Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хранене според кръвната група!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Хранене според кръвната група!

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Здравословното хранене в никакъв случай не отменя здравословното пиене и здравословното пушене.
    Чел съм, че здравословното пиене включва само вода, но за здравословно пушене не съм намерил матр'ял.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • От: Хранене според кръвната група!

      Първоначално публикуван от Dydo Преглед на мнение
      Поради което не споделям и мнението на колега, че темата не била сериозна, че подхождала по-скоро на сайтове, дето пишат бг мамите и т.н.
      Значи в тая тема са се изтрепали да дават акъл, в тази също. А пък тази тука им била несериозна. Ето още една, ама много техническа тема.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Хранене според кръвната група!

        Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
        Брат,ти си за съжаление,това ти го казвам от позицията на трикратен републикански шампион за юноши и два пъти мъже,на колко си години,активен състезател ли си,ходиш ли на състезания?
        30 години, не се състезавам, опитвам се да държа спорта на границата между "спорт за здраве, удоволствие и релакс" и "спорт причиняващ травми"... е сега.. не броя съревнованията в залата и на пистата .

        Иначе в момента спокойно мога да твърдя, че физически и чисто визуално съм по-добре от 80% от не наборите а 20-25 годишните.. но заради генетиката си, ако спра с тренировките за няма и половин година сигурно ще замязам на въпросните 80%. Миналата година бях стигнал до около 10% мазнини, сега съм може би 12-13% и просто няма мърдане заради пустия режим .
        Последно редактирано от _kalata_; 27-05-15, 15:46.

        Коментар


        • От: Хранене според кръвната група!

          Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
          Чел съм, че здравословното пиене включва само вода, но за здравословно пушене не съм намерил матр'ял.
          И яденето, и пиенето, и пушенето може да се правят с качествени продукти, и с некачествени такива. Аз дето изобщо не пуша правя принципна разлика между миризмата на тютюн и гнусната смрад от евтини цигари. Трудно мога да повярвам че за здравето няма разлика.

          Коментар


          • От: Хранене според кръвната група!

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            И яденето, и пиенето, и пушенето може да се правят с качествени продукти, и с некачествени такива...
            Щом ги има в природата и човекът е тръгнал да ги консумира, значи е имало защо - някакъв полезен ефект. Прекаляването и злоупотребата са друг въпрос. Все едно да кажеш, че на овцете не трябва да се слага буца каменна сол да ближат, щото в естествената им среда не се среща ? То и готвеното месо не се среща в естествената среда на първобитния човек (мощен аргумент на разни вегетарианци и суровоядци)...
            "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

            Коментар


            • От: Хранене според кръвната група!

              Ти много вярваш на природата, тя не е толкова стриктна и старателна. Някои от полезните ефекти се изчерпват с прочистване на популацията от индивиди със слаби ангели или слаб акъл.

              Но изобщо си прав - хубавото си е хубаво. Каквото и да те убеждават някои.

              Коментар


              • От: Хранене според кръвната група!

                Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                Ти много вярваш на природата, тя не е толкова стриктна и старателна. Някои от полезните ефекти се изчерпват с прочистване на популацията от индивиди със слаби ангели или слаб акъл.
                Е, да - има напр. отровни гъби
                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                Коментар


                • От: Хранене според кръвната група!

                  Това според коя зодия става за закуска

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150528_094721.jpg
Прегледи:1
Размер:144.1 КБ
ID:5662683
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Хранене според кръвната група!

                    [QUOTE=turtey;2771431]Това според коя зодия става за закуска

                    /[QUOTE]

                    Ермалък ийа? Обаче положителна.

                    Коментар


                    • От: Хранене според кръвната група!

                      Това със сигурност, според разните предписания, ако си с нулева кр. група трябва след тази закуска да се замонашиш и като св. Иван Рилски да пасеш тревички и да рупаш коренчета до края на дните си.
                      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                      Коментар


                      • От: Хранене според кръвната група!

                        0 +


                        Има и бая сланинка в месото ако не се види под доматито
                        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                        Коментар


                        • От: Хранене според кръвната група!

                          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                          0 +


                          Има и бая сланинка в месото ако не се види под доматито
                          По принцип един от многото теориЙ гласи, че на закуска може повече да ядеш, а пък на вечеря - не по-късно от 19 ч. и много лекичко, щото спейки най-се дебелеело
                          Веднъж по Татово време ходих с майка ми на някакъв миньорски обект към Крумовград. Тръгваше се в 5 часа с микробусче, към 8 се стигаше на обекта и... се закусваше. В стола едни тави с цвърчащи прясно изпечени кюфтета, кебапчета, пържоли, цели печени пилета, казани със супа... Майка ми взе по една филийка с мед и алпака канче с чай... около нас сърбат чорби, плюскат-мляскат кюфтета. Аз питам: "Какво е това ?" А майка ми: "Така закусват миньорите. На обяд ще има печено теле на чеверме, тогава ще си похапнем и ние"
                          "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                          Коментар


                          • От: Хранене според кръвната група!

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Не,ходих за морална подкрепа на един колега който даваше кръв за един негов роднина,оказа се че има високо кръвно и не му дават да даде кръв,после плати на един ром да даде кръв срещу бележка,после трябваше да го утешавам че рома не е повече човек от него,беше съкрушен колегата,та замалко да дам вместо него.
                            Ако беше дал, щеше да си знаеш кръвната група.

                            Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение

                            Тази табличка е леко разместена

                            Между другото някъде из форума има прилична тема за кръвните групи. Кое какво е, защо и т.н.

                            По темата: мен например ме изумява, че никой не отчита в диетата дали подопитният е секретор или не е
                            Последно редактирано от deyan_h; 28-05-15, 19:10.
                            - Зверь, самый лютый, жалости не чужд.
                            - Я, леди, чужд. Так, значит, я не зверь.

                            Коментар


                            • От: Хранене според кръвната група!

                              Кръвната група би трябвало да си я знае всеки, ходил в казарма. Освен, че даваха листче с указания каква е, което стоеше във военната книжка, трябваше да си я избродираш или да зашиеш малък етикет с нея на яката (от долната страна) на зимната, лятната, парадната, маскировъчна и всякакви други зачислени униформи, както и от вътрешната страна на кепетата, фуражката, ушанката и всички зачислени шапки (само на каската не се бяха сетили да искат). Чувал съм и разни легенди, че в някакви БГ-войски ги карали да си я татуират на сгъвката на ръката, при вената, ама не вЕрвам, така са правели на концлагеристите, за да им точат кръв за нуждите на Вермахта.
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • s_s1
                                s_s1 коментира
                                Редактиране на коментар
                                Чел съм, че Хамерикутските наемници трябвало да татуират кръвната група на меката част на ходилото си.

                            • От: Хранене според кръвната група!

                              Първоначално публикуван от deyan_h Преглед на мнение
                              Ако беше дал, щеше да си знаеш кръвната гр...
                              Не е задължително, особено в днешно вряме.
                              А тези простотии се правят от името на всички ни.
                              Даника
                              Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X