Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Форд Маверик 2 лек обзор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Форд Маверик 2 лек обзор

    На мен ли така ми се струва че Маверика има по голям багажник от Трибюта

    Коментар


    • От: Форд Маверик 2 лек обзор

      Здравейте колеги, някой дали има книжка за сд плеъра или пък знае кода за отключване.... Наложи ми се да махна клемата на акомулатора за да изчистя грешките и сега сд-то е заключено ....
      Форд Маверик 2001 2.0 xlt

      Коментар


      • От: Форд Маверик 2 лек обзор

        Дай ми сериен номер на радиото.

        Коментар


        • От: Форд Маверик 2 лек обзор

          Първоначално публикуван от maverick xlt Преглед на мнение
          Дай ми сериен номер на радиото.
          Мисля че е късно.... Пише loked13.... Заключих го тотално....
          Но благодаря все пак!
          Явно ще събираме парички за ново сд.....
          Форд Маверик 2001 2.0 xlt

          Коментар


          • От: Форд Маверик 2 лек обзор

            Няма нищо фатално, просто му трябва време да седи с включено захранване за да позволи отново въвеждане на код. Така става след няколко погрешни опита за въвеждане на кода остава блокирано за определено време. Така че не е късно за серийния номер и кода.
            Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
            First impression is not always true. Get inspired.
            Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
            Reading is sooo boring, unlike writing!

            Коментар


            • От: Форд Маверик 2 лек обзор

              Колеги, можете ли да напишете с какви обороти е двигателя (2.0 л) при 90 км/ч; при 110 км/ч и при 130 км/ч ?

              Коментар


              • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                Честито,да си го ползваш със здраве

                Коментар


                • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                  Здравейте,обзаведох се с такова возило 2.3 16v и веднага след тръгването ми от Дупница ми светна ABS-a.Изгасям я ,паля и след 5 минути пак светва.
                  Да ме светнете и мен къде е проблема, че да го отстраня ?
                  Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

                  Коментар


                  • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                    Гривната на главината,фабричен дефект.

                    Коментар


                    • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                      Как се оправя, сменя ли се ? Откъде се купува и колко трябва да струва ?
                      Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

                      Коментар


                      • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                        Ами от ибеи.де хубава около 30 евро.

                        Коментар


                        • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                          Първоначално публикуван от maverick xlt Преглед на мнение
                          Ами от ибеи.де хубава около 30 евро.
                          Има ОЕМ по 3-4 €
                          висете отпуснато

                          Коментар


                          • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                            Абе не ги намирам аз тези гривни в ибей ама нищо ще пробвам пак.По голям дерт ми е газовото засега че трябва да го регистрирам (с транзитни е засега) и обикалям мазниците вув Варна да им слушам простотиите.Съжалявам за тона но един за свят не видях който за честта на професията и своята да не се опита да ме направи на глупак.Забелязах няколко вида препитаващи се с поставяне на инжекциони :
                            Първия вид най хладнокръвни - слагат само 2-3 вида даречем Заволи и БРЦ и някакъв боклук-сбирщайн и това е.Ако не си навит на баснословната цена на първите две ти обясняват едвали не че си тъпак и ти предлагат компромисно третия.
                            Втория вид са другата крайност те пък събрали най евтините компоненти на пазара и обявяват даречем 700лв.Какъв ще го ядеш после не е интересно въобще.
                            Третия вид сговорчиво обявяват че предлагания от тях комплект с монтаж на 950 лв. е перфектен и цената им за монтаж е само 200 от тези 950лв.
                            Задължително на всякъде питам мога ли да си донеса поръчан от мен пулен комплект завършеността на който да коментираме за тяхно успокоение че ще съдържа всичко необходимо.Следва подигравателна усмивка и менторски дори снизходителен тон един вид ти пък откъде ще знаеш кое е хубаво и колко струва ?
                            Това на което съм се спрял е АГИС с ОБД и КАН ,изпарител МАДЖИК 3 ,дюзи АПИС и италиански Мап ,термосонда и сонда с нивомер както и българска бутилка.Всичкото това нещо,завършен комплект струва 550лв.На едно единствено място се съгласиха с мен че е добра комбинация щото и те щяли да препоръчат такава е на Подвиз но цената е .....950лв. като не пропусна да ме избудалка че "само"200лв.било тяхното другото си било за комплекта !
                            Та сега се боря със самоуважението си.
                            Посетете сайта ми : http://mashini-plazmeno-riazane.com

                            Коментар


                            • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                              Аз съм с Бардолини на същия мотор 4та година никви ядове не е дала.

                              Коментар


                              • От: Форд Маверик 2 лек обзор

                                Почти 3 години с Маверичето=освен маслата и филтрите...имам сменен един накрайник.Скоро след потапяне до над теглича в лепкава кал и след доста миризма на феродо си издрапа като оса(звъннах на трактора да се връща).
                                Какво стана със Чегъртането при скоростите колега?Че и аз дочух при мен подобниСтранно-след премеждието в калта заглъхна

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X