Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пералня...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пералня...

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Викаш посред лято като вляза да се изкъпя, после да си обуя гащите, чорапите и фланелката, дето съм съблякъл преди това? Или да карам по 2 седмици с едни и същи чаршафи, нищо че като е жега през ден се събуждам в собствен сос? Само чаршафите са по еднна пералня седмично минимум. А фланелки, бельо, чорапи, кърпи, хавлии...

    Не ме разбирай погрешно - не съм някакъв чистник. Просто си има бре. И аз съм се чудил от къде е толкова, ама ей-на - коша постоянно е пълен.
    Е, ако переш и чаршафите всеки ден, може да се замислиш за климатик. Може и по- на сметка да ти дойде.
    Ние сме четиричленно семейство, гащи, ризи, фланелки и чорапи не слагаме по два пъти, но Миленчето пере три- четири пъти в седмицата. Килограми не знам, тегли си ги сама. Изключение са предсезонните подготовки, когато се въртят одеала, юргани и прочее, преди да се опаковат на тавана. Две перални на ден сме имали само в бебешките периоди. Наистина имате впечатляващи мащаби на пране.
    Бенц, тва с 10-15 програми е мижи- да те лажем. Реално, през целия период на експлоатация ще ползуваш 3- максимум 5.
    Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

    Коментар


    • От: Пералня...

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ...Гледам Миеле ма е така с нездрав интерес,ако ми падне да я ритна,5000 $ каймака баси,със златната река ли идва?Е не се троши и е немска,но аз съм беден / от последния месец пък съвсем /и това няма да го платя.

      Та на кратко - Самсунг с големия или средно голям барабан,предно пълнене,пара да имало,десетина функции и горе........става или да загледам друга марка???
      Лошо нема в Миле-то, ма иди да си го купиш от Германия. Може и с чартърен полет, по-евтино ще ти излезе (тия при вас и те не са в ред баси).
      Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

      Коментар


      • От: Пералня...

        Като за начало тия при тях нямат нищо общо с тия при нас.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • От: Пералня...

          Аз не пера,жената да му мисли,тя да учи скоростите на тая пералня.

          От Германия ма 220 волта,тук са на друг волтаж май пък и до Германия за един барабан не отивам,трябва ми някой патил от Самсунг.
          А че не са у ред ми стана ясно,да ти нарежат едни талпи ти искаш двойно на цената на Дювал ръчен банциг,пералнята да ми донесе ли от 5 преки 300 долара,аз за 700 Мерцедес купувам,на втория курс напред една класика.

          Самсунг,да или не,а средния пръст аз ще им го покажа после.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • От: Пералня...

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            ...да ти нарежат едни талпи ти искаш двойно на цената на Дювал ръчен банциг...
            Обаче придобивам подозрение, че успоредно съществува някакъв норматив, дето забранява употребата на подобни машини в жилищен квартал (или нещо от сорта).
            Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

            Коментар


            • От: Пералня...

              Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
              (или нещо от сорта).
              Нещо от сорта има
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • От: Пералня...

                Aко нa някой му се рaзхождa перaлнятa- от лидъл тея дни женa ми донесе някaкви гумени тaмпони, зa под крaкaтa нa перaлнятa. 4 бр. 5-6 лв.
                Рaзгледaх ги преди дa ги мушнa и ми приличaт нa истински.
                Sent from my Nokia s fenerche

                Коментар


                • От: Пералня...

                  A-a-a-a, тва с тия тампони си е сиромашки лифт. Тук такова го не галят. Некоя въздушна възглавница от СЕТРА нема ли в тоя ЛИДЛ?
                  Прави каквото щеш, ама да стане както трябва.

                  Коментар


                  • От: Пералня...

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    От Германия ма 220 волта
                    Нямаше ли вариант да си дръпнеш 220? Ясно е че няма сми, просто питам.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Пералня...

                      А сигурно има,но в листа с проектите електрическите такива гледам да са малко,че почва да ми писва.Да избира там каквото и е на душата и мир с бели гълъбчета.Не ми трябва и много тиха да е,пералното е в единия ъгъл на малкото дворче та не ми дреме ако ще да подскача като Перла 05.Но мозъка зад екшъна си е навъртяла това на пръста и е го де го,дебна перални вече барабар със сушилня комплект,че в тая пустиня трудно съхнат късите гащи баси,не и се простира явно.

                      За рязането не съм питал,дрелките вървят до 10 вечерта и освен писмо Не спирайте по трима на едно място.....друго не са мрънкали още.Днес гледам опънали една жълта лента ...........и ми спират устрема.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Пералня...

                        Първоначално публикуван от Тропчо Преглед на мнение
                        A-a-a-a, тва с тия тампони си е сиромашки лифт. Тук такова го не галят. Некоя въздушна възглавница от СЕТРА нема ли в тоя ЛИДЛ?
                        Aми зa сиромaси -толковa.
                        Нaложи се дa нaмaжa подa с веро зa дa плъзнa перaлнятa. Грип имa и омекотявaт вибрaциите учудвaщо добре.

                        Иначе професионален тунинг е ролкейдж, вътре пералнята закрепена с койлоувъри и поставена върху два пласта матрак дормео.
                        Последно редактирано от //Радо//; 19-06-15, 07:46.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • От: Пералня...

                          Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                          Нищо не викам - съгласих се. Тези мащаби са необозрими за мен.
                          Големи са ти децата, а жената явно проявява и малко здравословен реализъм. Не всички имат тоя късмет.

                          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                          От Германия ма 220 волта,тук са на друг волтаж май пък и до Германия за един барабан не отивам,трябва ми някой патил от Самсунг.
                          Ти още ли нямаш 220 у къщата? Я бегом до вашето енерго, истинските мъже и трифазен си пускат. Все едно де, Миеле е смислено само втора злоупотреба. Новите нещо са ги изкалпазанили или така поне разправят злите (но добре осведомени) езици.

                          За Самсунг - на предишната жена и бях взел такова. 7-8 години оттогаз и май още работи.

                          Коментар


                          • От: Пералня...

                            Европейските и мериканските версии на пералните имат общо дотолкова, че изобщо перат. Т.е. нищо смислено не може да се каже
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • От: Пералня...

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Големи са ти децата...
                              Никакъв фактор не е това. Малката спокойно цапа три ката днес, голямата сменя по толкова и без да ги цапа. Напрактика, съвсем малките деца, предвид че се гледат с памперси, а дрешлетата им са по една педя, генерират много по-малко пране
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Пералня...

                                Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
                                Никакъв фактор не е това. Малката спокойно цапа три ката днес, голямата сменя по толкова и без да ги цапа.
                                Демек между 1/3 и половин пералня само от това. Всичко ще си кажеш ти.
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X