Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Автомобил за шофиране по 300км на ден

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Последните 2 години ежедневно изминавах около 170-185 км - от границата с Нидерландия до офисът. За целта заложих на нов автомобил в нисък ценови клас ~ 17k EUR.
    - 1000cc
    - бензин
    - средна цена на 100 км - 9.70 EUR
    - от ~175 km 14-16km "селски" пътища остатъкът магистрала силно натоварен трафик
    LZ1UFS

    Коментар


    • vasil lazarov
      vasil lazarov коментира
      Редактиране на коментар
      Мислил съм и този вариант, но предпочитам нещо на малко години и км, но с нормален двигател. Между 1.6 до 2.2 примерно.

      Този коментар е за горния пост.

    • Dilyan Zagorchev
      Dilyan Zagorchev коментира
      Редактиране на коментар
      Не беше ли в неделя следобед по-скъпо?

    • vasil lazarov
      vasil lazarov коментира
      Редактиране на коментар
      Да, но най-скъпо е понеделник сутрин.

  • Аз да вметна нещо ей така ! Пътувал ли си някога по толкова км на ден в продължение на повече от 2-3 седмици ?
    Имах период в който работата ми беше на 160 км в посока на ден и честно да си кажа след няколко дни ми писна....Има хора които все пак не се умарят от дълго каране и им доставя удоволствие , просто съвет – помисли от кои хора си !

    П.П. Жокер , ако след пътуване от порядъка на 600-700 км за ден , още ти се кара , значи ще се справиш.
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • mishomishev
      mishomishev коментира
      Редактиране на коментар
      Между другото и аз съм на абсолютно същото мнение като cnc82.
      Много пътуване си е това - направо те убива - и удължава работното време минимум с час два...
      Че то живота ти минава в пътуване бре?? При това при един и същ маршрут...
      Като сложиш времето допълнителните разходи и амортизации и евентуалния риск (катастрофи аварии на колата и др) - при мен направо не излиза уравнението отникъде.
      Ама разни хора разни идеали... Всички сме толкоз различни

    • vasil lazarov
      vasil lazarov коментира
      Редактиране на коментар
      Много добре ви разбирам, но работа за такива пари в Германия за мен, и мойте умения е невъзможно да намеря.
      Говорим за 230% повече пари.

    • Николай Колев
      Николай Колев коментира
      Редактиране на коментар
      Имам познат тука в България които от 15 години всеки работен ден зиме и лете пътува сутрин от Сухиндол Търновско до Търговище и вечер обратно.
      Сутрин тръгва в в 5.30 часа , вечер 16.30 обратно ,Отначало караше някакво старо Ауди нещо от сорта на Б4 а сега в последно време с един WV Т4.
      питал съм го как издържа а той ухилен " А тя колата сама си знае пътя, колко е то за два часа и ида "

  • На този какво му е? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Screenshot 2022-06-18 at 00-56-23 Mercedes-Benz.png
Прегледи:219
Размер:172.9 КБ
ID:6868923
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X