Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житна диета - дали ще издържа ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Житна диета - дали ще издържа ?

    Първоначално публикуван от mihov_1969 Преглед на мнение
    .
    Истината е- енергоприхода да е по-малко от енергоразхода.Това като количество..
    Доктора е абсолютно прав. Енергийния баланс на организма трябва да е отрицателен.
    Всъщност има само три диети които бързо и ефикасно свалят килограми, но не са препоръчителни:
    1. Любовна мъка
    2. Болест
    3. Глад, ама глад.
    Моето разбиране е, че диета трябва да се спазва по лекарско предписание ако има някакво заболяване на храносмилателната система.
    Всички вегетариански измислици които спародично съм опитвал водят само до едно - отпадналост и треперене на коленете и то само ако в едно ядене прескоча месото. Аз съм десетина килограма над нормата, в момента 20, но това е от отминалия празнично-банкетен сезон, живот и здраве на корта...
    Но пък се чувствам в силата си и нямам бръчки.
    В тази връзка няколко лафа:
    До 30 годишна възраст може винаги да се отслабне, до 40 - може но трудно и над 40 - невъзможно.
    Тези които са на диета си ходят гладни и дебели.
    Един кон който не си яде зобта го застрелват.
    сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
    dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

    Коментар


    • #62
      От: Житна диета - дали ще издържа ?

      Хайде и от мен малко следа в темата - житната е само за пречистване, там някакви пълнолуния се гонят (от жената знам де, аз никогиш) но не се отслабва, някой писа нещо за 2 кг. , м чи то само сутрин отслабвам с толкова.
      За отслабване само с диети - гладни да, в смисъл наистина без манджа, иначе става с нормално хранене и много движение, братовчед ми от 120 свали на 80 за 6 месеца с балансирано хранене, по 5 пъти дневно, и много упражнения. Ама диването няма 40 г.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #63
        От: Житна диета - дали ще издържа ?

        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
        Висок съм 180 см и тежа около 90 кг. Няколко пъти се е налагало да сваля за 1 месец 10 кг и да задържа теглото, като максимума ми беше 26 кг за 40 дни. Планира се диета от зеленчуци на салата със зехтин и сирене, до 0,5 кг на ден общо. Отслабването фактически е самоизяждане на организма, затова не е нужно да обяснявам, че той се бори яростно срещу това с всички средства: лошо настроение, отпадналост, понякога главоболие и в началото адски глад. Затова, първото условие за успех е самомотивацията - необходима е много важна причина, за да устоиш на самоизяждането! Зорът е около 5-7 дни. След това мозъкът активира хормоните на радостта и нещата се възприемат по-лесно. Пие се поне 2 литра вода дневно. Ако не можете без алкохол, може по 50 мл - напр. водка, джин или мастика, разредени с вода. При повече пиене се активира пиянския глад и нема отърване.
        За да се избегне спихване на тялото са необходими ежедневни упражнения без уреди. Сутрин се става при изгрева, следва бърз тоалет и чаша вода. След загряване на ставите и кръста се започва с комбинирани коремни преси от лег, напр. по 10 от вид. Правят се на твърдо легло или на пода, но върху твърдо шалте, напр. татами. Важно е да не се натърти опашния прешлен, че после боли много гадно, но за дълго. Щом усетите отмаляване, сменете упражнението. Когато се изморите, започнете лицеви опори. Тази комбинация се повтаря няколко пъти, с продължителност до 1 час. След работа правете по 1 час лек крос из парка или поне интензивно ходене и после коремните преси и лицеви опори. Целта е след влизане в кондиция коремните преси да са 200, лицевите - поне 100/ден. Тренирайте така, че да не се преуморявате.
        Много важно е правилното дишане, като вдишвате при разтворени крайници и издишвате при сгъването им.
        Хранене - поне 1 час след разпускаща почивка. Пийте много вода.
        Когато усетите нужда - ведната в тоалетната и никакво стискане.
        Пак ще добавя, че е необходим лекарски контрол, въпреки че аз това никога не съм го спазвал.
        Направо ти завиждам за волята, това което казваш е неизпълнимо за 905% от хората!
        Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
        :D

        Коментар


        • #64
          От: Житна диета - дали ще издържа ?

          Колеги, що си причинявате това!?
          От природата си, никой не мож избяга. Яжте, пийте и си носете новите дрехи, че всички сме временни.
          Your conscience is all you can take to your grave.

          Коментар


          • #65
            От: Житна диета - дали ще издържа ?

            Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
            Висок съм...........
            Ето това е потвърждение на принципа за плюс калории-минус калории. Яжте трева, пийте вода, натоварвайте се яко, да видим дали няма да отслабнете.
            Аз понеже освен чревоугодник съм и мързел-не мисля да правя по 200 коремни преси. То като младо едвам правех 100, и то тренирах специално. Лицеви опори никога не съм можел да направя повече от 10-12, вече не повече от 1-2. Умеенето да правиш много лицеви опори е вид талант като пеенето и рисуването. Или го имаш от Бога, или не.

            Да кажа, че външния ми вид изобщо не ме притеснява. Как изглеждам ми е последна грижа, но повечето килограми се отразяват на здравето ми, усещам си го осезаемо. Преди 15 години заради един бас свалих от 95 на 75 кг, и като бях слаб имах чувството, че не вървя по земята а летя на два пръста над нея. Та знам какво е да си слаб, и какво е да си дебел. На мен ми пречи, и искам да сваля малко кила, ама годинките вече са над границата до която можело да се отслабва(40), а и бирата ми се услажда твърде много, а с мезе е много по-добре, та процеса е малко бавен
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #66
              От: Житна диета - дали ще издържа ?

              Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
              1. Любовна мъка
              Не става, като млад бях много влюбчив(то и сега, ама вече думата любов има малко по-друго значение за мен) та любовна мъка съм преживявал няколко пъти. Е, нито грам надолу. Ама де да знам-може пък да не съм бил чак толкова влюбен...
              Другите два метода действат безотказно, ама по-добре дебел, отколкото да ги изпробвам.

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              ........там някакви пълнолуния се гонят........
              Те това са пълни дивотии и али-бали.
              Още малко ще вкарат в коя зодия и в кой точно асцдент(така ли беше...) да започнеш и да свършиш диетата.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #67
                От: Житна диета - дали ще издържа ?

                Не знам за вас, ама аз не се мисля за дебел, просто не съм достатъчно висок за килограмите си

                Коментар


                • #68
                  От: Житна диета - дали ще издържа ?

                  Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                  Не става, като млад бях много влюбчив(то и сега, ама вече думата любов има малко по-друго значение за мен) та любовна мъка съм преживявал няколко пъти. Е, нито грам надолу. Ама де да знам-може пък да не съм бил чак толкова влюбен...
                  .
                  Минал си метър
                  По-добре, че не си разбрал разликата.
                  То никога не е късно де.....
                  сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                  dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                  Коментар


                  • #69
                    От: Житна диета - дали ще издържа ?

                    Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                    Не знам за вас, ама аз не се мисля за дебел, просто не съм достатъчно висок за килограмите си
                    И аз така
                    Искам само да уточня , че нямам тази диета за Панацея просто реших да я пробвам и да споделя с вас.
                    Иначе до сега най-сериозен и траен ефект съм имал от комбинацията тичане и малко ограничение и това за период от поне 9-12 месеца.
                    Качваме килцата с години а искаме да ги свалим за дни е не става!
                    Тази диета е по-скоро пречистваща отколкото за слабеене.
                    Ако някой иска нека да я тества и сподели.
                    За сега резултата е :
                    -забравих си житото сутринта
                    -имах толкова работа че забравих че съм го забравил (това бе в моя полза)
                    -цял ден съм изпил 2 чая без захар и малко мед
                    -вечерта си изядох житцето почти сурово че бях малко гладен
                    -3 големи ябълки
                    -9 ореха

                    До момента не се чувствам пречистен и отслабнал
                    Тази сутрин бях с 2 кг по-малко от първата сутрин , но мисля че съм се поосвободил от излишни течности ,което също е положително.
                    Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                    :D

                    Коментар


                    • #70
                      От: Житна диета - дали ще издържа ?

                      Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                      И аз така
                      Искам само да уточня , че нямам тази диета за Панацея просто реших да я пробвам и да споделя с вас.
                      Иначе до сега най-сериозен и траен ефект съм имал от комбинацията тичане и малко ограничение и това за период от поне 9-12 месеца.
                      Качваме килцата с години а искаме да ги свалим за дни е не става!
                      Тази диета е по-скоро пречистваща отколкото за слабеене.
                      Ако някой иска нека да я тества и сподели.
                      За сега резултата е :
                      -забравих си житото сутринта
                      -имах толкова работа че забравих че съм го забравил (това бе в моя полза)
                      -цял ден съм изпил 2 чая без захар и малко мед
                      -вечерта си изядох житцето почти сурово че бях малко гладен
                      -3 големи ябълки
                      -9 ореха

                      До момента не се чувствам пречистен и отслабнал
                      Тази сутрин бях с 2 кг по-малко от първата сутрин , но мисля че съм се поосвободил от излишни течности ,което също е положително.
                      Направо ти съчувствам! Цяла вечер ще гледаш тавана!
                      След два -три дена ще ти изчезне желанието за секс, след седмица започват халюцинациите.........

                      И като ти приключи ...хрумването и като скъсаш синджира ....малей.
                      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Житна диета - дали ще издържа ?

                        Ей, миризливец(надявам се да си схванал хумора)-как я мислиш ти тая-с шепичка житце и малко гола вода дето и викат чай да изкараш 10 дни? Или колкото бяха там...
                        Ако се налага-война, мор, жената те е изгонила-как да е, всичко се случва на този свят. Ама доброволно да се подлагаш на такъв чанч-е, не не е човешко.

                        Те жените си го могат това, и за тях е естествено. Що им слушаш женските глупости за пречистване и пълнолуния?
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • #72
                          От: Житна диета - дали ще издържа ?

                          Малиии най-интересно сега не съм гладен но сутрин до обяд не ме питай, добре че ми е доста динамична работата , а и утре идват едни одитори та търчим по цял ден.
                          Нямам време да се усетя че съм гладен.
                          10дни ще я карам само после ще си хапна но умерено и с мярка, ОБЕЩАВАМ.
                          А ракийка как ми се пиеее малиии чак ми се вие, но с житце няма да върви .
                          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                          :D

                          Коментар


                          • #73
                            От: Житна диета - дали ще издържа ?

                            Прочети си подписа и остави житото за тогава

                            Коментар


                            • #74
                              От: Житна диета - дали ще издържа ?

                              Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                              , добре че ми е доста динамична работата , а и утре идват едни одитори та търчим по цял ден.
                              Нямам време да се усетя че съм гладен.
                              .
                              Съвсем сериозно: Гледай да не ти падне кръвното и не ти прилошее точно пред одиторите...
                              Може да го изтълкуват погрешно.
                              сто: Тук нормално си подаваме топката като на тренировка и гледаме да не се контузим. Понеже сме от един отбор.
                              dembito: Хардуера можеш да го ритнеш, а софтуера само да го напсуваш

                              Коментар


                              • #75
                                От: Житна диета - дали ще издържа ?

                                Първоначално публикуван от Чичо Преглед на мнение
                                Съвсем сериозно: Гледай да не ти падне кръвното и не ти прилошее точно пред одиторите...
                                Може да го изтълкуват погрешно.
                                М-дам, иди обяснявай после, че е от фазите на Меркурий.
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X