Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пералня...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пералня...

    Е гаранцията пада,давам ти гаранция за това.

    Тук пералните ги има по класове и коя колко кубически фута е,над 6 са по 30 инча широки и не влизат през нормална врата,да не вземе някой тукашен недочел да се чуди как да я навре,ще влезе с шутове,но ще прилича на войнишка манерка,не им е дошло поне половин инч да я вталят мамицата им.
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • От: Пералня...

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      Тук пералните ги има по класове и коя колко кубически фута е,над 6 са по 30 инча широки и не влизат през нормална врата,.
      6 куб. фута са 170 литра! Нашенските са 50-60 литра... Верно гащите ви са по-големи

      Коментар


      • От: Пералня...

        Samsung 5.6 Cu. Ft. 15-Cycle High-Efficiency Steam Front-Loading Washer: With 5.6 cubic feet and SuperSpeed technology, this front-loading washer can power through your family's bedding, piles of towels and baskets of dirty clothes. Take care of large loads quickly, and then let the washer take care of itself with self-cleaning technology and the Smart Care app from Samsung.


        http://www.bestbuy.com/site/samsung-...&skuId=3464073


        това бях прицелил ма как казах е 30 инча широка и трябва да избивам касата за да влезе,жената поне от кубически футове не разбира и все и е тая дали е голяма или не,мен ме спря касата,взех една която влиза на 3 см,4.7 кубика май беше ма не я помня точно,знам,че с леко съветване ще я навра без да къртя.

        аз съм крив де,питай ме дали Ц класа е кола и дали малко повечко пари си заслужава нещо с един тон повечко.Сушилнята е на газ и близо 9 кубика,там ако намеря китеник ще и набутам за проба,10 години гаранция ще ги пробвам още на първата седмица,дупе да и е яко,най-много да ми прати СМС Мани го тва,че не мога да го връткам.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Пералня...

          И при нас имаше весел момент с размерите. Вратата на пералното е 31 инча, а пералнята е 27х29. До тук сме ок, само дето не бяхме преценили отварянето на вратата-минава на 1 см пред пералнята. Без малко да се окажем с декоративна(не функционираща) врата .
          Бенц, 10 години е гаранцията на мотора, за останалото май е по-малко. Преди да инсталираш, огледай/изчисти въздуховода в стената, че с времето се запълват с влакна и стават пожари(да не дава господ).
          Toyota Land Cruiser BJ70 1985
          Lexus LS430

          Коментар


          • От: Пералня...

            При мен е Смени заедно с маркучите и тоя за газта,нищо не оглеждам аз,къртя и хвърлям,нямам време да се занимавам,ще ме натисне работа и сечено,веднъж купувам и правя та сега съм на вълна Кърти и хвърля.Чудя се дали да не му набия малко бензинец в една запушена тръба да му драсна клечката,ще се изчисти като стой та гледай,съседите съвсем ше ме харесат тогава.
            Вратата се отваря на обратно,не към пералнята,и нея я сменяхме,но и да пречеше щях да сложа метална щора и пак щеше да е пералня бабанка.

            мотора е 10 гаранция,за това писах,че може да види зор да завърти ма това тепърва предстои,дано не съм ерген до тогава,че ме гледа с ония поглед вече жената.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Пералня...

              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
              Някой да ползва пералня от модела Aqualtis на Hotpoint-Ariston? Харесал съм такава, само защото вратата се отваря наобратно на всички други, а на мен пък точно такава ми трябва и защото пише, че са супер тихи. Тихи ли са наистина?
              Или ако някой знае друга марка с панта на вратата отдясно, а дръжка отляво, гледано отпред?
              Имам стара "Горенье" с баш такава врата. Много съм доволен, а е и доста тиха. Виждал съм по магазините и нови модели на марката с такЪва врата.
              много автомати-слаби резултати!

              Коментар


              • От: Пералня...

                След 23 години ежедневна експлоатация indesit wg432xt даде фира,барабана се движи 4 пръста нагоре надолу и пада ремъка,лагерите виеха от няколко месеца,ама днес излезнаха съчмите,два лагера възможно най-скъпите за 12 лв.семеринг 3 лв. И сега и правя рожден ден ,слушам я че върти тихичко,утре ще дойде оригинален двоен семеринг,че днес намерих единичен и такъв сложих,но другия смятам да го сложа след 20 г.по късно,вътре всичко е неръждавейка барабан,казан,носачите алуминий,задния капак емайлиран,наложи се да му наваря няколко отвора че бяха тръгнали,сега е като нова.Като обикалях да търся семеринга,всеки техник ми каза че съм луд да взема нова пералня,и да си правя старата,бяха затрупани с пластмасови казани с разбити лагери които не се сменят.
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Пералня...

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_165644.jpg
Прегледи:1
Размер:74.1 КБ
ID:5696024Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_165653.jpg
Прегледи:1
Размер:48.2 КБ
ID:5696025Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_165746.jpg
Прегледи:1
Размер:48.3 КБ
ID:5696026Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_165944.jpg
Прегледи:1
Размер:63.9 КБ
ID:5696027Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_170340.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5696028Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_174737.jpg
Прегледи:1
Размер:107.0 КБ
ID:5696029Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_174935.jpg
Прегледи:1
Размер:97.2 КБ
ID:5696030Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_175223.jpg
Прегледи:1
Размер:58.5 КБ
ID:5696031Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_175319.jpg
Прегледи:1
Размер:110.3 КБ
ID:5696032Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_175328.jpg
Прегледи:1
Размер:94.0 КБ
ID:5696033Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_175351.jpg
Прегледи:1
Размер:89.7 КБ
ID:5696034Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_175431.jpg
Прегледи:1
Размер:91.9 КБ
ID:5696035Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_175549.jpg
Прегледи:1
Размер:69.3 КБ
ID:5696036Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_175554.jpg
Прегледи:1
Размер:70.8 КБ
ID:5696037Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_180023.jpg
Прегледи:1
Размер:76.5 КБ
ID:5696038Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20151227_180547.jpg
Прегледи:1
Размер:116.0 КБ
ID:5696039
                  Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                  имат право да гласуват на избори.

                  Коментар


                  • От: Пералня...

                    Първоначално публикуван от Hala Преглед на мнение
                    [ATTACH=CONFIG]844616[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844617[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844618[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844619[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844620[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844621[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844622[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844623[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844624[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844625[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844626[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844627[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844628[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844629[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844630[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]844631[/ATTACH]
                    Я сподели модел и на колко години е ?
                    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

                    Коментар


                    • От: Пералня...

                      Индезит WIL62. В момента е с лепен казан, оригиналният изкара 9 години.
                      Този го правя за резервен, че в момента нямам работа по празниците. Утре ще търся паяк. Обърнете внимание на снимките на казана отвътре - там се вижда как барабанът е копал казана след счупването на паяка. На едно място почти го е прорязал и ме посъветвайте за някаква термоустойчива смола да го изкърпя, защото карборанът не се заварява, поне така чух.
                      И по ирония: оста е перфектна, лагерите и семерингът - също. Просто разяден и счупен паяк.
                      Най-страшното в България е, че хората, които пращат SMS-и във ВИП-Брадър,
                      имат право да гласуват на избори.

                      Коментар


                      • От: Пералня...

                        Я спасявайте: Индезит WIL85XS
                        Откъде да си намеря резервна рамка на люка?

                        Счупено е ухото в което лагерува ключалката.

                        Коментар


                        • От: Пералня...

                          Bulserviz-Ariston
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • От: Пералня...

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Я спасявайте: Индезит WIL85XS
                            Откъде да си намеря резервна рамка на люка?

                            Счупено е ухото в което лагерува ключалката.
                            Горе на нашите вторични обикновено има поне 5-6 перални .
                            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                            Коментар


                            • От: Пералня...

                              Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                              За 400 лв. нова пералня е само един яд в повече.За тия ппари има читави немски втора упртреба,които ще надживеят 3 пъти изброените от теб.И една подробност,която не всички знаят-от няколко години единствената марка с казан от инокс е Миеле,а за мен друг материал за казан на пералня е нехигиенично.
                              Електроуреди се взимат само нови, имат гаранция, изтича гаранцията появява се проблем на боклука и нов, така се живее по-леко.
                              Как ще си купи човек пералня на старо, знае ли се чии и какви гащи е прала?
                              Колкото и да е качествена и здрава външно си е мърлява.
                              Вчера купувах, избор огромен по форма и дизайн и по цена, гаранцията е 5 години, след гаранционния срок при първия проблем я сменям и пак си имам чистичка и лъскавичка пералня.
                              "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                              Коментар


                              • От: Пералня...

                                Пералната е един от уредите, които могат да ти направят сериозни поразии вкъщи, ако се счупи. Кра кра, възгледите ти са достойни за уважение. Насърчаването на потреблението е един от инструментите за икономически възход. Специално по темата, обаче, ти пожелавам да не разбереш, че принципно не си прав. Щото, новата перална на майка ми направи поразиите в кьошето на 15 кв.м. баня (старо строителство, мамка му) на гола мозайка и наличен сифон. Ако беше аварирала така в мойта кухня (шкафове, плотове... простотии) щяха да ме изгонят от кооперацията, освен двете бонки, дето щеше да ми струва ремонта.
                                Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X