Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Житна диета - дали ще издържа ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Житна диета - дали ще издържа ?

    Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
    ...и питам какво му пречи на човек да бъде профи в храненето?...
    Ако трябва в най-обобщен вид: Първите седем години...
    Начина на хранене, навици, вкусове и т. н. и т. н. - всичко това е въпрос на стереотип и навик. Тоест, подлежи на възпитание. Когато тези неща са превърнати в начин на живот, всичко се получава "от самосебеси".
    Когато механично наизустим - та ако ще и най-правилните принципи и практики - без те да са ни обичайно присъщо поведение, резултатът е колеблив. Спазването на наложен (та ако ще и доброволно) режим е тежест и стрес. Човек с дисциплина и самоконтрол (примерно спортист) е напълно в състояние да постигне положителен резултат, но това не променя обстоятелството, че нещата се случват "въпреки", а не "благодарение на".
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Житна диета - дали ще издържа ?

      Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
      Ако трябва в най-обобщен вид: Първите седем години...
      Начина на хранене, навици, вкусове и т. н. и т. н. - всичко това е въпрос на стереотип и навик. Тоест, подлежи на възпитание. Когато тези неща са превърнати в начин на живот, всичко се получава "от самосебеси".
      Когато механично наизустим - та ако ще и най-правилните принципи и практики - без те да са ни обичайно присъщо поведение, резултатът е колеблив. Спазването на наложен (та ако ще и доброволно) режим е тежест и стрес. Човек с дисциплина и самоконтрол (примерно спортист) е напълно в състояние да постигне положителен резултат, но това не променя обстоятелството, че нещата се случват "въпреки", а не "благодарение на".
      Не съм съгласен специално за храната докато си дете каквото ти бутнат в устата доверяваме се на хранителните вкусове и култура на по възрастните,съзнанието и изграждането на навици идва после да речем от 20г на горе
      ПАВКО
      0888802068

      Коментар


      • От: Житна диета - дали ще издържа ?

        Именно де - "каквото ти бутнат". Това става става обичайно - и точно докато си дете. Разбира се, разчитаме на разума на възрастните, че кому другиго. Ако това не е обективна даденост - положението е безнадеждно, също толкова обективно.
        Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

        Коментар


        • От: Житна диета - дали ще издържа ?

          Първоначално публикуван от the_trident Преглед на мнение
          Май трябва да излезна от анонимност за да ти възвърна така изгубената в пространството вяра.
          Ако кажа,че е моя творба нито ще промени външния ти вид,нито смисъла на живота ти.
          Ами поздравления пак.
          За смисъла на живота си нямам и бегли подозрения, а от външния си вид съм доволен. Полагам някакви усилия, защото съм прехвърлил 50-те, но съм в същата форма, както при излизането от казармата преди 30 години. 182 см, 78 килограма.

          Коментар


          • От: Житна диета - дали ще издържа ?

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Ами поздравления пак.
            За смисъла на живота си нямам и бегли подозрения, а от външния си вид съм доволен. Полагам някакви усилия, защото съм прехвърлил 50-те, но съм в същата форма, както при излизането от казармата преди 30 години. 182 см, 78 килограма.
            Поздравления!
            Запазих 3 килгорама от свалените
            Добре се чувствам, мисля преди Великден пак да я направя но за 5 дни!
            А след Великден за десет
            Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
            :D

            Коментар


            • От: Житна диета - дали ще издържа ?

              Първоначално публикуван от skunk Преглед на мнение
              Поздравления!
              Запазих 3 килгорама от свалените
              Добре се чувствам, мисля преди Великден пак да я направя но за 5 дни!
              А след Великден за десет
              Толкова често, според мен, не е добра идея..

              Коментар


              • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                А сега как сте, започнахте ли отново диетата?
                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                Коментар


                • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                  Почвам в Понеделник
                  Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                  :D

                  Коментар


                  • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                    От днес съм 5 дни "предиморски" на житце!
                    За сега бива ...
                    Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                    :D

                    Коментар


                    • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                      Малеее толкоз съм гладен че сам се хапя
                      Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                      :D

                      Коментар


                      • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                        Пий вода. Не помня каква точно беше философията на тая диета,а и честно казано ме мързи сега да прехвърлям тая тема. Но запомни,че няма диета,в която да не можеш да хапнеш малко риба. Вземи като полудееш много,хапни една консерва сардини в собствен сос. Максимално количество протеин,малко калории и не мисля,че ще наруши тая работа с житото

                        Коментар


                        • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                          Първоначално публикуван от Борислав Ангелов (fnqkhhhzzz) Преглед на мнение
                          Пий вода. Не помня каква точно беше философията на тая диета,а и честно казано ме мързи сега да прехвърлям тая тема. Но запомни,че няма диета,в която да не можеш да хапнеш малко риба. Вземи като полудееш много,хапни една консерва сардини в собствен сос. Максимално количество протеин,малко калории и не мисля,че ще наруши тая работа с житото
                          Благодаря ти за съвета но тази сутрин съм по-добре.
                          Ще си купя една консерва за всеки случай!
                          Днес имам много работа така че се надявам да не усетя глада поне през деня
                          Без болка няма успех!
                          Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                          :D

                          Коментар


                          • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                            Този режим е пречистващ, не е диета. Ако ще ядеш консерви, няма смисъл да го правиш. По-добре не се мъчи. Можеш да ядеш допълнително ябълки и орехови ядки, също и мед.

                            Коментар


                            • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                              Само ябълка и мед съм ял!
                              Без други нечистотии
                              Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                              :D

                              Коментар


                              • От: Житна диета - дали ще издържа ?

                                Днес започвам ок и се чуствам ок
                                Ако и времето е ок , значи всико е ок
                                Малеее това гладуване май действа халицинугенно
                                Килограмите са 4 на долу
                                Живей всеки ден така все едно ти е последен, защото рано или късно ще се окажеш прав
                                :D

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X