не мери точно. По-конкретно, за разстояния под 1 метър, не мери точно...летвичка 320 мм дъжина, я отчита, като 430 мм /0.430 метра /?? Малък такъв, компактен е далекомера. Някой друг има ли го? Ако да, моля, нака сподели впечатленията си.
                    https://www.youtube.com/watch?v=f4KS0m24Lts

                    Коментар


                    • От: Инструменти от Лидл

                      Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                      Лазерният метър на Парксайд, как го оценявате? Видях, че има изостанали за 35 лева и купих едни, но ми се струва, че не мери точно. По-конкретно, за разстояния под 1 метър, не мери точно...летвичка 320 мм дъжина, я отчита, като 430 мм /0.430 метра /?? Малък такъв, компактен е далекомера. Някой друг има ли го? Ако да, моля, нака сподели впечатленията си.
                      Провери от къде е настроен да мери . Дали от предният или от задният край на уреда . Също тези уреди имат и ограничения за минимални възможни мерения . Непознавам точно този модел от тази марка и заради това не мога да дам по-добри съвети .
                      По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                      Коментар


                      • От: Инструменти от Лидл

                        Благодаря за мненията за телоподаващото.Явно ще се търси нещо истинско.

                        Коментар


                        • От: Инструменти от Лидл

                          Първоначално публикуван от hakama Преглед на мнение
                          Някаква идея за маркуч за импакта?
                          В Райдер има за 40лв.
                          За чупещ маркуч ли става въпрос? Аз си взех от пректикер един за 7-8 лева лятото.
                          Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                          Ford Fiesta 1.4 Tdci

                          Коментар


                          • От: Инструменти от Лидл

                            Първоначално публикуван от andreiS40 Преглед на мнение
                            Иначе са коректни с гаранцията. Двата броя мни старт батерии, ги приеха и ми върнаха парите...коректни са. Продават и боклуци, но си спазват гаранцията стриктно!
                            Какво се случи с батериите, че ги върна? Моята се наложи да я използвам на акумулатор, който превърташе стартера но с не достатъчно обороти да запали, след включване на напълно заредена батерия ефекта беше минимален, започна да излиза пушек от черната кутийка и до там. За телефон да зарежда става, но индикацията не е коректна, колко заряд е останал.
                            Не важно кто напротив, важно кто рядом.

                            Коментар


                            • От: Инструменти от Лидл

                              Първоначално публикуван от _kalata_ Преглед на мнение
                              Потвърждавам - човките на лидълските поялници не стават за нищо!
                              В елимекс имат хубави човки.
                              Аз успях да утрепа една станция ( от по-големите ) и гаранционно ми я замениха с една подобна на тази дето ще пускат. Предполагам карантията вътре е същата, но преждевременно си взех "истинска" поялна станция и нямам много наблюдения върху лидълската.
                              Днес си купих стандартни човки за поялника,понеже нямаше на резба никъде,си нарязах резба и така.


                              Последно редактирано от Roninn; 15-01-18, 21:46.
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Инструменти от Лидл

                                Тия съвсем са се смахнали. Приятел поръча два импакта от Лидъл германия. Нямали винтоверти и пратили само батерии със зарядни за половината пари.
                                За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                                Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X