Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пералня...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Пералня...

    Нищо специално няма за казване, 1/3 пералня днес, означава по цяла на три дни. Освен това, голямата сменя, сменя, ма не е мърла - все облече нещо и по два пъти.
    Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

    Коментар


    • От: Пералня...

      1/3 само от щерките, и само дрехи. Я сложи и кърпи и чаршафи, и се добавете и вие в сметката. И ето ги я пералнята ако не всеки ден, то примерно 4-5 пъти в седмицата. При мен е грубо - 6 перални за седмица. Зимата по-малко.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Пералня...

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Европейските и мериканските версии на пералните имат общо дотолкова, че изобщо перат.
        За съжаление, приблизително толкова е общото и между днешните и тези от преди 5-7 години.

        Първоначално публикуван от davc Преглед на мнение
        Никакъв фактор не е това. Малката спокойно цапа три ката днес, голямата сменя по толкова и без да ги цапа. Напрактика, съвсем малките деца, предвид че се гледат с памперси, а дрешлетата им са по една педя, генерират много по-малко пране
        Абе не знам. У дома колкото пъти мина покрай машината тя все нещо бърбучи.

        Коментар


        • От: Пералня...

          Айде стига сте си мерили кой, колко често си пере гащите. Темата е за избор на пералня. Горе-долу същото като за избор на джип, фотоапарат или смартфон. За всеки истината е различна, добре е да се дават адекватни мнения и съвети.
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: Пералня...

            Имаме пералня Аристон Маргарита ,която купих преди 22 години , това животно не се предава , само два пъти спира , защото от старост се беше откъснал по един кабел към мотора и към помпата. Ако я бях закарал в сервиз , сигурно щяха да ми "сменят" мотора с нов , после помпата , после редовен клиент , и сега щях да пиша какъв боклук е.
            В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

            Коментар


            • От: Пералня...

              Тия старите не ми ги хвали,баба ми имаше един Филипс в който аз и брата сме се навирали като малки пък си переше чудото.Майка ми пък беше с АЕГ,същата работа,20 години и 3 деца изпра без да мрънка,нова Перла 05 се чуваше през 2 етажа,АЕГто не го чуваш от съседната стая.Това по времето когато Волга беше кола пък на дядо ми Пежото 404 се доближаваше до летяща линия.

              Тия днешните гледам идвали с 10 годишна гаранция,дзверих се пред една в един магазин..........баси,на кой болен му идва на акъла да нахака всичко това в една пералня?Копчето му като на БМВ Седмица,вьртииииииш и кликаш и колко повече въртиш толкова повече се чудиш това кога ще спре.На Кардан е по е Самсунга,нам си какъв мотор имало,четох малко и се отказах,тия са ненормални,карам по избор с леко притворено едно око - тоя размер с повечкото екстри / да има да си цлица / и явно каквото такова.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • От: Пералня...

                Единствения уред,за който мъжът си напъва сивото вещество какво най-добро да вземе ,а почти не го ползва!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Пералня...

                  Тябваха ми 30 секунди да разбера,че нищо не разбирам,кардана и мотори ги хванах кое и как ма другото само подбелих очи и Това харесва ли ти.........сделка или не един вид пък и от 100 модела перални как да се ориентира човек.

                  Не беше голям напън,онче бонче и те тая ще да е,бъркаш в торбата с таковата и хоп.......онакова.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: Пералня...

                    И пералня с кардан ли има?

                    Знаех за ремък и за без ремък ама, ...

                    Коментар


                    • От: Пералня...

                      Миеле от преди 50 години примерно.

                      http://www.applianceaid.com/direct-d...t-spinning.php

                      Е те това там долу така го наричат,колко е Кардан вече / втори барабан няма ма е на,кой да им обясни /те си знаят,но пък хората кълват еле тия със задното предаване като мен.Ако ми кажат Каре и предно и няма да я взема.
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 19-06-15, 17:21.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • От: Пералня...

                        Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                        Миеле от преди 50 години примерно.
                        Новите им са като 8 процесорен смартфон с операционна система... Дисплеите им са като на таблет - с меню и шрифтове...
                        Екологично, икономично, с Green A+++ и не знам си кво... Цените им почват от 1000 Е...
                        Освен WiFi връзка с интернет... били и за пране
                        Последно редактирано от ivied; 19-06-15, 20:04.

                        Коментар


                        • От: Пералня...

                          Остави го това,ама прането с Миеле пералня и Милел прах,особенно бяло е като ново-буквално.Кърпите са толково добре изчистени в нишките,че чак се учудвам.
                          Има за какво да са по 1000 Е...

                          Коментар


                          • От: Пералня...

                            Аза 1000 евро не мрънкам,той и корееца е по окол 1600 долара което пак там стъпва,май пращаше смс като свърши прането и сушенето,а може и ЛГ да беше това с интернета,не помня вече,че не ме влече.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • От: Пералня...

                              Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                              ...За рязането...
                              Ми кУпи си банциг тогава бе. Аман от инфантилщини (с лиценз за завиване крушки, не моеш завиваш бушони).
                              Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                              Коментар


                              • От: Пералня...

                                Имам ръчен от приятелче,че само банцинг нямах ма вече и това се търкаля до пералнята.Ослушвам се за компресор ма пералнята ще е първа,жената ни банцинг я влече,ни компресора.Как застана зад една в магазина и само я погледна и Гледай сега това какво прави.......ма клика ти казвам все едно цял живот с такава е прала.

                                Жени,идва им от вътре,аз я гледах като голям объл камък.
                                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                                W140 S420 '99

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X