Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пералня...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пералня...

    Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    "Почти" не важи. Виждали сме как излизат.
    Критериите много високи, купи и гладачна преса (в ценовия диапазон е).

    Коментар


    • От: Пералня...

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Вторият електрод са корпусите(крачетата)
      На същия принцип става нелош датчик за пикаене в асансьора.

      Иначе за пералните и миялните - не е чак 2-3 литра вода. Сложи една нула отзад и се договаряме. Сушилнята да.

      Коментар


      • От: Пералня...

        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
        Иначе за пералните и миялните - не е чак 2-3 литра вода. Сложи една нула отзад и се договаряме. Сушилнята да.
        Толкова си е, като под цикъл имам предвид накисване, пране или плакнене по отделно, не цялата програма, защото толкова евентуално ще изтече навднъж.

        Коментар


        • От: Пералня...

          Първоначално публикуван от smng0303 Преглед на мнение
          Критериите много високи, купи и гладачна преса (в ценовия диапазон е).
          И това не върви. Просто гладенето и е ужасно досадно задължение. Иначе - пак, всичко дето е поискано е набавено, някои неща по мое настояване. Съдомиялната купих защото аз мразя да мия съдове - тя и това нещеше, обаче и заявих че съдове отказвам да мия, при положение че има начин да не се мият на ръка. Не че съм се счупвал от миене на съдове де - съдомиалната се пуска през ден, а е от малките - смятай колко употребяваме. Но пране има доста.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Пералня...

            Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
            Толкова си е, като под цикъл имам предвид накисване, пране или плакнене по отделно, не цялата програма, защото толкова евентуално ще изтече навднъж.
            2-3 литра вода ще се поберат между барабана и казана без да намокрят прането, ако пълненето беше отдолу. Ако искаш премери с шише.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Пералня...

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              2-3 литра вода ще се поберат между барабана и казана без да намокрят прането, ако пълненето беше отдолу. Ако искаш премери с шише.
              Не ща с шише. Аз си имам водомер.

              Коментар


              • От: Пералня...

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                Не ща с шише. Аз си имам водомер.
                Ти като оня - "Ааа, не иска на клон, аз вече висшист! Иска работи на бюро!".
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Пералня...

                  Да, ама виж докъде стигнаха - Майкрософт, Епъл... Упс, в Епъл няма.

                  Коментар


                  • От: Пералня...

                    Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                    Упс, в Епъл няма.
                    Кво няма? Индианци? Заблудил си се "сюрьозну". Просто са в достатъчно количество за да ги има навсякъде.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Пералня...

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      Да, ама виж докъде стигнаха - Майкрософт, Епъл... Упс, в Епъл няма.
                      ...скоро и Майкрософта о водомеро
                      Съдомиялната ми е от най-работните ел.уреди (след бойлера, че е нон стоп), микро, пералня... Обаче, тройката ширм, вградена фурна и четворка котлони(2газ/2ел.) си е чиста набутвация. Заемат място, не се ползват и са крайно скъпи ти е@а инокса....не иска да готви у дома (и е права), мръзне на терасата пак права. Климатика пропуснах, зимата не се спира. Съдомиялната си е .икия и ме кефи, за 250кинта....
                      Последно редактирано от smng0303; 04-02-16, 15:40.

                      Коментар


                      • От: Пералня...

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Ми моята съдомиялна е с такова на входа.
                        За 14 години мебелист,съм монтирал достатъчно съдомиялни ,че да не искам да ги виждам повече!Всичките до една имаха тази Уйня на маркуча,и точно заради нея трябваше да режа по-голям отвор.Вместо да пробия едно Ф40 за маркуча в шкафа!Също така много от ВиК майсторите не знаят,че зад съдомиялната не трябва да има нищо.Нито мръсна,нито чиста тръба,камо ли за кран.Аз с дълбочина по-малко от 55см не срещнах,за разлика от пералните където има и плитък модел.
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Пералня...

                          Боша отиде на вторични,издържа точно шест години.Замина трилъчката на барабана,то си им било голям дефект точно на този модел.Отгоре на това казана е полиплекс-лепен.Но нали нищо не хвърлям без да пробва да се поправи,свалих го,разцепих го с виброшлайфа и се тръгна по голямото търсене за трилъча.От няколко намерени нито една не става,само цял казан с барабан-300лв.На пералнята не беше мръднало нищо друго-беше ми жал като отпътува ,но ще има нова.
                          HONDA DOMINATOR 650
                          ОРЕЛ ASTRA
                          РСПБЗН-Приморско

                          Коментар


                          • От: Пералня...

                            Аз точно вчера си купувах пералня, ама то не беше бош мощТ и гоШ, всичките марки ги изчетох, все намазани фирми, вътре всички са с пластмасово казанче.

                            Вече не робувам на марки, просто гледам най голямата годишна гаранция..

                            Взех някаква Vestfrost VAR508 за 300 лева общо взето не чувана и не виждана..

                            Да изкара 5 години, тя без това не става една пералня да я търкаляш цял живот, старата пералня беше Индезит мейт ин италия, всичко здраво обаче капака се разпадна и самата пералня се размириса и нямаше чистене после..

                            е къде е пералня от 1300 лева къде свърши

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181126_091647.jpg
Прегледи:1
Размер:301.4 КБ
ID:5803934

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20181126_091723.jpg
Прегледи:1
Размер:296.0 КБ
ID:5803935
                            Последно редактирано от Traqn Savov; 26-11-18, 08:25.
                            Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                            Коментар


                            • От: Пералня...

                              Имам 29 годишна пералня Индезит,работи си до днес,но жената каза че не и върши работа на 400 оборота центрофуга и стои в гаража ,нали Миеле дрън дрън...Миелето е чудно ама парите са му не добри..
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Пералня...

                                Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
                                Аз точно вчера си купувах пералня, ама то не беше бош мощТ и гоШ, всичките марки ги изчетох, все намазани фирми, вътре всички са с пластмасово казанче.

                                Вече не робувам на марки, просто гледам най голямата годишна гаранция..

                                Взех някаква Vestfrost VAR508 за 300 лева общо взето не чувана и не виждана..

                                Да изкара 5 години, тя без това не става една пералня да я търкаляш цял живот...
                                Само да ти кажа, че преди 15 години купихме на нашите пералня. Най-евтината възможна, отново нечувана марка. Цената беше около 350 лв по спомен. С пластмасов казан и т.н.

                                Още е жива и работи. Веднъж смених само единия кондензатор на двигателя и това е. Като умре - нова от същия ценови клас.

                                В момента в къщи сме с Финлукс за 400 лв. Защото жената искажше да е черна на цвят. За сега работи много добре. Иначе бях загледал едни "Мидея" за около 350 лв с 5 години гаранция.
                                Nissan Terrano 2,7 TDI

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X