Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ваксиниране за Н.В. Коронавируса

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Натиснете снимката за да я уголемите

Име:vaccine.jpg
Прегледи:368
Размер:234.0 КБ
ID:6695502

    Грозната истина към днешна дата. Пък вие си спорете за или против ваксините.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • s_s1
      s_s1 коментира
      Редактиране на коментар
      Това само за Европата, нали?
      А може ли графиката за ваксинация за света?

    • Чавдар (V93)
      Чавдар (V93) коментира
      Редактиране на коментар
      https://ourworldindata.org/covid-vaccinations Избирай си
      В световен мащаб изпадаме извън графиката

    • kbot
      kbot коментира
      Редактиране на коментар
      Обаче, у нас яко бием тъпана - как са дошли некви си 4000 ваксини и стях почваме " масовата" ваксинация на няколко милиона българи.

  • Аз пък да ви светна как се съхраняват ваксините във Варна.

    На първия етаж в РЗИ-то в коридора дето влиза сулю и пулю и няма даже и охрана......

    Не виждам и май няма някаква ключалка т.е. всеки може да си вземе

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1.jpg
Прегледи:348
Размер:49.7 КБ
ID:6695617

    Land Rover Discovery II, V8 4.0
    VW Golf VI variant
    Гагич: "...Никой сериозен оффроудър не е сложен заводски на въздух, само СУВ за пред нощния чалга-клуб, пред кафето и за друсни-полянка..."

    Коментар


    • p-pleven
      p-pleven коментира
      Редактиране на коментар
      Земи малко и пускай в "Обяви" на форума

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Не виждам за какво им е охрана на ваксините. Това, че първите бройки дойдоха с фанфари и охрана като за американския президент не означава, че тива е правилно.

  • Либхер.
    модерна работа.
    )))
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Друго си е Варна.
      Ако изритат оня руски боклук ще цъфнат бързо.

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Там проблема е трибуквен.

    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Те са вързани нещата

  • Почна се цакането . https://www.vesti.bg/temi-v-razvitie...fajzer-6120293
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Като гледам за нас цената е по две на еврейската . https://clubz.bg/106464-evropejskite...e_500_mln_leva Щом Б.Б. казва че нещо толкова ще ни струва то със сигурност ще е и по скъпо . Ако приемем че евреите плащат около 30 евро за доза на нас ни трябват за да стигнем заветните 70 % около 5 милиона дози това са едни 150 милиона евро . С чудо фризерите и всичко останало до 200 милиона да го докараме пак са по малко от сметките на Боко . Евреите до края на февруари планират да са приключили тая кампания ние няма да сме я почнали . Вчера го слушах здравния министър споменаваше че нещо повече ваксини ще имало някъде юли месец та до догодина по това време белким приключим .

    • NovemberCharlie
      NovemberCharlie коментира
      Редактиране на коментар
      Цената за Израел е 28 долара на бройка, а за ЕС е 15.

    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      В случая няма никакво значение каква е цената . И един човешки живот да спаси ваксината всяка цена си заслужава .
      Последно редактирано от sek.1; 20-01-21, 03:41.

  • Ваксинации в наше село

    Друго си е да си почетен консул

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:FB_IMG_1610875127062.jpg
Прегледи:272
Размер:25.0 КБ
ID:6696734
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • Ясен
      Ясен коментира
      Редактиране на коментар
      Ваксината на Астра-Зенека ще бъде одобрена. А ако не бъде - всичките тия поръчки са "под условие" - ако се одобри, тогава.

      И е много по-евтина от на Файцер.

      Иииии кажи-речи пак толкова ефективна.

    • turtey
      turtey коментира
      Редактиране на коментар
      Ситуацията е такава че и аз да направя ваксина, пак ще я одобрят.
      Не е там проблема.

    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Явно не е точно така . Много рядко някой от учените от БАН успява да пробие някъде в някоя медия и да спомене нещо за нашата ваксина която се разработва .

  • Аз ли съм тъп, или ни правят на луди?
    Тази сутрин казаха,ч е новата доставка, макар да е наполовина от очакваното щяла да осигури втората доза на ваксинираните от първата вълна.

    Ами нали преди 20 дни казваха как 5000 дози(или колкото бяха там) щели да стигнат за 2500 човека, щото да имало гарантирано по втора доза на човек.
    Сега-новата партида щяла да е като втора доза...
    Или някоя мисирка пак не е разбрала нещо?
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Аз ли съм тъп, или ни правят на луди?
      За първото не знам, второто е сигурно.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • Кольо
        Кольо коментира
        Редактиране на коментар
        Аз пък знам за първото

    • Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Аз ли съм тъп, или ни правят на луди?
      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      За първото не знам, второто е сигурно.
      Късно е, мина се много време и вече наистина си вярват​​​​​​​
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • В Калигорния спряха 300 000 ваксини и май спряха и ваксинирането. Нещо било менте... Таааа, внимателската с тия експерименти!
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • Аааааа конспирацияяяяяяя,не може да е вярно
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • Дааа дааааааа ...


            Решението на държавата (да поръча 4.5 млн. дози от по-евтината, но все още неодобрена ваксина на "Астра Зенека" - бел. ред.) не е икономическо, нито политическо, а здравно. То е по препоръка на здравните експерти. Това каза пред "Нова телевизия" вицепремиерът Томислав Дончев в отговор на въпрос дали е допусната стратегическа грешка при поръчката на ваксините, след като междинните данни показват, че България изостава от редица страни в процеса на ваксинирането. Повече четете тук. "Дали сметката е била правилна или не, да изчакаме няколко месеца. Надявам се към средата на годината ваксинационният процес да има ефект, да има значително забавяне на заболяването и тогава ще правим анализ", призова той.
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • Като се успиш и замоташ на старта и стартираш по-късно много е трудно да догонваш другите.
              Очаквам за летния сезон примерно израелците извършили ваксинацията до пролетта и изкоренили вируса на тяхната територия да ограничат своите граждани да не посещават такива държави като България, където с тези темпове ще ни ваксинират до 2032 г.
              Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

              "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

              Коментар


              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Защо да ги ограничават? Да не се разболеят?

              • s_s1
                s_s1 коментира
                Редактиране на коментар
                Според написаното в медицински издания на база изследвания на преболедували ковид със съответните нива на антитела ги задържат над нормата в която не съществува вероятност да се заразят отново в продължение на мин.3 средно 5-6 месеца. Ваксините на Пфайзер и на Модерна на първите ваксинирани групи изследвани за антитела ги задържат над необходимите нива за поне 6 месеца. При имунизация + преболедували за 6 месеца ковид поне 65% ще бъде изкоренен вируса за дадена държава и ако няма вълна от заболели няма да се налага повторна ваксинация.

              • p-pleven
                p-pleven коментира
                Редактиране на коментар
                Ваксинация след проболедуване не пречи. Нищо чудно всички да минат под иглата.

            • Ебасимусимолядругарко
              Яко заден ход, иначе не било ...


              По време на срещата здравният министър Костадин Ангелов уверил, че не България е взела решение от кои ваксини колко да поръча, а само е упълномощила с решение на парламента Европейската комисия да действа от нейно име при поръчките. "В тази връзка ние под никаква форма не сме имали възможност да договаряме количества на дадени производители или да определяме цена на ваксини", обяснил министърът.
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • Всъщност, точно това е логиката на антиваксърите - нека другите се ваксинират.
                Та ако поизчакаме, може и да не се наложи ваксинация у нас
                Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                Коментар


                • s_s1
                  s_s1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  Ваксинация у нас ще се наложи, ако не искаме да дочакаме стадния маймунитет със съответните последствия за живота, здравето и икономиката.

              • Нека видим резултатите от опитните мишки, пък сетне ще вземем решение. Така се прави.
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X