Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житна диета - дали ще издържа ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Житна диета - дали ще издържа ?

    Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
    Давай, аз съм 110 кила, разпределени на 1,72. Искам да падна под 100, хубаво ще е и до 90, но първата цел е 100, пък ако не е много зор-ще продължавам нататък.
    Ако наистина искаш съм сигурен че можеш
    Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
    :D

    Коментар


    • #47
      От: Житна диета - дали ще издържа ?

      Ако си дебел, особено шкембелия, то отслабването само с глад ще те докара до вид на спукан балон и ще те съсипе. Иска си яки упражнения, най-вече коремни преси и лицеви упори сутрин, а вечер, освен тях, тичане или поне дълго ходене. Ясно е, че трябва диета, но тая в постинга ти е трепач в прекия смисъл. Ако искаш схема на упражненията, ще ти я пратя.
      Но първо си направи профилактичен преглед при личния лекар и се консултирай относно диетата и възможните натоварвания със спорт.
      ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

      Коментар


      • #48
        От: Житна диета - дали ще издържа ?

        Колеги помолих ви преди да пишете да мислите. Някои започват добре,но изведнъж изтръскат нещо кафяво и всичко се омирише.
        За да си спестя ругатните ви ще замълча,и ще остана леко анонимен.
        Към автора на темата-виждам ,че малко си плашлив,но все пак си мъж и ,ако имаш интерес ми се обади ще ти кажа много неща които не съм ги чел по книгите,а са ми минали през задника.
        Лично се водя от правилото ,че за да измислиш панацеята требе да си вкараш отровата /вируса/ и това го правя за да мога да говоря по темата в момента.Не минеш ли през ада как да разбереш,че има рай.Помисли дали може да ти бъда полезен и остави настрана майтапа от горния ми пост и ,ако наистина си готов- пътят е само един./начин на живот/
        Сега съм на 45г и от 5 г се унищожавам за да видя какви са последствията,а не да давам съвети кое как и.тн. Лесно е да си лайк от компа
        Моля да ме извините за правописа,ако имам грешки ,но мозъка няма гориво/пореден експеримент/ и ми е трудно.
        Последно редактирано от the_trident; 01-04-13, 23:17.
        ПАВКО
        0888802068

        Коментар


        • #49
          От: Житна диета - дали ще издържа ?

          Не знам някои от разбиращи , колко те самите са отслабвали изобщо дали са пробвали някога.
          Съгласен съм че без спорт не става а и никъде не съм писал , че не спортувам ако иска някой съм ок да направим едно маратонче организирано от форума за да видим кой-колко тича, ходи, плува .
          Тренирал съм и тренирам само дето преди имах повече време което от миналата година бе взето от едно малко сладко русо момченце , което е още трудно ходи за да го заведа да тича на стадиона но и това ще стане (поне съм се зарекъл предстоящата зима да го кача на ски).
          Ако на някои не му харесва темата , защо я чете , защо коментира на мен което не ми харесва го прескачам.
          Не обиждам и не поставям никому етикети това че се държа културно е просто от уважение на всички Вас и форума.
          the_trident Благодаря ти за подкрепата.

          Панацея няма за всеки си е индивидуално просто всеки трябва сам да си напипа това което действа при него и което може да си позволи(финансово или времево)

          Почна ден Трети за сега издържах да видим остават още седем
          Пак на работа пак изкушения (тия колежки напук се нещо вкусно хрускат), а аз гордо си кълва житцето и замезвам с ябълки(само 3 на ден)
          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
          :D

          Коментар


          • #50
            От: Житна диета - дали ще издържа ?

            @ trapper и the_trident: Ако може да споделите повече тук за Вашите методи.
            Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

            "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

            Коментар


            • #51
              От: Житна диета - дали ще издържа ?

              Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
              Не знам някои от разбиращи , колко те самите са отслабвали изобщо дали са пробвали някога...
              Изобщо не претендирам да съм разбиращ, никога и не съм отслабвал - мога да споделя защо (и как) никога не ми се е налагало...
              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

              Коментар


              • #52
                От: Житна диета - дали ще издържа ?

                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                никога и не съм отслабвал - мога да споделя защо (и как) никога не ми се е налагало...
                Това не те прави много полезен в темата. Защо не оставим дебелите да се наиграят?

                Коментар


                • #53
                  От: Житна диета - дали ще издържа ?

                  Що бе, хората не се раждат дебели, те стават такива. А могат да отслабнат и по "естествен" начин - безвредно и без последици. А-ма не за десет дни де, категорично не.
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #54
                    От: Житна диета - дали ще издържа ?

                    "За да си спестя ругатните ви ще замълча,и ще остана леко анонимен."
                    ПАВКО
                    0888802068

                    Коментар


                    • #55
                      От: Житна диета - дали ще издържа ?

                      Аз пък не виждам нищо лошо човек да не е слаб.
                      1.Стъпва здраво на земята.
                      2.Не мисли за диети.
                      3.Устойчивост на вятър,не се нуждае от баласт.
                      4.Всява респект пред слабите.
                      5.Обърнете внимание на точка 2

                      Най вероятно има кво да се добави!

                      Коментар


                      • #56
                        От: Житна диета - дали ще издържа ?

                        Първоначално публикуван от Петьо Джартов Преглед на мнение
                        Аз пък не виждам нищо лошо човек да не е слаб.
                        1.Стъпва здраво на земята.
                        2.Не мисли за диети.
                        3.Устойчивост на вятър,не се нуждае от баласт.
                        4.Всява респект пред слабите.
                        5.Обърнете внимание на точка 2

                        Най вероятно има кво да се добави!
                        И тайно си мечтае да отслабне!!!
                        Нали ?
                        Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                        :D

                        Коментар


                        • #57
                          От: Житна диета - дали ще издържа ?

                          Жена ми се занимава с йога. Периодично си прави диетата с лимец. Изострят и се всички сетива, става по-раздразнителна, но го прави с очистителен характер 2-3 пъти в годината. През останалото време си спортува и се храни балансирано - от всичките неща само от това съм на далавера, че готви балансирано за цялото семейство. Е, не ни задължава с децата да се лишаваме от това онова, но гледа храните да не си пречат и да не надхвърлят необходимото.
                          Та за изчистването добре. То и от време на време английска сол може да е пие за чистене. Важно е, какво се прави след това за да не се върне човек в изходно положение.
                          Успех.
                          Не е луд, който яде баницата.... Кучето си лае, кервана си върви... ДОКОГА?
                          Форд Фокус 1,4 1999 г., Крайслер Гранд Вояджър, Corvette C5
                          ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА

                          Коментар


                          • #58
                            От: Житна диета - дали ще издържа ?

                            Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
                            И тайно си мечтае да отслабне!!!...
                            А-бе има и тотални пердета, на които наистина не им пука, малко са но ги има. Те като правило са си изобщо нехайни по всеки въпрос, дори до степен на мърлячи.
                            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                            Коментар


                            • #59
                              От: Житна диета - дали ще издържа ?

                              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                              А-бе има и тотални пердета, на които наистина не им пука, малко са но ги има. Те като правило са си изобщо нехайни по всеки въпрос, дори до степен на мърлячи.
                              Не можах да го схвана това !

                              Коментар


                              • #60
                                От: Житна диета - дали ще издържа ?

                                Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                                @ trapper и the_trident: Ако може да споделите повече тук за Вашите методи.
                                Висок съм 180 см и тежа около 90 кг. Няколко пъти се е налагало да сваля за 1 месец 10 кг и да задържа теглото, като максимума ми беше 26 кг за 40 дни. Планира се диета от зеленчуци на салата със зехтин и сирене, до 0,5 кг на ден общо. Отслабването фактически е самоизяждане на организма, затова не е нужно да обяснявам, че той се бори яростно срещу това с всички средства: лошо настроение, отпадналост, понякога главоболие и в началото адски глад. Затова, първото условие за успех е самомотивацията - необходима е много важна причина, за да устоиш на самоизяждането! Зорът е около 5-7 дни. След това мозъкът активира хормоните на радостта и нещата се възприемат по-лесно. Пие се поне 2 литра вода дневно. Ако не можете без алкохол, може по 50 мл - напр. водка, джин или мастика, разредени с вода. При повече пиене се активира пиянския глад и нема отърване.
                                За да се избегне спихване на тялото са необходими ежедневни упражнения без уреди. Сутрин се става при изгрева, следва бърз тоалет и чаша вода. След загряване на ставите и кръста се започва с комбинирани коремни преси от лег, напр. по 10 от вид. Правят се на твърдо легло или на пода, но върху твърдо шалте, напр. татами. Важно е да не се натърти опашния прешлен, че после боли много гадно, но за дълго. Щом усетите отмаляване, сменете упражнението. Когато се изморите, започнете лицеви опори. Тази комбинация се повтаря няколко пъти, с продължителност до 1 час. След работа правете по 1 час лек крос из парка или поне интензивно ходене и после коремните преси и лицеви опори. Целта е след влизане в кондиция коремните преси да са 200, лицевите - поне 100/ден. Тренирайте така, че да не се преуморявате.
                                Много важно е правилното дишане, като вдишвате при разтворени крайници и издишвате при сгъването им.
                                Хранене - поне 1 час след разпускаща почивка. Пийте много вода.
                                Когато усетите нужда - ведната в тоалетната и никакво стискане.
                                Пак ще добавя, че е необходим лекарски контрол, въпреки че аз това никога не съм го спазвал.
                                ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X